Sprzątanie miejsca zgonu w Łodzi

Od wielu lat zajmujemy się sprzątaniem po zmarłych. Posiadamy dogłębną wiedzę z zakresu czyszczenia miejsc śmierci i posługujemy się doskonałym sprzętem. Jedną z naszych specjalności jest kompleksowa dezynfekcja po zgonie. Czyścimy nie tylko mieszkania, zabezpieczamy miejsca śmiertelnych wypadków na terenie Łodzi. Mogą to być zamknięte lub otwarte przestrzenie. Wiemy jak trudna dla naszych klientów jest utrata bliskich. Dezynfekcja po zwłokach jest bardzo przykra i wymaga zastosowania specjalnie dobranych metod. Dzięki nam, w Łodzi pojawia się szansa na skorzystanie z profesjonalnych usług w tej dziedzinie. Oferujemy sprzątanie po osobie zmarłej, również w przypadku bardziej drastycznych zdarzeń. Czyścimy mieszkania po samobójstwach, morderstwach i wszelkich zdarzeniach losowych. Wiemy jak poradzić sobie ze sprzątaniem miejsc zgonu w przypadku odnalezienia ciała w stanie rozkładu.

Sprzątanie po zgonie - Vector Łódź

Samodzielne zajęcie tym problemem może być bardzo niebezpieczne dla zdrowia. Niezbędna jest interwencja wykwalifikowanych techników. Współpracujemy również z Komendą Policji, Strażą Miejską i Sanepidem.

Czyszczenie po zmarłym na terenie Łodzi

Kierujemy swoje usługi do osób prywatnych, firm, hoteli, spółdzielni mieszkaniowych i wspólnot. Często zdarza nam się wykonywać usługi na zlecenie Policji i Prokuratury.

Nasza oferta jest wieloetapowa. Pierwszym krokiem dezynfekcji po zmarłym jest opróżnienie mieszkania z mebli i gabarytów. Oczywiście istnieje możliwość odzyskania mebli i sprzętu RTV. Dokładnie czyścimy miejsce śmierci, w którym odnaleziono zwłoki. Używamy do tego specjalistycznych środków, które neutralizują krew i tkanki. Po naszej interwencji mieszkanie będzie nadawało się do bezpiecznego, ponownego zamieszkania.

W życiu zdarzają się różne nieprzewidziane przypadki, może zdarzyć się, że zwłoki będą w bardzo złym stanie. Wydzielają wtedy groźne dla zdrowia substancje. Dlatego też sprzątnie po zwłokach obejmuje ozonowanie pomieszczeń, które usuwa nieprzyjemny zapach oraz groźne substancje. Oferujemy kompleksowe usługi, posiadamy również niezbędne zezwolenia pozwalające na prowadzenie działalności.

Jesteśmy dostępni na terenie Łodzi przez 24 godziny na dobę pod numerem

725 392 578 lub 42 649 81 48

Nasze usługi są zawsze do dyspozycji.