Sprzątanie mieszkań po śmierci obejmuje kilkanaście etapów, wykonywanych z wykorzystaniem specjalistycznych środków i dedykowanej w tym celu zaawansowanej technologii. Jest to coraz bardziej popularna usługa, z której w Niepołomicach można skorzystać z pomocą firmy Vector. Jak przebiega całość prac i dlaczego nie należy dezynfekować domu samodzielnie?

Sprzątanie domu po zmarłych Niepołomice – jakie prace obejmuje?

  • Rozpoczynamy działania od opróżnienia pomieszczeń. Wynosimy wszystkie meble, sprzęty RTV i inne, znajdujące się w pokoju sprzęty.
  • Gdy sytuacja tego wymaga, podejmujemy się zrywania podłogi i kucia ścian.
  • Rozpoczynamy sprzątanie od wstępnej dezynfekcji z wykorzystaniem środka specjalistycznego.
  • Przechodzimy do usuwania pozostałości po zmarłym, takich jak np. części ciała, płyny ustrojowe, fragmenty ubrań itd., wraz z ich zabezpieczeniem w odpowiednich pojemnikach.
  • Po zlikwidowaniu szczątków wykonujemy dezodoryzację.
  • Kolejne prace dezynfekcyjne, jakich się podejmujemy, obejmują: ozonowanie, zamgławianie, mikrodyfuzję i dezynfekcję z wykorzystaniem suchej mgły.
  • Oferujemy czyszczenie przedmiotów delikatnych z wykorzystaniem suchego lodu.

Zadzwoń: +48 725 392 578

Dezynfekcja domu po zgonie Niepołomice – dlaczego nie przeprowadzamy jej we własnym zakresie?

Jest to wysoce niebezpieczne zadanie. Podczas rozkładu ciała do otoczenia uwalniają się niebezpieczne toksyny, z którymi kontakt stwarza zagrożenie dla zdrowia i życia. Często pomiędzy chwilą śmierci a znalezieniem ciała mija dosyć dużo czasu, co stwarza rosnące zagrożenie dla otoczenia.

Sprzątanie po samobójstwie

Warto zwrócić uwagę również na fakt, że samodzielne sprzątanie po zwłokach w Niepołomicach będzie również nieskuteczne. Groźne zabrudzenia często osadzają się w miejscach, do których trudno jest dotrzeć z wykorzystaniem konwencjonalnych metod, a co więcej, dostępne powszechnie środki nie są na tyle silne, by skutecznie zlikwidować wszystkie chorobotwórcze drobnoustroje tak, aby dom znów mógł być w pełni bezpieczny.

Przebywanie w miejscu, w którym doszło do zgonu, jest przede wszystkim ogromną traumą, która również ma ogromne znaczenie. Aby odciążyć się psychicznie, warto powierzyć dezynfekcję po zgonach sprawdzonej firmie sprzątającej, działającej w Niepołomicach i całej Polsce.

Dlaczego warto powierzyć sprzątanie po zgonach firmie Vector Niepołomice?

Jesteśmy doskonale przygotowani do pracy, dzięki czemu powierzone nam sprzątanie po zmarłych w Niepołomicach wykonujemy szybko, sprawnie, z pełnym zaangażowaniem i szacunkiem do osoby zmarłej i jej rodziny. Jesteśmy wyposażeni w nowoczesne rozwiązania technologiczne, dzięki czemu jesteśmy w stanie zagwarantować naszym klientom pełną skuteczność przeprowadzanych przez nas prac.

Wiemy, jak trudną sytuacją jest śmierć bliskiej osoby, dlatego też staramy się jak najbardziej wychodzić naprzeciw potrzebom naszych klientów i proponujemy im kompleksowe usługi pogrzebowe, a także usługi remontowe, jeśli zachodzi taka potrzeba. Wykonane przez nas prace dokładnie dokumentujemy, co ma ogromne znaczenie przy staraniu się o odszkodowanie. Jesteśmy doświadczeni we współpracy z policją i prokuraturą, co ma ogromne znaczenie w przypadku zabójstw, samobójstw, czy też wypadków losowych.

KONTAKT – kompleksowa dezynfekcja po zgonie – Niepołomice

+48 725 392 578 – czynny 24 h/7 dni w tygodniu

+48 42 649 81 48

FAQ –usuwanie zanieczyszczeń po zgonach Niepołomice

Czy środki wykorzystywane podczas sprzątania po zwłokach w Niepołomicach są bezpieczne dla zwierząt?

Tak. Wszystkie środki i metody, które wykorzystujemy podczas sprzątania po zwłokach w Niepołomicach są bezpieczne dla zwierząt oraz ludzi. Oczywiście nie można przebywać w lokalu podczas przeprowadzania czynności dezynfekujących, jednak już po 12 godzinach od ich zakończenia lokal jest bezpieczny i gotowy do ponownego użytku. 

Czy sprzątanie mieszkania ze śladów śmierci po miesiącu jest tak samo skuteczne jak sprzątanie po kilku dniach?

Nie. W przypadku zgonu należy reagować jak najszybciej i rozpocząć sprzątanie jak najwcześniej. Każdy dzień opóźnienia, a tym bardziej miesiąc to zwiększenie strat, które spowoduje skażenia oraz narażanie się na znacznie większe koszty usługi sprzątania po zgonie w Niepołomicach. Zbyt późna reakcja może także wiązać się z koniecznością przeprowadzenia gruntownego remontu całego lokalu.

Co zrobić z wartościowymi rzeczami w trakcie sprzątania domu po zmarłym?

Nasza firma oferuje odzyskiwanie wartościowych przedmiotów przy pomocy suchego lodu. Dzięki tej metodzie wszelkie przedmioty posiadające wysoką wartość finansową lub sentymentalną, można tratować przed utylizacją.