Konieczność przeprowadzenia dezynfekcji mieszkania po zmarłym jest często zapominaną, ale niezwykle ważną kwestią w przypadku znalezienia ciała zmarłego w mieszkaniu, piwnicy czy jakimkolwiek innym pomieszczeniu używanym na co dzień także przez innych ludzi. Ze względu na rozwijające się przy rozkładającym się ciele bakterie, wirusy, grzyby i drobnoustroje, prawidłowa dezynfekcja po śmierci pozwala zapobiec kontaktu z nimi i uniknąć niebezpiecznych dla zdrowia bakterii. Jak przeprowadzamy sprzątanie po śmierci w Vector Brzesko?

Zadzwoń: +48 725 392 578

Jakość i skuteczność dezynfekcji po zmarłych – Brzesko

Ze względu na obecność bakterii i wirusów w otoczeniu rozkładającego się ciała, po jego usunięciu z miejsca zdarzenia koniecznie jest zatrudnienie profesjonalnej i doświadczonej ekipy techników specjalizujących się w odkażaniu po zmarłych przestrzeni. Korzystając z dostępnych dla nas technologii i środków dezynfekujących możemy skutecznie oczyścić wszystkie powierzchnie w mieszkaniu oraz odświeżyć powietrze, usuwając nie tylko niebezpieczne wirusy i bakterie, ale też nieprzyjemny zapach trupa.

Żadne domowe środki dezynfekujące ani długotrwałe wietrzenie mieszkania nie są w stanie poradzić sobie w stu procentach skutecznie z dezynfekcją mieszkania po zwłokach, którą wykonujemy m.in. w Brzesku. My jesteśmy w stanie zadbać o to w każdym szczególe.

Certyfikaty potwierdzające kwalifikacje zawodowe technika

W Vector Brzesko prowadzimy profesjonalną dezynfekcję po zwłokach w przypadku śmierci naturalnej, a także sprzątanie po zmarłych, samobójstwach, zabójstwach i wypadkach losowych wszędzie tam, gdzie to konieczne. Posiadamy uprawnienia do zabezpieczania miejsca zgonu przed osobami postronnymi do czasu pojawienia się odpowiednich służb a także zabezpieczania znalezionych tkanek i śladów na potrzeby wyjaśniania przyczyny zgonu. Proces sprzątania i dezynfekcji po śmierci rozpoczynamy dopiero wtedy, gdy służby dadzą nam do tego zielone światło, choć jednocześnie skupiamy się na tym by oddać czyste mieszkanie w Państwa ręce tak szybko, jak to możliwe.

Dezynfekcja mieszkań po zmarłych

Na czym polega sprzątanie po zmarłych?

Czynności wymagane podczas procedury sprzątania po trupach zależą od skali zanieczyszczeń oraz widocznych śladów spotkanych przez naszych techników na miejscu pracy. W przypadku sprzątania po samobójstwach czy wypadkach losowych musimy liczyć się z koniecznością usuwania dużej ilości śladów krwi, tkanek i płynów ustrojowych, a więc czyszczenia termicznego ścian i sufitów, a czasem nawet usuwania parkietu i paneli z podłóg, utylizacji dywanów i łóżek czy usuwania tapet ze ścian. Mniej wymagającym zadaniem będzie oczywiście sprzątanie po śmierci naturalnej, gdzie głównym problemem dla naszych techników będą niewidoczne gołym okiem, ale rozwijające się na miejscu grzyby, bakterie, drobnoustroje niebezpieczne dla zdrowia człowieka.

Każda dezynfekcja po śmierci w Brzesku obejmuje wykorzystanie szeregu technik neutralizujących czynniki biologiczne i dających szansę na pełne pozbycie się groźnych bakterii i wirusów. Korzystamy z przemysłowych generatorów do ozonowania, a także nowoczesnej techniki kapsułkowej zamgławiania AirFogiem, mikrodyfuzji, czyszczenia suchą mgłą i suchym lodem oraz środków chemicznych neutralizujących bakterie, wirusy, krew i tkanki.

Konkretne metody dopasowujemy indywidualnie do przypadku, starając się wykonać naszą pracę jak najszybciej, ale i jak najdokładniej. Powrót do domu po zakończonej dezynfekcji po zwłokach jest możliwy nawet po 12 godzinach od zakończenia pracy naszych techników.

KONTAKT – Vector firma sprzątająca po zmarłych Brzesko

+48 725 392 578 – czynny 24 h/7 dni w tygodniu

+48 42 649 81 48

FAQ – dezynfekcja po zgonie Brzesko

Jakie działania są wykonywane w ramach sprzątania po zmarłych w Brzesku?

Sprzątanie po zmarłych Brzesko to wieloetapowa usługa, która składa się z takich czynności jak usuwanie z lokalu mebli, gabarytów, śmieci, neutralizacja krwi i płynów ustrojowych, zabezpieczenie i utylizacja tkanek, ozonowanie, zamgławianie, dezodoryzacja, mikrodyfuzja, dezynfekcja aktywną suchą mgłą oraz odzyskiwanie wartościowych przedmiotów suchym lodem.

Do czego podczas dezynfekcji po zmarłych w Brzesku wykorzystywane jest zamgławianie?

Zamgławianie wykorzystywane jest podczas dezynfekcji po zmarłych z racji swojej wysokiej skuteczności. Metoda ta polega na rozpyleniu aktywnej suchej mgły z dodatkiem środka dezynfekującego w postaci mikrocząsteczek. Dzięki temu dezynfekująca mgła może dotrzeć do wszelkich nawet najmniej dostępnych miejsc w lokalu.

Czy firma Vector swoje usługi sprzątania po zwłokach w Brzesku oferuje 24/7?

Tak. Firma Vector realizuje usługi sprzątania po zwłokach Brzesko 24/7. Staramy się zawsze jak najszybciej reagować na zgłoszenia, ponieważ wiemy jak ważną rolę w przypadku sprzątania i dezynfekcji miejsca zgonu odgrywa czas. Dzięki szybkiemu przystąpieniu do działania możemy w znaczny sposób ograniczyć straty spowodowane skażeniem, zmniejszyć czas potrzebny na jej realizację, a tym samym także koszty usługi.