Sprzątanie po zwłokach przeprowadzane przez firmę Vector Andrychów jest procedurą niezbędną w przypadku znalezienia ciała w mieszkaniu, zarówno przy śmierci naturalnej jak i samobójstwie czy wypadkach losowych. Wykorzystywane przez nas techniki profesjonalnej dezynfekcji pomieszczeń po zmarłych oraz środki neutralizujące tkanki, płyny ustrojowe i ślady krwi gwarantują skuteczne zabezpieczenie mieszkania i usunięcie wirusów i bakterii powstałych przy rozkładzie ciała. Sprzątanie po zmarłym w Andrychowie warto przeprowadzić jak najszybciej, ale dla bezpieczeństwa należy zlecić je specjalistom.

Zadzwoń: +48 725 392 578

Dlaczego dezynfekcja po zmarłym jest konieczna?

W przypadku śmierci w mieszkaniu, w temperaturze pokojowej, ciało rozkłada się stosunkowo szybko i już po kilku godzinach kontakt z rozmnażającymi się na nim bakteriami i patogenami jest dla człowieka zagrożeniem zdrowia. Oprócz wirusów, grzybów, bakterii i drobnoustrojów problemem staje się także nieprzyjemny zapach, z którym trudno poradzić sobie nawet w dobrze wentylowanych pomieszczeniach. Dodając do tego problem z usunięciem plam po płynach ustrojowych i krwi ze ścian, podłóg, mebli i dywanów, zlecenie sprzątania mieszkania po śmierci technikom Vector Andrychów jest o wiele bezpieczniejsze i skuteczniejsze.

Sprzątanie po zgonie

Dezynfekcja po zmarłych wykonana przez doświadczoną firmę jest zalecana przez Państwową Inspekcję Sanitarną, zgodnie z której opinią procedura sprzątania po zmarłych jest niebezpieczna i wymaga doświadczenia, odpowiedniego sprzętu oraz właściwego zabezpieczenia miejsca znalezienia ciała. W Vector podczas czyszczenia mieszkania po zmarłych w Andrychowie stawiamy na ciągłe szkolenie naszych techników, którzy dzięki uzyskanym certyfikatom mogą zagwarantować Państwu w pełni skuteczną i bezpieczną procedurę sprzątania po zwłokach. Staramy się działać szybko, ale zachować przy tym najwyższą dokładność wykonywanych prac porządkowych. Każdą sytuację oceniamy indywidualnie, korzystając ze sprawdzonych rozwiązań i dostosowując je do wymagań danego przypadku zgonu.

Jak przebiega sprzątanie po zwłokach? – Andrychów

Rozpoczęcie procesu sprzątania mieszkania po zmarłych zawsze obejmuje indywidualną ocenę skali zabrudzenia oraz wybór przez naszych techników metod, które zapewnią najwyższą skuteczność dezynfekcji w najkrótszym czasie. Jeśli zgon nastąpił w pobliżu mebli, sprzętów dywanów itp., usunięcie ich przed podjęciem dezynfekcji po śmierci znacząco ułatwi nam pracę i jednocześnie pozwoli usunąć elementy zanieczyszczone przez płyny ustrojowe i krew. Nasza firma posiada sprzęt niezbędny do przeprowadzenia dezynfekcji po zgonie suchym lodem, dzięki czemu jesteśmy w stanie usunąć zanieczyszczenia i ocalić przed utylizacją niektóre meble i sprzęty.

Certyfikaty potwierdzające kwalifikacje zawodowe technika

Po podstawowym uprzątnięciu przestrzeni w mieszkaniu, procedura dezynfekcji mieszkania po trupach opiera się o metodę ozonowania mieszkania pozwalającą na usunięcie niebezpiecznych bakterii, wirusów i grzybów, a jednocześnie odświeżenie powietrza i pozbycie się nieprzyjemnego zapachu. Samo ozonowanie nie wystarczy jednak, by zapewnić stuprocentową skuteczność działania, dlatego nasi technicy korzystają także z:

  • metody kapsułkowej,
  • dezynfekcji AirFogiem,
  • zamgławiania,
  • środków chemicznych do neutralizacji czynników biologicznych.

W razie konieczności możemy skorzystać z dezynfekcji termicznej ścian i sufitów – technikę tą stosujemy przede wszystkim w przypadku sprzątania po zabójstwie lub samobójstwie, gdy ślady krwi i płynów ustrojowych są rozlane po znaczącej części mieszkania.

KONTAKT – Vector sprzątanie i dezynfekcja po śmierci Andrychów

+48 725 392 578 – czynny 24 h/7 dni w tygodniu

+48 42 649 81 48

FAQ – czyszczenie po zmarłych Andrychów

Kiedy można wejść do mieszkania, w którym przeprowadzono profesjonalne sprzątanie po zmarłych?

Z mieszkania można korzystać po 12 godzinach od zakończenia wszelkich prac związanych ze sprzątaniem i dezynfekcją po zmarłym w Andrychowie. Czas ten jest potrzebny na to, aby wszelkie środki dezynfekujące mogły ulotnić się z lokalu i nie stwarzać zagrożenia dla zdrowia jego mieszkańców lub użytkowników.

Z jakimi kosztami trzeba się liczyć, wybierając profesjonalne sprzątanie po zgonach w Andrychowie?

Koszty profesjonalnego sprzątania po zgonach w Andrychowie to kwestia bardzo indywidualna i zależna od wielu czynników takich jak poziom skażenia, stopień rozkładu ciała, przyczyna śmierci. ilość śladów biologicznych na miejscu zgonu i wiele więcej. To wszystko sprawia, że wstępna cena ustalana jest dopiero po oględzinach miejsca zgonu.

Na co w szczególności zwracać uwagę przy doborze odpowiedniej firmy sprzątającej po zmarłych w Andrychowie?

Wybierając firmę sprzątającą po zgonach należy zwrócić szczególną uwagę na to czy dana firma posiada odpowiednie doświadczenie poparte certyfikatami i czy dysponuje specjalistycznym sprzętem oraz odpowiednio przeszkolonymi pracownikami. Tylko w pełni profesjonalna firma może zapewnić bezpieczeństwo biologiczne w lokalu, w którym doszło do zgonu.