Dezynfekcja domu po śmierci w Dąbrowie Tarnowskiej to coraz bardziej popularna usługa, wykonywana m.in. przez firmę Vector. Jest to wieloetapowy proces, mający na celu likwidację groźnych drobnoustrojów chorobotwórczych, a także groźnych dla życia i zdrowia zanieczyszczeń, jakie pozostają po zmarłych. Jak przebiegają takie prace i dlaczego nie należy podejmować się ich samodzielnie?

 Profesjonalne sprzątanie po zmarłych na terenie Dąbrowa Tarnowska

Zadzwoń: +48 725 392 578

Dezynfekcja pomieszczeń po zgonach Dąbrowa Tarnowska – etapy prac

  • Całość prac rozpoczynamy od opróżnienia pomieszczeń. Wszelkie wyniesione sprzęty, zależnie od swojego stanu, podlegają dezynfekcji lub utylizacji.
  • Jeśli sytuacja tego wymaga, przeprowadzamy kucie ścian i zrywanie podłóg.
  • Kolejnym krokiem jest przeprowadzenie pierwszej dezynfekcji wstępnej.
  • Dalszy etap polega na zneutralizowaniu i usunięciu szczątków oraz płynów ustrojowych osoby zmarłej wraz z ich zabezpieczeniem.
  • Po usunięciu pozostałości przeprowadzamy dezodoryzację.
  • Prace odkażające kończymy czynnościami takimi, jak ozonowanie, mikrodyfuzja, zamgławianie i dezynfekcja suchą mgłą.
  • Oferujemy czyszczenie przedmiotów delikatnych suchym lodem.

Sprzątanie po zgonach Dąbrowa Tarnowska – nie rób tego samodzielnie!

Uporządkowanie domu po śmierci bliskiej osoby to trudne zadanie nie tylko ze względu na pojawiające się wówczas uczucia. Są one ważne i nie wolno ich lekceważyć, lecz nie są one jedynym powodem, dla którego warto pozostawić sprzątanie po zmarłych w Dąbrowie Tarnowskiej profesjonalistom.

Korzystając z usług firmy Vector, możesz liczyć na pomoc starannie przeszkolonego personelu. Korzystamy wyłącznie ze sprawdzonych, nowoczesnych metod, takich jak GTX 40 w technologii SGP, sprowadzona prosto z USA, zaawansowany technologicznie generator przemysłowy DS-46-RHR, czy też zamgławiacz Airfog ULV w metodzie kapsułkowej.

Sprzątanie po zgonie

Po sprzątaniu po zgonie

Samodzielne sprzątanie po zmarłych będzie zwykłą stratą czasu, dlatego że tradycyjnie dostępne środki czyszczące nie rozprawią się tak skutecznie z zabrudzeniami i nie zdezynfekują powierzchni w wystarczający sposób. Oznacza to, że dom pozornie będzie czysty, lecz wciąż będzie stwarzał zagrożenie dla zdrowia przez unoszące się w powietrzu groźne wirusy.

Dlaczego warto postawić na firmę Vector?

Oferujemy naszym klientom rozbudowany taki zakres usług w ramach sprzątania po zgonach Dąbrowa Tarnowska, by jak najbardziej odciążyć ich w trudnych chwilach. Oprócz samego sprzątania domu oferujemy kompleksowe usługi pogrzebowe, a także usługi remontowe, niezbędne w przypadku kucia ścian i zrywania podłóg podczas wykonywania prac.

Na nasze usługi wystawiamy pełną dokumentację, dzięki której łatwiej będzie przeprowadzić śledztwo czy też starać się o wypłatę odszkodowania. Mamy bogate doświadczenie we współpracy z policją, co ma ogromne znaczenie przy zgonach spowodowanych wypadkami, zabójstwami czy też samobójstwami. Jesteśmy w stanie dopasować swoje tempo pracy do możliwości czasowych klienta.

Oferujemy swoje usługi w domach i mieszkaniach prywatnych, a także w miejscach użytku publicznego. Jesteśmy dostępni całodobowo, przez 7 dni w tygodniu.

Certyfikaty potwierdzające kwalifikacje zawodowe technika

KONTAKT – Vector – sprzątanie po zgonach – Dąbrowa Tarnowska

+48 725 392 578 – czynny 24 h/7 dni w tygodniu

+48 42 649 81 48

FAQ — dezynfekcja po zmarłych Dąbrowa Tarnowska

Proces sprzątania po zgonie w Dąbrowie Tarnowskiej krok po kroku

Sprzątanie po zgonie w Dąbrowie Tarnowskiej to usługa wieloetapowa, która składa się z takich czynności jak: usuwanie mebli, gabarytów, śmieci i innych rzeczy, które uległy skażeniu z lokalu, demontaż podłóg, tapet i termiczne czyszczenie ścian (tylko w najcięższych przypadkach), usuwanie śladów krwi i płynów ustrojowych, zabezpieczenie i utylizacja tkanek, dezynfekcja przy pomocy metody GTX 40 z USA, technologia SGP, ozonowanie, dezodoryzacja, mikrodyfuzja, zamgławianie oraz dezynfekcja aktywną suchą mgłą. Nasza firma umożliwia również odzyskiwanie wartościowych przedmiotów suchym lodem.

Na co w szczególności zwracać uwagę przy doborze odpowiedniej firmy sprzątającej po zmarłych w Dąbrowe Tarnowskiej?

Wybierając firmę zajmującą się realizacją usługi sprzątania po zmarłych Dąbrowa Tarnowska, należy kierować się doświadczeniem firmy, certyfikatami, jakie posiada, a także opiniami klientów danej firmy.

Po jakim czasie od dezynfekcji można normalnie użytkować mieszkanie?

Mieszkanie może być użytkowanie już po 12 godzinach od zakończenia wszelkich prac związanych ze sprzątaniem i dezynfekcją miejsca zgonu. Ten czas daje gwarancję, że wszelkie środki dezynfekujące ulotniły się już z powietrza i lokal jest w pełni bezpieczny.