Czyszczenie po zwłokach na terenie Nowego Sącza

Czym zajmuje się firma Vector Nowy Sącz? Od wielu lat działamy w branży usług porządkowych. Specjalizujemy się w oferowaniu usług specjalistycznych, takich jak czyszczenie po śmierci.

Dezynfekcja mieszkań po śmierci - Vector Nowy Sącz

Jedną z najważniejszych naszych usług na terenie Nowego Sącza jest sprzątanie po zmarłym. Jesteśmy gotowi do wykonania zadania po śmierci z przyczyn naturalnych, ale też po wypadku losowym, samobójstwie i morderstwie. Wiemy jak trudna jest dla Państwa sytuacja śmierci bliskiej czy znajomej osoby. Dlatego też dezynfekcja miejsca zgonu skierowane jest nie tylko do osób prywatnych, ale też hoteli, spółdzielni mieszkaniowych i firm. Zajmiemy się wszystkim, posiadamy, bowiem doświadczenie wypracowane przez lata we współpracy z różnymi instytucjami. Nasze ceny są najkorzystniejsze w kraju. Po wykonaniu profesjonalnej dezynfekcji miejsca śmierci otrzymają od nas Państwo bezterminową gwarancję oraz niezbędną dokumentację administracyjną wraz z fakturą.

Dezynfekcja miejsc zgonu  w Nowym Sącza

Najpoważniejszą sytuacją, z jaką mogą się Państwo zetknąć jest odnalezienie ciała zmarłego w zaawansowanym stanie rozkładu. W takim wypadku sprzątanie po zgonie wymaga zastosowania dodatkowych środków ostrożności. Pomieszczenie, w którym doszło do zdarzenia z pewnością zostało skażone przez groźne dla zdrowia substancje wytwarzane przez degradujący się organizm.

Sprzątanie po zgonie – Vector Nowy Sącz

Nasi technicy szybko dotrą na miejsce na terenie Nowego Sącza i dostosują etapy czyszczenia po zwłokach do poziomu skażenia. Kroków może być kilka, w każdym przypadku mamy jednak swoje standardy. Należy do nich usunięcie mebli z pomieszczenia i termiczne czyszczenie miejsca zgonu. Kolejny etap to dezynfekcja po zmarłym zanieczyszczeń specjalnym środkiem odkażającym i zebranie ich za pomocą specjalnych maszyn. Na opisywane zanieczyszczenia składają się fragmenty tkanek, krew, płyny ustrojowe i fekalia. Wykonujemy również dezodoryzację i ozonowanie, które niszczy alergeny i usuwa niechciany zapach.

Mieszkańcy i firmy z Nowego Sącza mogą kontaktować się z nami w sprawie sprzątania miejsc śmierci pod numerami telefonów

725 392 578 lub 42 649 81 48

Całą dobę, 7 dni w tygodniu.