Dezynfekcja po osobie zmarłej – Vector Tarnów

W Vector Tarnów doskonale wiemy jak ważny jest porządek. Dlatego też oferujemy Państwu usługi porządkowe na najwyższym poziomie. Wśród naszych usług znajdziecie Państwo:

  • Sprzątanie miejsca zgonu,
  • Czyszczenie po zgonie,
  • Inne usługi związane z dezynfekcją po zmarłym.

Sprzątanie po zmarłych Tarnów
Bardzo ważne dla nas jest również sprzątanie miejsc zgonu, wiemy, bowiem jak trudne może to być dla Państwa. Nasza pomoc w tej nieprzyjemnej sytuacji obejmuje Tarnów i jego okolice. Z naszych usług korzystają firmy, biura, spółdzielnie mieszkaniowe i hotele, osoby prywatne oczywiście również. Posiadamy długoletnie doświadczenie w tym zakresie, oferujemy je teraz Państwu. Czyszczenie po śmierci wykonywane przez Vector Tarnów to niska cena i wysoka, jakość usług. Uporządkujemy każde pomieszczenie, w którym doszło do śmierci. Nie tylko z przyczyn naturalnych, ale też w wyniku śmiertelnego wypadku, samobójstwa lub morderstwa. Nasza kompleksowa dezynfekcja po osobie zmarłej objęta jest pełną gwarancją otrzymywaną wraz z pełną dokumentacją wykonywanych prac.

Sprzątanie miejsc zgonu  na terenie Tarnowa

Wieloletnia współpraca z komendami policji nauczyła nas jak sprzątać mieszkania, w których znaleziono zwłoki w stanie rozkładu. Sprzątanie po zwłokach w takiej sytuacji wymaga precyzji i szczególnych środków ostrożności. Przeoczeni najdrobniejszego szczegółu może skutkować poważnymi problemami ze zdrowiem osób użytkujących pomieszczenia. Dzieje się tak, ponieważ ciało ulegające rozkładowi wydziela niebezpieczne substancje.

Czyszczenie po zwłokach – Vector Tarnów

Nasi technicy oszacują poziom skażenia i przeprowadzą wieloetapową dezynfekcję miejsc śmierci. Składa się na nie wiele działań, rozpoczyna się od usunięcia elementów wyposażenia z pomieszczenia. Kolejny krok to termiczne czyszczenie ścian i sufitów a następnie czyszczenie neutralizujące po zgonach fragmenty tkanek, krew i płyny ustrojowe. Nieszkodliwe już zanieczyszczenia usuwane są przy pomocy specjalistycznych maszyn, po czym wykonujemy ozonowanie usuwające nieprzyjemny zapach oraz bakterie.

Kontakt z Vector dla mieszkańców Tarnowa w sprawie sprzątania miejsca śmierci możliwy jest pod numerami telefonów

725 392 578 lub 42 649 81 48

Jesteśmy dostępni cały tydzień, 24 godziny na dobę.