certyfikat jakości usługSprzątanie po rozkładzie ciała w mieszkaniu, ze względu na unoszący się zapach trupa oraz groźne dla zdrowia patogeny, bakterie i wirusy powinno być zawsze zlecone doświadczonej firmie. Jako specjaliści w dziedzinie, w Vector Wieliczka możemy przeprowadzić dezynfekcję po zgonie szybko i skutecznie, zachowując pełną kulturę pracy i dbając o to, by rodzina zmarłej osoby mogła poczuć się w mieszkaniu całkowicie bezpiecznie. Pracujemy wyłącznie z najlepszym sprzętem, dzięki któremu dezynfekcja mieszkań po zmarłych może być wykonana dokładnie i w krótkim czasie.

Sprzątanie domu po zmarłych – oferta Vector Wieliczka

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w sprzątaniu po zgonach i szczegółowych szkoleniach dla wszystkich naszych techników, w Vector Wieliczka oferujemy najwyższą jakość usług związanych ze sprzątaniem po zmarłych. Rodziny, które znajdują ciało bliskiej osoby w łóżku często nie zdają sobie sprawy jak niebezpieczne dla ich zdrowia jest rozkładające się ciało i jak ważne jest szybkie zlecenie profesjonalnej dezynfekcji po śmierci. Dla nas czas ma jednak ogromne znaczenie, szczególnie gdy mieszkanie po zmarłym ma być oddane do ponownego użytku.

Potrzebujesz naszej pomocy? Zadzwoń!

Jak działamy? Przede wszystkim dostosowując skalę i zakres sprzątania po zmarłych do konkretnej sytuacji i każdego przypadku z osobna. Posiadamy profesjonalny sprzęt przeznaczony do przemysłowej dezynfekcji i ozonowania, dzięki czemu gwarantujemy najlepsze rezultaty i wysoką skuteczność pracy na miejscu zdarzenia. Współpracujemy z policją, strażą pożarną i innymi służbami obecnymi na miejscu zdarzenia, dzięki czemu sprzątanie po zgonie może odbyć się wcześnie i zapobiec rozchodzeniu się zapachu po trupie po całym budynku.

Sprzątanie po zgonach krok po kroku

dezynfekcja po zmarłychKażdy proces sprzątania po samobójstwie lub śmierci naturalnej rozpoczynamy od pozbycia się przeszkadzających w dezynfekcji po zgonie gabarytów. Niektóre meble i sprzęty będą wymagały całkowitej utylizacji, ale część z nich uda się ocalić za pomocą dezynfekcji suchym lodem i ozonowania. Przygotowana do pracy przestrzeń mieszkania zostaje następnie zabezpieczona, a ubrani w bezpieczne kombinezony technicy przystępują do pracy nad dezynfekcją po zmarłym. Zdarza się, że konieczne może być zrywanie podłóg i ścian w miejscach, które zostały najmocniej zanieczyszczone krwią i płynami ustrojowymi. Pozostałe elementy mieszkania zostaną zdezynfekowane z użyciem wysokich temperatur.

Jednym z ważniejszych elementów sprzątania po zwłokach jest ozonowanie. Proces ten ułatwia pozbycie się nieprzyjemnego zapachu trupa, ale też innych zapachów zalegających w mieszkaniu, m.in. zapachu papierosów. W połączeniu ze środkami chemicznymi, zamgławianiem metodą kapsułkową oraz dezynfekcją wszystkich powierzchni po kontakcie z fekaliami, krwią, płynami ustrojowymi i ciałem zmarłego, ozonowanie przynosi oczekiwane rezultaty i pozwala zapewnić bezpieczne warunki do życia dla rodziny zamieszkującej lokal po zmarłym oraz dla ich sąsiadów.

Dezynfekcja domu po zmarłych

Zobacz cennik usługi!

Sprzątanie po śmierci – o tym trzeba pamiętać

Wynoszenie ciała z budynku windą lub schodami powoduje, że przestrzeń ogólnego użytku również wymaga szybkiej dezynfekcji i sprzątania po śmierci. W Vector Wieliczka działamy zgodnie z wytycznymi Państwowej Inspekcji Sanitarnej i zawsze dbamy o to, by miejsce po śmierci pozostawić w pełni zdatne do ponownego użytku przez osoby zdrowe. Warto pamiętać, że choć niewidoczne, zanieczyszczenia po zwłokach są niebezpieczne ze względu na obecność grzybów, bakterii czy wirusów, w tym także wirusa HIV czy WZW A i B.

Vector Wieliczka – profesjonalne usługi dezynfekcji i sprzątania po zwłokach

Zachęcamy do kontaktu 725-392-578