Sprzątanie po zwłokach na terenie Oświęcimia

Vector Oświęcim zajmuje się kompleksowymi usługami porządkowymi. Świadczymy usługi sprzątania miejsc zgonu.

Zajmujemy się również jeszcze jedną, niezwykle ważną usługą, czyszczeniem po zgonie. Obejmuje ono dowolne pomieszczenia na terenie Oświęcimia i okolic. Zgłaszać się do nas mogą osoby prywatne, firmy, spółdzielnie mieszkaniowe oraz biura. Posiadamy stosowne pozwolenia i kwalifikacje pozwalające nam wykonywać tego typu zadania. Przeprowadzimy sprzątanie po śmierci, morderstwie, zgonie z przyczyn naturalnych oraz śmiertelnym wypadku. Wiemy jak trudne są to sytuacje dla naszych klientów, przejmiemy ciężar uporządkowania pomieszczeń od Państwa. Zapewniamy indywidualne podejście do problemu i profesjonalną dezynfekcję miejsc śmierci.

Czyszczenie miejsc śmierci  w Oświęcimie

Po zakończeniu czyszczenie miejsca śmierci przekazujemy Państwu pełną dokumentację prac, w jej skład wchodzi protokół, karta odpadów, zaświadczenie do sanepidu oraz bezterminowa gwarancja.

Sprzątanie po śmierci - Vector Oświęcim

Zycie pisze różne scenariusze, nie zawsze przyjemne. Do drastycznych sytuacji należy z pewnością odnalezienie zwłok w zaawansowanym stanie rozkładu. W takiej sytuacji konieczne jest sprzątanie po zwłokach prowadzone przez wykwalifikowaną ekipę. Nie tylko ze względu na traumatyczny wydźwięk wydarzenia, rozkładające się ciało jest dla Państwa śmiertelnie niebezpieczne. Niezbędna jest neutralizacja szkodliwych dla zdrowia patogenów, wirusów i grzybów wytwarzanych przez zwłoki.

Dezynfekcja po zgonie – Vector Oświęcim

Dezynfekcja po zmarłym obejmuje kilka etapów, ich ilość uzależniona jest od stanu skażenia mieszkania. Najważniejsze prace są jednakże niezmienne a należy do nich:

  • Termiczne czyszczenie wstępne sufitów i ścian
  • Dezynfekcja zabrudzeń składających się z krwi, fragmentów tkanek i płynów ustrojowych za pomocą atestowanych preparatów
  • Maszynowe usunięcie zabrudzeń
  • Dezynfekcja po osobie zmarłej usuwająca odór i alergeny

Nasze linie telefoniczne pod numerami telefonów

725 392 578 lub 42 649 81 48

są dostępne dla mieszkańców Oświęcimia przez całą dobę, w każdy dzień tygodnia. Zdalna wycena usługi czyszczenia po zgonie dostępna po przesłaniu zdjęć z miejsca zdarzenia na adres

uslugi.sprzatajace@onet.pl