samochódWłaściwa dezynfekcja po zwłokach pozwala upewnić się, że w miejscu rozkładu ciała przed znalezieniem go i wywiezieniem przez odpowiednie służby nie rozprzestrzeniają się niebezpieczne dla zdrowia bakterie, wirusy, grzyby i patogeny. Nawet w przypadku śmierci naturalnej nie należy podejmować się samodzielnego sprzątania po zmarłym – korzystając z usług Vector Ostrów Wielkopolski mogą mieć Państwo pewność skutecznego wykonania zadania i pełnego bezpieczeństwa dalszego korzystania z mieszkania.

Jak odbywa się sprzątanie po zabójstwach i śmierci naturalnej?

Przez wiele lat działania w całej Polsce, technicy Vector Ostrów Wielkopolski spotkali się z wieloma różnymi miejscami śmierci wymagającymi profesjonalnej dezynfekcji i sprzątania po trupach. Od dużych plam krwi powstałych po zabójstwie lub samobójstwie do niewidocznych gołym okiem śladów i ognisk bakterii i wirusów w miejscu rozkładu ciała po śmierci naturalnej, wiemy doskonale że nie trafimy na dwa identyczne zlecenia. Zawsze więc staramy się dopasować techniki pracy do konkretnej sytuacji i działać tak, by oddać czyste mieszkanie w Państwa ręce jak najszybciej.

Potrzebujesz naszej pomocy? Zadzwoń!

dezynfekcja domu po zgonieŻeby sprzątanie mieszkania po zwłokach mogło odbyć się jak najszybciej i najskuteczniej, nasi technicy muszą pozbyć się z bezpośredniego otoczenia znalezienia zwłok większości mebli i gabarytów mogących utrudniać usuwanie plam po krwi czy płynach ustrojowych. Jako jedyna firma w Polsce oferujemy możliwość odzysku mebli i sprzętów RTV zniszczonych podczas śmierci poprzez dezynfekcję suchym lodem. Sprzęty, które nie mogą zostać ocalone oddajemy do bezpiecznej utylizacji, ściągając ten ciężar z Państwa barków.

Dezynfekcja po zwłokach – jak robią to specjaliści?

certyfikat jakości usług
Certyfikowana jakość usług

Wykorzystanie domowych środków do sprzątania nie gwarantuje całkowitej neutralizacji czynników biologicznych, krwi, płynów ustrojowych czy rozwijających się w nich bakterii i wirusów, a co za tym idzie, samodzielne sprzątanie po zgonach nie przynosi zwykle stuprocentowo bezpiecznych i oczekiwanych efektów. Podobnie wygląda sprawa oczyszczania mieszkania z nieprzyjemnego fetoru – dezynfekcja po śmierci oparta o przemysłowe ozonowanie pomieszczeń i części wspólnych bloku mieszkalnego umożliwia całkowite pozbycie się zapachu trupa, z którym nie poradzi sobie nawet kilka miesięcy ciągłego wietrzenia mieszkania i wymuszonego przeciągu.

Zgodnie z zaleceniami Państwowej Inspekcji Sanitarnej, Vector Ostrów Wielkopolski działa w oparciu o sprawdzone i atestowane środki chemiczne oraz metody przemysłowego sprzątania po zwłokach gwarantujące wysoką skuteczność usuwania tkanek, krwi, płynów ustrojowych, fekaliów i innych zanieczyszczeń. W razie konieczności przeprowadzamy nie tylko powierzchowną dezynfekcję po śmierci połączoną z oczyszczaniem ścian czy podłóg, ale też pełne termiczne czyszczenie ścian i sufitów, zrywanie paneli podłogowych i tapet, utylizację lub dezynfekcję mebli i gabarytów oraz zbieranie tkanek i płynów koniecznych do bezpiecznej utylizacji lub niezbędnych przy dalszych badaniach przyczyn śmierci.

Zobacz cennik usługi!

Środki chemiczne, z jakich korzystają technicy Vector Ostrów Wielkopolski umożliwiają usunięcie i całkowitą neutralizację czynników biologicznych, ale jednocześnie wymagają czasu na całkowite wyparowanie, stąd też zalecana 12-godzinna przerwa pomiędzy zakończeniem prac przez techników naszej firmy a ponownym wejściem Państwa do oczyszczonego mieszkania. Gwarantujemy najwyższą skuteczność pracy, jednocześnie dbając o zachowanie pełnej dyskrecji i sprawne uprzątnięcie miejsca po zgonie.

Vector Ostrów Wielkopolski – profesjonalne usługi dezynfekcji i sprzątania po zwłokach

Zachęcamy do kontaktu 725-392-578