Dezynfekcja mieszkań po zmarłych w Chodzieży jest usługą zdobywającą sobie coraz większą popularność. Jest tak ze względu na rosnącą świadomość, związaną z niebezpieczeństwami, jakie niesie ze sobą proces rozkładu ciała i przebywanie na miejscu śmierci, nawet gdy zwłoki zostały już usunięte z pomieszczenia. W usłudze odkażania domu po zmarłych specjalizuje się Vector, obsługujący klientów w całej Polsce, w tym w Chodzieży.

Zapytaj o szczegóły naszej usługi – dezynfekcja mieszkań po śmierci – Chodzież- Zadzwoń: +48 725 392 578

Jak przebiega sprzątanie po zwłokach w Chodzieży?

  • Wyceniamy prace

Podczas wyceny zajmujemy się następującymi aspektami: oszacowanie wielkości skażonej powierzchni, rodzaj śmierci, ilość przedmiotów poddanych dezynfekcji i utylizacji oraz wywiad z klientem na temat szczególnych potrzeb.

  • Szykujemy pomieszczenie do dezynfekcji

Przygotowanie pomieszczenia obejmuje: wyniesienie znajdujących się w nim przedmiotów, zerwanie podłogi, skucie tynku ze ścian i sufitu i usunięcie powstałego w ten sposób gruzu.

  • Czyścimy termicznie pokój i odkażamy szczątki

Czyszczenie termiczne przeprowadzamy w głębszych warstwach ścian pomieszczenia, by móc pozbyć się zanieczyszczeń, jakie zdołały tam dotrzeć. W dalszej kolejności zajmujemy się likwidacją szczątków osoby zmarłej, wśród których mogą być płyny ustrojowe, strzępki tkanek i ubrań, a nawet części ciała.

  • Likwidacja szczątków 

Odkażone pozostałości po zwłokach usuwamy mechanicznie z wykorzystaniem nowoczesnej metody GTX 40, po czym zabezpieczamy je i oddajemy do utylizacji.

  • Przeprowadzamy dezynfekcję

Przechodzimy do dezynfekowania całego pomieszczenia z wykorzystaniem środka specjalistycznego. Aby prace porządkowe były jeszcze skuteczniejsze, wykonujemy ozonowanie, zamgławianie, dezodoryzację i mikrodyfuzję, podczas których możemy zaaplikować środek czyszczący do wszelkich szczelin, niszcząc kryjące się tam wirusy.

Sprzątanie i dezynfekcja po zmarłych

Dlaczego warto powierzyć sprzątanie po zmarłych w Chodzieży specjalistom?

Dzięki temu masz szansę zaoszczędzić mnóstwo czasu, jaki pochłonie doprowadzenie domu do porządku po zaistniałej sytuacji. Możesz się również nie martwić o jakość usługi sprzątania po zgonach w Chodzieży, jako że jesteśmy specjalistami w tej dziedzinie. Zdajemy sobie również sprawę z tego, że śmierć wymusza szybkie działanie, dlatego też łączymy skuteczność ze sprawnym przeprowadzeniem prac i jesteśmy w stanie dostosować się pod tym względem do Ciebie. 

Możesz liczyć na pełne bezpieczeństwo wykonywanych przez nas prac. Ma to szczególne znaczenie, jeśli masz w domu małe dzieci lub zwierzęta. Skutecznie zabezpieczamy teren, a do tego możemy dobrać środki, które nie tylko efektownie rozprawią się z drobnoustrojami, lecz też będą dość łagodne dla ludzi i środowiska.

KONTAKT – Vector sprzątanie po śmierci – Chodzież

+48 725 392 578 – czynny 24 h/7 dni w tygodniu

+48 42 649 81 48

Jakie pytania warto zadać firmie sprzątającej po zgonach w Chodzieży?

Na jakiej zasadzie działa ozonowanie stosowane przy dezynfekcji po trupach w Chodzieży?

Ozonowanie jest nieszkodliwą dla natury, ludzi i zwierząt metodą dezynfekcji, dzięki której rozbiciu ulegają atomy szkodliwych mikroorganizmów. Ozon składa się z trzech cząsteczek tlenu, a podczas dezynfekcji “nadprogramowa” cząsteczka oddziela się od reszty i rozbija szkodliwe związki. Trzyczęściowa cząsteczka ozonu rozpada się więc do zwykłej, dwuczęściowej cząsteczki tlenu, nie tworząc produktów ubocznych. 

Czy firma Vector Chodzież posiada referencje?

Tutaj znajdują się informacje dotyczące firm, z którymi dotychczas współpracowaliśmy przy czyszczeniu po śmierci oraz wystawione przez nie referencje. Dzięki temu możesz szybko sprawdzić nasze doświadczenie i przekonać się, że jesteśmy firmą godną zaufania. 

Czy istnieją przypadki, w których firma nie podejmie się sprzątania miejsc śmierci w Chodzieży?

Jako że nasz personel składa się wyłącznie z doskonale przeszkolonego personelu, a do tego korzystamy jedynie z godnych zaufania i sprawdzonych metod, nie ma takiego przypadku, w którym odmówiliśmy świadczenia usługi.

Certyfikaty potwierdzające kwalifikacje technika