Sprzątanie miejsca zgonu na terenie Poznania

Usługi firmy Vector Poznań to gruntowne sprzątanie miejsc zgonu. Prowadzimy również dezynfekcję po zmarłych oraz oferujemy kompleksową ofertę pomocy dla osób, których członkowie rodzin odeszli. Działamy na rynku porządkowym od wielu lat, co pozwoliło nam zebrać wszechstronne doświadczenia.

Czyszczenie miejsca zgonu - Vector Poznań

Nasza działalność obejmująca też Poznań, skupia się również na czyszczeniu po śmierci. Jest to bardzo trudne i odpowiedzialne zadanie, z którego potrafimy się doskonale wywiązać. Nie będą musieli Państwo wykonywać tego na własną rękę. Vector Poznań oszczędzi Wam tego przykrego obowiązku.

Czyszczenie po zgonie  w Poznaniu

Sprzątanie po zmarłym wykonujemy zgodnie ze standardami oraz stosownymi przepisami. Pozostawiamy pomieszczenia gotowe do ponownego użytkowania. Wystawiamy na to bezterminową gwarancję oraz zaświadczenie do sanepidu.

Dzięki współpracy z policją i prokuraturą wiemy, jak reagować w sytuacji zgonu z przyczyn naturalnych, samobójstwa, morderstwa czy każdego innego wypadku. Zapewniamy dezynfekcję po zwłokach na najwyższy poziomie z zachowaniem powagi wydarzenia.

Najbardziej przykrą sytuacją, z jaką możemy się zetknąć jest odnalezienie ciała w stanie rozkładu. Oprócz swojego dramatyzmu jest też bardzo niebezpieczna dla zdrowia. Dlatego właśnie sprzątanie po zgonach powinna przeprowadzać wykwalifikowana ekipa. Taka, która przeanalizuje poziom skażenia i dobierze odpowiednie metody działania. W Vector Poznań zatrudniamy właśnie takich pracowników. Jesteśmy w stanie opróżnić miejsce zdarzenia z mebli i innych sprzętów. Jeżeli czyszczenie po zmarłym tego wymaga, zdemontujemy podłogi i zerwiemy tapety. Następnie przeprowadzimy dezynfekcję za pomocą stosownych do tego preparatów. Zbierzemy fragmenty tkanek, płyny ustrojowe i krew. Żadne szkodliwe substancje nie pozostaną w mieszkaniu.

Dezynfekcja po zwłokach – Vector Poznań

Czyszczenie miejsc śmierci nie będzie kompletne bez ozonowania. Usuwa ono niechciany w pomieszczeniu zapach oraz neutralizuje obecne w powietrzu bakteria i inne substancje. Jeżeli znajdą się Państwo w którejś z opisywanych sytuacji, nie ma, na co czekać. Należy skontaktować się ze specjalistami. Oferujemy najlepszą dezynfekcję po zgonie Poznaniu. [kkstarratings]

Jesteśmy do Państwa usług 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu pod numerami telefonu:

725 392 578 lub 42 649 81 48