Usługi firmy Vector Poznań Gruntowne sprzątanie miejsc zgonu w Poznaniu oferuje firma Vector. Prowadzimy również dezynfekcję po zmarłych oraz oferujemy kompleksową ofertę pomocy dla osób, których członkowie rodzin odeszli. Działamy na rynku porządkowym od wielu lat, co pozwoliło nam zebrać wszechstronne doświadczenia.

Zapytaj o szczegóły naszej usługi – sprzątanie po zmarłych w Poznaniu

Zadzwoń: +48 725 392 578

Sprzątanie miejsca zgonu na terenie Poznania

Nasza działalność czyszczenia mieszkań po zmarłych obejmuje cały teren Poznania i okolic. Skupia się również na dezynfekcji po śmierci. Jest to bardzo trudne i odpowiedzialne zadanie, z którego potrafimy się doskonale wywiązać. Nie będą musieli Państwo wykonywać tego na własną rękę. Vector Poznań oszczędzi Wam tego przykrego obowiązku.

Sprzątanie po zmarłych Poznań – to usługa, która polega na wykorzystaniu specjalistycznych środków dezynfekcyjnych oraz metod odkażania. Pozwala na zminimalizowanie ryzyka wystąpienia skażenia biologicznego i pozbycie się różnego rodzaju zagrożeń. Gwarantujemy jej realizację 24/7.

Czyszczenie po zgonie  w Poznaniu

Każde sprzątanie po zmarłym w Poznaniu wykonujemy zgodnie ze standardami oraz stosownymi przepisami. Pozostawiamy pomieszczenia gotowe do ponownego użytkowania. Wystawiamy na to bezterminową gwarancję oraz zaświadczenie do sanepidu.

Dzięki współpracy z policją i prokuraturą wiemy, jak reagować w sytuacji zgonu z przyczyn naturalnych, samobójstwa, morderstwa czy każdego innego wypadku. Zapewniamy realizację usługi dezynfekcji po zwłokach w Poznaniu na najwyższym poziomie z zachowaniem powagi wydarzenia.

Czyszczenie miejsca zgonu - Vector Poznań

Najbardziej przykrą sytuacją, z jaką możemy się zetknąć jest odnalezienie ciała w stanie rozkładu. Oprócz swojego dramatyzmu jest też bardzo niebezpieczna dla zdrowia. Dlatego właśnie sprzątanie po zgonach w Poznaniu powinna przeprowadzać wykwalifikowana ekipa. Taka, która przeanalizuje poziom skażenia i dobierze odpowiednie metody działania. W Vector Poznań zatrudniamy właśnie takich pracowników. Jesteśmy w stanie opróżnić miejsce zdarzenia z mebli i innych sprzętów. Jeżeli czyszczenie po zmarłym tego wymaga, zdemontujemy podłogi i zerwiemy tapety. Następnie przeprowadzimy dezynfekcję za pomocą stosownych do tego preparatów. Zbierzemy fragmenty tkanek, płyny ustrojowe i krew. Żadne szkodliwe substancje nie pozostaną w mieszkaniu.

Dezynfekcja po zwłokach Poznań – Vector

Czyszczenie miejsc śmierci nie będzie kompletne bez ozonowania. Usuwa ono niechciany w pomieszczeniu zapach oraz neutralizuje obecne w powietrzu bakteria i inne substancje. Jeżeli znajdą się Państwo w którejś z opisywanych sytuacji, nie ma, na co czekać. Należy skontaktować się ze specjalistami. Oferujemy najlepszą dezynfekcję po zgonie Poznaniu.

Certyfikaty potwierdzające kwalifikacje technika

KONTAKT – profesjonalne sprzątanie po śmierci – Vector Poznań i okolice

+48 725 392 578 – czynny 24 h/7 dni w tygodniu

+48 42 649 81 48

FAQ – najczęściej zadawane pytania dotyczące sprzątania po zgonach  Poznań

1. Jak długo po sprzątaniu mieszkania po zgonie nie można do niego wejść?

Firma Vector korzysta wyłącznie z bezpiecznych metod dezynfekcji i ograniczonej do minimum ilości szkodliwych środków chemicznych do neutralizacji czynników biologicznych, dzięki czemu do mieszkania po zmarłym w Poznaniu można wejść bezpiecznie już po 12 godzinach od zakończenia dezynfekcji.

2. Jakie skutki może mieć niewłaściwe sprzątanie pomieszczenia po zwłokach?

Sprzątanie mieszkań po zmarłym w Poznaniu jest zadaniem niebezpiecznym, wiążącym się z ryzykiem kontaktu z licznymi bakteriami, groźnymi wirusami (np. WZW A i B czy HIV), grzybami i innymi patogenami, a także toksycznymi gazami powstającymi przy częściowym rozkładzie ciała. Niewłaściwie przeprowadzona dezynfekcja może stwarzać więc bezpośrednie zagrożenie zdrowia dla pozostałych lokatorów mieszkania.

3. Dlaczego warto wydać pieniądze na profesjonalną dezynfekcję po zmarłych?

Specjalistyczne usługi sprzątania po zmarłych wykonywane przez nas w Poznaniu obejmują kompleksową dezynfekcję i odkażanie pomieszczeń z wykorzystaniem sprawdzonych metod oraz atestowanych środków neutralizujących czynniki biologiczne. Wyłącznie profesjonalna dezynfekcja jest w stanie zapewnić Państwu pełne bezpieczeństwo korzystania z mieszkania po śmierci.