Firma Vector to zespół doświadczonych profesjonalistów zajmujących się między innymi realizacją usług sprzątania i dezynfekcji miejsc zgonu na terenie miasta Śmigiel. Posiadamy wykwalifikowanych pracowników, dysponujemy specjalistycznym sprzętem oraz środkami chemicznymi i znamy się doskonale na swojej pracy. Dzięki temu jesteśmy w stanie zagwarantować Państwu usługę odkażania po zmarłych w Śmiglu na najwyższym poziomie i pełne bezpieczeństwo mikrobiologiczne w miejscu, w którym doszło do śmierci. Przyjmujemy zgłoszenia i działamy całą dobę przez siedem dni w tygodniu. Wszystko po to, aby jak najszybciej reagować na wezwania i tym samym skutecznie przeciwdziałać skażeniu i minimalizować koszty usługi.

Zapytaj o szczegóły naszej usługi dezynfekcji po zgonach – Śmigiel

Zadzwoń: +48 725 392 578

Sprzątanie po zmarłych Śmigiel – jest to kompleksowa usługa, której celem jest przywrócenie lokalu, w którym doszło do zgonu, do ponownego zamieszkania. W tym celu korzysta się z różnych metod dezynfekcji, które skutecznie rozprawiają się z patogenami i neutralizują skażenie. Dzięki temu z lokalu można korzystać w pełni już po niedługim czasie bez obawy o swoje zdrowie.

Opis etapów, z jakich składa się usługa sprzątani po zgonach w Śmiglu

Sprzątanie po zgonach w Śmiglu to wieloetapowa usługa, która może się różnić w zależności od danego zgłoszenia. Plan działania zawsze określany jest po oględzinach danego miejsca zgonu. Kompleksowa usługa usuwania zanieczyszczeń po zgonach w Śmiglu składa się z takich czynności jak:

  • demontaż podłóg, parkietu, zrywanie tapet, usuwanie mebli, gabarytów, sprzętu elektronicznego i rzeczy osobistych,
  • termiczne czyszczenie ścian i sufitów,
  • dezynfekcja przy pomocy specjalistycznych środków odkażających,
  • neutralizacja krwi i płynów ustrojowych,
  • zabezpieczenie i utylizacja tkanek, fekaliów i innych śladów biologicznych
  • metoda GTX z USA, technologia SGP,
  • ozonowanie, zamgławianie Airfogiem ULV, mikrodyfuzja, dezodoryzacja, dezynfekcja aktywna suchą mgłą,
  • odzyskiwanie wartościowych przedmiotów suchym lodem.

Firma Vector udziela bezterminowej gwarancji na pełne bezpieczeństwo mikrobiologiczne w lokalu, w którym zostało przeprowadzone sprzątanie i dezynfekcja po zgonie.

Dezynfekcja mieszkań po zmarłych

Zalety korzystania z usług profesjonalistów w zakresie sprzątania po zmarłych w Śmiglu

Korzystając z usług profesjonalistów, otrzymujemy gwarancję, że sprzątanie i dezynfekcja zostaną wykonane prawidłowo, a nasze mieszkanie będzie w pełni bezpieczne i gotowe do ponownego zamieszkani już po niedługim czasie. Dodatkowo po zakończeniu czynności sprzątania po zgonach w Śmiglu firma wystawia dokumentację, która może się nam przydać np. podczas ubiegania się o zwrot kosztów z ubezpieczalni lub w celu potwierdzenia bezpieczeństwa lokalu w Sanepidzie.

KONTAKT – Vector – dezynfekcja  po zmarłych w Śmiglu

+48 725 392 578 – czynny 24 h/7 dni w tygodniu

+48 42 649 81 48

FAQ – sprzątanie po zgonach Śmigiel

Czy sprzątanie mieszkania ze śladów śmierci po miesiącu jest tak samo skuteczne jak sprzątanie po kilku dniach?

Nie. Sprzątanie po zgonie należy wykonać, jak najszybciej jest to możliwe. Gdy to zaniedbamy, skażenie będzie postępowało, a to tylko utrudni oczyszczenie lokalu i zwiększy koszty usługi dezynfekcji po zmarłych w Śmiglu. Z tego względu nie warto czekać i należy jak najszybciej wezwać profesjonalną firmę, która zajmie się sprzątaniem i dezynfekcją po śmierci.

Co zrobić z wartościowymi rzeczami w trakcie sprzątania domu po zmarłym?

Nasza firma oferuje możliwość odzyskiwania wartościowych rzeczy przy mocy suchego lodu. Jest to bardzo skuteczna metoda, które pozwala odzyskać przedmioty majce dla nas dużą wartość finansowa lub też sentymentalną.

Czy dokumentacja wydana po sprzątaniu pomieszczenia po zgonach w Śmiglu może stanowić dowód w kwestii zwrotów kosztów z ubezpieczalni?

Tak. Wydawana przez naszą firmę dokumentacja jest potwierdzeniem tego, że sprzątanie i dezynfekcja po zgonie w Śmiglu została wykonana przez profesjonalna i certyfikowaną firmę, a to jest wystarczającym dowodem dla ubezpieczalni. 

Certyfikaty potwierdzające kwalifikacje technika