Konieczność skorzystania z profesjonalnego sprzątania po zwłokach wynika z pojawieniu się w miejscu rozkładu ciała wielu niebezpiecznych bakterii, grzybów, wirusów (w tym WZW czy HIV) oraz patogenów mogących zagrażać zdrowiu i życiu człowieka. Odkrywając zwłoki bliskiej osoby w mieszkaniu należy oczywiście w pierwszej kolejności zawiadomić o fakcie odpowiednie służby, jednak później zadbać także o pełną dezynfekcję po śmierci. Firma Vector Środa Wielkopolska oferuje tego typu usługi na terenie całej Polski. Jak działamy?

Zasady prawidłowej dezynfekcji po zmarłym

samochódPierwszą i najważniejszą regułą do jakiej stosujemy się już od wielu lat podejmując się zleceń sprzątania mieszkań po zwłokach jest traktowanie każdej sprawy całkowicie indywidualnie. Wiemy, że śmierć bliskiej osoby jest dla Państwa ogromnym obciążeniem emocjonalnym i sprzątanie nie zawsze przychodzi na myśl w pierwszej kolejności, ale przeprowadzenie dezynfekcji po zwłokach wpłynie bezpośrednio na Państwa zdrowie i bezpieczeństwo – podczas pracy zachowujemy pełną dyskrecję i ostrożność, ale staramy się także o najbardziej dokładne i kompleksowe sprzątnięcie miejsca po śmierci.

Potrzebujesz naszej pomocy? Zadzwoń!

Zasady, jakie obowiązują podczas profesjonalnej dezynfekcji po zgonach obejmują przede wszystkim usuwanie nie tylko widocznych zabrudzeń z krwi i płynów ustrojowych, ale też neutralizację bakterii, wirusów i patogenów rozwijających się w miejscu zgonu i niewidocznych gołym okiem. Stosowane przez techników Vector Środa Wielkopolska techniki działania pozwalają upewnić się, że mieszkanie po sprzątaniu po śmierci jest ponownie gotowe do użytku i bezpieczne dla Państwa zdrowia. Ważnym aspektem naszych działań jest także usunięcie nieprzyjemnego zapachu powstałego w wyniku rozkładu ciała.

Sprzątanie mieszkania po zwłokach z Vector Środa Wielkopolska

dezynfekcja mieszkań po zmarłychZe względu na różnorodność zdarzeń prowadzących do śmierci i odnalezienia zwłok w mieszkaniu oraz różnej skali zabrudzeń powstałych podczas rozkładu ciała, podczas sprzątania po zwłokach dysponujemy różnymi technikami pracy i środkami chemicznymi ułatwiającymi usuwanie śladów po zmarłym. Wykorzystujemy między innymi wydajny generator przemysłowy do ozonowania pomieszczeń w mieszkaniu oraz części wspólnych bloku mieszkalnego, co w połączeniu ze środkami chemicznymi umożliwia całkowite pozbycie się nieprzyjemnego zapachu. Dodatkowo stosujemy także technikę zamgławiania metodą kapsułkową, mikrodyfuzję, suchą mgłę a także czyszczenie suchym lodem dedykowane do oczyszczania i zabezpieczania mebli i sprzętów RTV. W razie potrzeby możemy zająć się utylizacją zniszczonych sprzętów i gabarytów.

Zobacz cennik usługi!

Jeśli do śmierci doszło wskutek wypadku, samobójstwa czy zabójstwa i mieszkanie wymaga pozbycia się dużych plam krwi czy płynów ustrojowych z różnych powierzchni, technicy Vector Środa Wielkopolska mogą zdecydować o przeprowadzeniu oczyszczania termicznego ścian, sufitów i podłóg, a za państwa zgodą także usunięcia desek podłogowych czy części ścian w miejscach, z których nie można wywabić bezpiecznie plam po zwłokach.

Profesjonalne sprzątanie po zwłokach – zaufaj firmie Vector

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i ciągłym szkoleniu się naszych techników dysponujemy wieloma urządzeniami i sprzętami umożlwiającymi skuteczną i szybką pracę przy sprzątaniu po zwłokach. Zawsze zalecamy Państwu co najmniej 12 godzinny czas oczekiwania po zakończeniu prac przed powrotem do mieszkania, gwarantując w ten sposób całkowite pozbycie się nieprzyjemnego zapachu i neutralizację szkodliwych bakterii i wirusów w miejscu rozkładu ciała.

Vector Środa Wielkopolska – profesjonalne usługi dezynfekcji i sprzątania po zwłokach

Zachęcamy do kontaktu 725-392-578