Podejmując się zadania dezynfekcji po zgonie nigdy nie mamy pewności stanu, w jakim zastaniemy Państwa mieszkanie. Sprzątanie po samobójstwach, zabójstwach czy śmierci naturalnej jest sporym wyzwaniem nawet dla doświadczonych techników Vector Konin i zawsze wymaga wyjątkowo dokładnych oględzin miejsca znalezienia zwłok oraz dopasowania technik pracy do widocznych śladów po zwłokach. Jak działamy i dlaczego zlecenie sprzątania po zgonie w mieszkaniu specjalistom jest tak istotne?

Jak wygląda dezynfekcja mieszkania po zwłokach?

dezynfekcja mieszkań po zmarłychChoć można nie zdawać sobie z tego sprawy nie mając wcześniej do czynienia ze zwłokami znalezionymi w mieszkaniu, ciało człowieka zaczyna rozkładać się w ciepłych pomieszczeniach dość szybko, pozostawiając po sobie rozwijające się wirusy i bakterie oraz bardzo nieprzyjemny fetor nazywany często trupim gazem. Zanieczyszczenia tego typu, te widoczne i niewidoczne, wymagają zastosowania odpowiednich środków aktywnych umożliwiających neutralizację groźnych czynników biologicznych i usunięcie trudnych zabrudzeń np. po krwi czy fekaliach. Sprzątanie po zgonie z pomocą techników Vector Konin jest jednym z jedynych dostępnych sposobów na skuteczne usunięcie śladów zwłok z mieszkania.

Potrzebujesz naszej pomocy? Zadzwoń!

Znalezienie ciała w mieszkaniu następuje często nie tylko w wyniku samobójstwa czy zabójstwa, ale też śmierci naturalnej. Nawet tam, gdzie nie powstały rozległe kałuże krwi, moczu czy innych płynów ustrojowych, przeprowadzenie pełnej dezynfekcji będzie konieczne do usunięcia niewidocznych gołym okiem bakterii czy pozbycia się wyjątkowo nieprzyjemnego zapachu utrzymującego się w mieszkaniu nawet kilka miesięcy po znalezieniu i usunięciu zwłok. Domowe metody dezynfekcji nie są w stanie sobie z nim poradzić.

Sprzątanie po zwłokach – jak działają technicy Vector Konin?

dezynfekcja po zmarłychNasi eksperci wysyłani na miejsce znalezienia zwłok w celu przeprowadzenia profesjonalnej dezynfekcji po zgonie to przeszkoleni i doświadczeni technicy znający dokładnie charakter i wymagania dla sprzątania po zgonach. Sprzątamy po samobójstwach, zabójstwach i zgonach naturalnych, zawsze dobierając techniki działania i czas pracy do wymagań danego miejsca i pozostawiając je po sobie w stanie dopuszczającym lokal do dalszego użytku. W ramach oferowanych usług możemy zając się utylizacją mebli i gabarytów zanieczyszczonych przez zwłoki i niemożliwych do całkowitego oczyszczenia. Po zakończonej pracy w mieszkaniu, jeśli to konieczne, przeprowadzamy ozonowanie klatek schodowych, wind i innych części wspólnych bloku mieszkalnego, z którymi mogły mieć styczność wynoszone z mieszkania zwłoki.

Zobacz cennik usługi!

Sprzątanie po śmierci opiera się o zastosowanie przemysłowych technik sprzątania i dezynfekcji, w tym między innymi o wysoce skuteczne w walce z nieprzyjemnym zapachem ozonowanie. Stosując tą technikę jesteśmy w stanie pozbyć się obecnego w mieszkaniu zapachu trupa oraz innych przeszkadzających zapachów, dzięki czemu po zakończonych pracach zwłoki nie są już wyczuwalne. Dodatkowo korzystamy także z metody zamgławiania kapsułkowego Air-Fogiem, suchej mgły, dezynfekcji z użyciem suchego lodu i różnych środków chemicznych umożliwiających pełną neutralizację czynników biologicznych mogących przenosić wirusy, patogeny i bakterie niebezpieczne dla zdrowia ludzi.

dezynfekcja domu po zgonie

Zapraszamy do skorzystania z usług Vector Konin- gwarantujemy szybką pomoc przy dezynfekcji po zwłokach niezależnie od skali i rodzaju zabrudzeń, jakie po nich pozostały.

Vector Konin – profesjonalne usługi dezynfekcji i sprzątania po zwłokach

Zachęcamy do kontaktu 725-392-578