Sprzątanie po zwłokach przeprowadzane przez firmę Vector Grodzisk Wielkopolski to specjalistyczna usługa mająca na celu zlikwidowanie nie tylko fetoru pozostałego po rozkładających się zwłokach, ale też wszelkich śladów i niewidocznych gołym okiem zabrudzeń mogących okazać się groźnymi dla zdrowego człowieka. Powstające po zwłokach bakterie, wirusy i różnego rodzaju patogeny mogą powodować ciężkie choroby i z tego też względu powinny być usuwane wyłącznie przez przeszkolony w tej kwestii zespół techników. Jak działamy?

Dezynfekcja po zgonie w mieszkaniu zmarłego

Znalezienie ciała bliskiej osoby w mieszkaniu może, choć nie musi wiązać się z samobójstwem bądź zabójstwem – usługa sprzątania po zmarłych kierowana jest kierowana także do osób, których bliscy zmarli w domu we śnie, z przyczyn naturalnych. Każdy przypadek zgonu w mieszkaniu jest indywidualny, ale podejście do kwestii prawidłowej dezynfekcji po zwłokach powinno być zawsze takie samo – sprzątanie po trupach należy zlecić fachowcom, bo tylko tak można upewnić się o pełnej skuteczności przeprowadzonych prac.

Potrzebujesz naszej pomocy? Zadzwoń!

Jako firma z wieloletnim doświadczeniem w branży, Vector Grodzisk Wielkopolski działa na terenie całego kraju oferując kompleksowe usługi dezynfekcji po zwłokach w mieszkaniach i innych pomieszczeniach, w jakich mogła nastąpić śmierć i rozkład ciała. Zajmujemy się zarówno usuwaniem widocznych śladów krwi i płynów ustrojowych, jak i zabezpieczaniem mebli, sprzętów i cennych przedmiotów przed zniszczeniem podczas sprzątania po zgonie. Wykorzystujemy dostępne dla nas techniki przemysłowe, oczyszczając meble z pomocą suchego lodu zapewniającego ich bezpieczeństwo.

Sprzątanie po zwłokach – od czego zacząć?

W przypadku znalezienia zwłok w mieszkaniu nie należy podejmować się samodzielnego sprzątania – rozwijające się na miejscu patogeny, wirusy i niebezpieczne związki lotne są szkodliwe dla człowieka pracującego bez odpowiedniego zabezpieczenia i nie należy wchodzić z nimi w kontakt bez przygotowania. Domowe sposoby dezynfekcji nie są w stanie poradzić sobie z dokładnym sprzątaniem po zwłokach, podobnie jak wietrzenie pokoju czy uruchomienie wiatraka nie wystarczy do pozbycia się nieprzyjemnego zapachu trupa. Zatrudnienie ekipy Vector Grodzisk Wielkopolski może być Państwa jedyną szansą na skuteczne i szybkie pozycje się śladów zwłok umożliwiające powrót do domu i, w razie potrzeby, rozpoczęcie dalszych prac remontowych.

samochód

Zobacz cennik usługi!

W ramach dezynfekcji po zwłokach wykorzystujemy różne techniki działania i sprzęt umożliwiający skuteczną walkę ze śladami po zmarłym. Na Państwa życzenie możemy zająć się wywozem i utylizacją gabarytów nie nadających się do odzyskania z pomocą dezynfekcji suchym lodem. Po wstępnym przygotowaniu pomieszczeń, z jakimi miały kontakt zwłoki przechodzimy do pełnego sprzątania i dezynfekcji po trupie, skupiając się na usuwaniu widocznych śladów i neutralizacji czynników biologicznych zagrażających Państwa zdrowiu i dobremu samopoczuciu. Działamy szybko, ale też wyjątkowo dokładnie i zawsze staramy się pozostawić mieszkanie w jak najlepszym porządku.

Sprzątanie po zwłokach – jak pozbyć się fetoru?

Aby pozbyć się z mieszkania uporczywego i bardzo nieprzyjemnego zapachu rozkładających się zwłok korzystamy przede wszystkim z wysoce skutecznej techniki ozonowania, wykorzystując do tego przemysłowy generator o dużej mocy. Działanie takie jest nie tylko szybsze niż wietrzenie pomieszczenia, ale i o wiele skuteczniejsze w usuwaniu zapachu z powierzchni, które mogłyby wydzielać go jeszcze przez wiele miesięcy po śmierci.

Vector Grodzisk Wielkopolski – profesjonalne usługi dezynfekcji i sprzątania po zwłokach

Zachęcamy do kontaktu 725-392-578