Przeprowadzenie sprzątania po rozkładzie ciała w Łobżenicy wymaga odpowiedniego przygotowania pod kątem psychicznym, technicznym i oczywiście pod kątem wiedzy. Są to niezwykle ważne aspekty, dzięki którym całość prac przebiegnie sprawnie, skutecznie i bezpiecznie, zapewniając Tobie i Twoim bliskim skuteczną pomoc w tak trudnych chwilach, jakie wiążą się z utratą członka rodziny lub przyjaciela. Pomocy udziela firma Vector, do której mogą zgłosić się m.in. mieszkańcy Łobżenicy.

Sprzątanie po zgonach na terenie Łobżenicy i okolic

W jaki sposób odbywa się sprzątanie mieszkań po zmarłych w Łobżenicy?

Poniżej przedstawiamy schemat całościowy. Nie wszystkie kroki muszą być zastosowane w danym przypadku.

  • Wycena

W jej trakcie szacujemy rozmiar skażenia, określamy przyczynę śmierci i rodzaj zabrudzeń. Następnie ustalamy, jakie metody działania zastosujemy, co przekłada się nie tylko na cenę, lecz również na czas trwania prac.

  • Przygotowanie miejsca pracy

Wynosimy wszelkie przedmioty z pomieszczenia, sortujemy je według stanu i zgodnie z nim poddajemy je czyszczeniu bądź utylizacji. Jeśli sytuacja tego wymaga, wykonujemy również skuwanie tynku i demontaż paneli.

  • Dezynfekcja

Dezynfekcję zaczynamy od odkażenia po zmarłym i usunięcia strzępków ubrań, tkanek, fragmentów ciała, płynów ustrojowych i innych, by móc je bezpiecznie usunąć. Następnie dezynfekujemy całe pomieszczenie z wykorzystaniem środka specjalistycznego. 

Jest to zabieg, którym uzupełniamy prace dezynfekcyjne. Pomaga on w usunięciu fetoru, jaki powstaje w wyniku rozkładu ciała. 

  • Inne zabiegi dezynfekcyjne

Aby wykonane przez nas prace odznaczały się jeszcze większą skutecznością, świadczymy również usługi takie, jak zamgławianie, mikrodyfuzja i ozonowanie.

Certyfikaty potwierdzające kwalifikacje technika

Zapytaj o szczegóły usługi – dezynfekcja po zgonach w Łobżenicy

Zadzwoń: +48 725 392 578

Dlaczego samodzielne sprzątanie po zgonach jest niebezpieczne?

Ryzyko zatrucia środkami czyszczącymi – typowe produkty, z których pomocą sprzątamy nasze domy, absolutnie nie będą skuteczne w przypadku, jakim jest dezynfekcja po zwłokach w Łobżenicy. Z kolei, przy założeniu, że masz dostęp do środków, jakie są stosowane przy profesjonalnym sprzątaniu, narażasz się na ryzyko zatrucia w wyniku nieumiejętnego użycia. 

Sprzątanie pomieszczeń skrajnie zaniedbanych – zdarza się, że osoba zmarła była właścicielem pomieszczeń gospodarczych, które padły ofiarą skrajnego zaniedbania. Czasem zdarza się także, że do śmierci doszło w takim właśnie miejscu. Wówczas szczególnie ważne staje się dokładne odkażenie takich miejsc, by nie stały się one źródłem skażenia biologicznego.

Sprzątanie po samobójstwach

FAQ – częste pytania o sprzątanie mieszkań po śmierci w Łobżenicy

Czy firma Vector Łobżenica przeprowadza wycenę również w formie zdalnej?

Tak, udostępniamy taką możliwość na podstawie przesłanych fotografii. Udzielamy również pytań podczas konsultacji telefonicznych – w sprawach związanych z dezynfekcją po zgonach w Łobżenicy jesteśmy dostępni całodobowo i nie zostawiamy żadnego z pytań naszych klientów bez dokładnej odpowiedzi. 

Czym jest zamgławianie i do czego go używamy przy odkażaniu po zmarłych?

Polega ona na rozcieńczeniu z wodą mikrokapsułek zawierających w sobie odpowiednie stężenie substancji aktywnej, jaką jest następnie rozpylana po całym pomieszczeniu, ze szczególnym uwzględnieniem miejsc trudniej dostępnych za pomocą klasycznych metod sprzątania. Stosujemy zamgławianie zarówno podczas likwidowania mikroorganizmów powstałych podczas rozkładu zwłok, jak i walki z insektami, jak np. usuwania pluskiew.

Czym jest mikrodyfuzja wykorzystywana przy dezynfekcji po trupach w Łobżenicy?

Jest to zabieg bardzo podobny do zamgławiania – tutaj również liczy się dotarcie do głębiej położonych zakamarków, w których rozwijają się różne niebezpieczne dla zdrowia i życia patogeny. Różnica pomiędzy mikrodyfuzją i zamgławianiem polega na wielkości cząsteczek substancji aktywnej, co pozwala na jeszcze głębsze wniknięcie w strukturę przeróżnych szczelin. 

VECTOR – sprzątanie i dezynfekcja po zwłokach – Łobżenica

KONTAKT

+48 725 392 578 – czynny 24 h/7 dni w tygodniu

+48 42 649 81 48