Czyszczenie po zwłokach w Zamościu

Czy mają Państwo problem z posprzątaniem mieszkania, w którym doszło do zgonu? Vector Zamość od lat funkcjonuje na rynku usług porządkowych. Sprzątamy wszelkie pomieszczenia w jakich zdarzyły się śmiertelne wypadki. Zapewniamy kompleksowe i skuteczne odkażanie po śmierci.

Dezynfekcja mieszkań po zmarłych Zamość
Mieszkańcy Zamościa i okolic mogą skorzystać również z innej, bardzo ważnej usługi. Jest nią dezynfekcja po zmarłych. Przeznaczona jest nie tylko dla osób prywatnych, ale też firm, biur, hoteli czy wspólnot i spółdzielni mieszkaniowych. Sprzątanie wykonujemy w wielu pomieszczeniach, nie tylko mieszkaniach. Wiemy jak przykra jest sytuacja odnalezienia ciała zmarłego. Wykonanie sprzątania po zgonie, może być dla Państwa ponad siły. Dlatego też my się tym zajmiemy, posiadamy stosowne zezwolenia na prowadzenie tego typu działalności. Nasze usługi wykonujemy po śmierci z przyczyn naturalnych, na skutek samobójstwa, morderstwa czy śmiertelnego wypadku. Odkażanie po zwłokach prowadzone przez Vector  Zamość objęte jest bezterminową gwarancją, otrzymywaną wraz z dokumentami do celów administracyjnych, certyfikatem i zaświadczeniem do sanepidu. Dokumenty te wystawiamy po zakończeniu prac.

Sprzątanie skażonych miejsc

Z naszych usług często korzystają komendy policji i prokuratura. Dzięki doświadczeniu zdobytemu we współpracy z tymi służbami wiemy jak wykonywać sprzątanie po rozkładzie ciała. Może się zdarzyć, że znalezione zwłoki będą na takim właśnie etapie. W takiej sytuacji sprzątanie wymaga interwencji wykwalifikowanych techników. Taki właśnie pracowników zatrudniamy w Vector Zamość. Oszacują stopień skażenia dobiorą odpowiednie metody do wykonania dezynfekcji miejsca po zgonie. Niezależnie od ilości etapów sprzątanie, w naszym standardzie znajduje się:

  • Opróżnianie mieszkania z mebli
  • Dezynfekcja mieszkania specjalistycznym środkiem
  • Odkażanie po zwłokach środkiem neutralizującym płyny ustrojowe, krew, tkanki
  • Usunięcie fragmentów tkanek i za pomocą specjalnych maszyn
  • Ozonowanie pomieszczeń usuwające nieprzyjemny zapach

Zgłoszenia z terenu w sprawie czyszczenia po zgonie terenie Zamościa przyjmujemy przez całą dobę, w każdy dzień tygodnia. Wystarczy zadzwonić:

725 392 578 lub 42 649 81 48