Kompleksowa dezynfekcja po zgonie

W ofercie firmy Vector Biała Podlaska znajdziecie Państwo kompleksowe usługi porządkowe. Od wielu lat działamy w tej branży. W skład naszej oferty wchodzi czyszczenie po zmarłych wysokiej jakości.

Czyszczenie po zgonie Biała PodlaskaOstatniej z usług poświęcimy dłuższy opis z uwagi na jej wielką wagę. Jest nią, bowiem sprzątanie po śmierci z przyczyn naturalnych, w wyniku samobójstwa, morderstwa lub wypadku losowego. Wiemy jak trudna jest to sytuacja, strata bliskiej osoby czy odnalezienie ciała znajomego jest dla Państwa traumatycznym przeżyciem. Posprzątania stanowi wyzwanie ponad siły. Dlatego też my weźmiemy to na swoje barki. Czyszczenie po zgonie na terenie Białej Podlaskiej kierujemy do osób prywatnych, firm, biur, hoteli, spółdzielni mieszkaniowych i wielu innych instytucji. Posiadamy stosowne zezwolenia pozwalające nam prowadzić działalność na tym polu. Wykonywane przez nas odkażanie po zmarłych objęte jest bezterminową gwarancją, którą dajemy Państwu wraz z dokumentami, protokołami i zaświadczeniem dla sanepidu. Wystawiamy również fakturę.

Pomoc w kryzysowej sytuacji

Korzystamy wyłącznie ze sprawdzonych metod, które wypracowaliśmy podczas współpracy z komendami policji oraz prokuraturą. Dzięki temu jesteśmy w stanie wykonać sprzątanie miejsc śmierci gdzie znaleziono zwłoki w stanie rozkładu. Jest to bardzo wymagające zadanie, które powinni przeprowadzać jedynie wykwalifikowani specjaliści. Rozkładające się ciało wytwarza szkodliwe dla zdrowia aminy, które wywołują choroby. Nasi technicy oszacują stopień skażenia pomieszczenia, w którym doszło do zdarzenia i wybiorą odpowiednie metody dezynfekcji po zgonie. Niezależnie od ilości etapów sprzątania, absolutną koniecznością jest odkażanie, opróżnionych z umeblowania pomieszczeń, za pomocą specjalnych preparatów. Następnie zbiera się nieszkodliwe już fragmenty tkanek, krew, płyny ustrojowe oraz fekalia przeznaczonymi do tego celu maszynami. Równie fundamentalne jest ozonowanie pomieszczeń w celu ostatecznej dezynfekcji i pozbycia się nieprzyjemnego zapachu.

Nasze sprzątanie po zwłokach na terenie Biała Podlaska można zarezerwować pod numerami telefonów

725 392 578 lub 42 649 81 48

Linie otwarte przez całą dobę, 7 dni w tygodniu.