Sprzątanie po zgonach w Puławach

Czym zajmuje się firma Vector Puławy? Od lat prowadzimy działalność z zakresu kompleksowych usług porządkowych. Sprzątamy mieszkania i domy, ale też poddasza, strychy, garaże, komórki i altanki. Ponieważ zależy nam na oferowaniu klientom kompleksowych usług proponujemy także pomoc w zakresie sprzątania po zmarłych.

Skuteczne sprzątanie po zmarłych Puławy
W Puławach oferujemy jeszcze jedną, niezwykle ważną usługę a mianowicie sprzątanie miejsc śmierci. Zdobyliśmy pozwolenia na prowadzenie takiej działalności by przejąć od Państwa ten ciężar. Nie chodzi nam jedynie o klientów indywidualnych, bowiem nasza oferta skierowana jest również do firm, spółdzielni mieszkaniowych, hoteli, biur. Odkazimy po zmarłych wszelkie pomieszczenia, w których doszło do tak przykrego zdarzenia.

Mamy doświadczenie w tym zakresie zdobyte we współpracy ze służbami mundurowymi i prokuraturą. Zatrudniamy wykwalifikowanych pracowników, którzy jedzą jak wykonywać swoje obowiązki. Wykonają sprzątanie po śmierci w wyniku samobójstwa, morderstwa czy też z przyczyn naturalnych lub wypadku losowego. Po zakończeniu prac wystawiamy pełną dokumentację wymaganą do dopełnienia spraw administracyjnych, dodatkowo przekazujemy Państwu kartę odpadów, protokół, certyfikat oraz zaświadczenie do sanepidu.

Certyfikaty potwierdzające kwalifikacje technika

Tylko sprawdzone metody sprzątania po zgonach w Puławach

W swojej pracy wykorzystujemy jedynie sprawdzone i bezpieczne metody. Dzięki temu mamy możliwość przeprowadzania dezynfekcji po zwłokach, które znaleziono w stanie rozkładu. Prawidłowe sprzątanie w tej sytuacji może przeprowadzić jedynie wykwalifikowana ekipa, zgodnie z wytycznymi Państwowej Inspekcji Sanitarnej. Rozkładające się ciało wytwarza szkodliwe dla zdrowia substancje. Przeszkoleni technicy z Vector Puławy dobiorą odpowiednią ilość etapów odkażania po zwłokach. Najważniejsza w tym procesie jest neutralizacja i usunięcie fragmentów tkanek, krwi oraz płynów ustrojowych. Najpierw konieczne jest wykorzystanie specjalnego preparatu dezynfekującego a następnie zebranie zanieczyszczeń specjalistyczną maszyną.

Ważna jest również dezodoryzacja pomieszczeń w celu usunięcia odoru jak również pozbycia się szkodliwych alergenów z powietrza.

Osoby prywatne czy też firmy z Puław mają możliwość telefonicznego skontaktowania się z nami pod numerami telefonów:

725 392 578 lub 42 649 81 48

Odbierzemy przez całą dobę, 7 dni w tygodniu.

FAQ – dezynfekcja po zmarłych Puławy

Jakie metody są wykorzystywane podczas dezynfekcji po zgonach w Puławach?

Podczas dezynfekcji po zgonach w Puławach stosuje się ozonowanie mieszkań (polegające na rozpyleniu ozonu w formie gazu, który posiada właściwości odkażające i likwidujące nieprzyjemne zapachy), zamgławianie Airfogiem ULV (rozpylenie mgły wzbogaconej środkiem dezynfekującym), mikrodyfuzję dyfuzorem oraz dezynfekcję aktywną suchą mgłą. 

Jak szybko zniknie odór po zmarłym po przeprowadzeniu profesjonalnego sprzątania po zmarłych w Puławach?

Odór zniknie po 12 godzinach od zakończenia wszelkich prac. Po tym czasie z lokalu można ponownie korzystać i nie powinny być już wyczuwalne w jego wnętrzu żadne nieprzyjemne zapachy, a jedynie przyjemna woń czystości.

Ile czasu zajmuje dezynfekcja mieszkania po zmarłym?

Czas potrzebny na przeprowadzenie dezynfekcji mieszkania po zmarłym w Puławach zależy od stopnia skażenia, ilości pomieszczeń, jakie należy poddać dezynfekcji i wielu innych czynników. Z tego względu wstępnie można określić czas trwania prac dopiero po oględzinach danego miejsca zgonu i zaplanowaniu czynności. W jednym przypadku prace mogą trwać kilka godzin, a w innym zdecydowanie dłużej.