Sprzątanie miejsc śmierci w Puławach

Czym zajmuje się firma Vector Puławy? Od lat prowadzimy działalność z zakresu kompleksowych usług porządkowych. Sprzątamy mieszkania i domy, ale też poddasza, strychy, garaże, komórki i altanki. Ponieważ zależy nam na oferowaniu klientom kompleksowych usług proponujemy także pomoc w zakresie sprzątania po zmarłych.

Skuteczne sprzątanie po zmarłych Puławy
W Puławach oferujemy jeszcze jedną, niezwykle ważną usługę a mianowicie sprzątanie miejsc śmierci. Zdobyliśmy pozwolenia na prowadzenie takiej działalności by przejąć od Państwa ten ciężar. Nie chodzi nam jedynie o klientów indywidualnych, bowiem nasza oferta skierowana jest również do firm, spółdzielni mieszkaniowych, hoteli, biur. Odkazimy po zmarłych wszelkie pomieszczenia, w których doszło do tak przykrego zdarzenia. Mamy doświadczenie w tym zakresie zdobyte we współpracy ze służbami mundurowymi i prokuraturą. Zatrudniamy wykwalifikowanych pracowników, którzy jedzą jak wykonywać swoje obowiązki. Wykonają sprzątanie po śmierci w wyniku samobójstwa, morderstwa czy też z przyczyn naturalnych lub wypadku losowego. Po zakończeniu prac wystawiamy pełną dokumentację wymaganą do dopełnienia spraw administracyjnych, dodatkowo przekazujemy Państwu kartę odpadów, protokół, certyfikat oraz zaświadczenie do sanepidu.

Tylko sprawdzone metody

W swojej pracy wykorzystujemy jedynie sprawdzone i bezpieczne metody. Dzięki temu mamy możliwość przeprowadzania dezynfekcji po zwłokach, które znaleziono w stanie rozkładu. Prawidłowe sprzątanie w tej sytuacji może przeprowadzić jedynie wykwalifikowana ekipa, zgodnie z wytycznymi Państwowej Inspekcji Sanitarnej. Rozkładające się ciało wytwarza szkodliwe dla zdrowia substancje. Przeszkoleni technicy z Vector Puławy dobiorą odpowiednią ilość etapów odkażania po zwłokach. Najważniejsza w tym procesie jest neutralizacja i usunięcie fragmentów tkanek, krwi oraz płynów ustrojowych. Najpierw konieczne jest wykorzystanie specjalnego preparatu dezynfekującego a następnie zebranie zanieczyszczeń specjalistyczną maszyną. Ważna jest również dezodoryzacja pomieszczeń w celu usunięcia odoru jak również pozbycia się szkodliwych alergenów z powietrza.

Osoby prywatne czy też firmy z Puław mają możliwość telefonicznego skontaktowania się z nami pod numerami telefonów:

725 392 578 lub 42 649 81 48

Odbierzemy przez całą dobę, 7 dni w tygodniu.