Usługa sprzątania miejsc śmierci jest wieloetapowym procesem, polegającym na likwidacji zabrudzeń powstałych w wyniku zgonu. Jest to usługa dostępna na terenie całej Polski, w tym w Międzyrzecu Podlaskim, z której można skorzystać z pomocą firmy Vector. Jak wygląda usługa dezynfekcji i czemu nie warto podejmować się jej samodzielnie?

Zadzwoń: +48 725 392 578

Jak przebiega dezynfekcja domu po zmarłych w Międzyrzecu Podlaskim?

 • Zaczynamy od oszacowania wielkości strat i oceny, która metoda dezynfekcji przyniesie najlepsze efekty.
 • Przechodzimy do opróżnienia mieszkania, w którym ma się odbyć dezynfekcja. Usuwamy wszelkie meble, sprzęt AGD i inne przedmioty.
 • Podejmujemy się zrywania tapet i kucia ścian, zrywania podłogi i czyszczenia sufitu z wykorzystaniem metody termicznej.
 • Przeprowadzamy dezynfekcję wstępną, podczas której likwidujemy szkodliwe mikroby i neutralizujemy szczątki ciała.
 • Usuwamy ślady krwi i pozostałości po zwłokach i zabezpieczamy je w przygotowanych do tego pojemnikach.
 • Likwidujemy trupi odór poprzez dezodoryzację.
 • Przeprowadzamy również ozonowanie, mikrodyfuzję i zamgławianie.

Pomagamy odzyskać przedmioty wartościowe i delikatne poprzez oczyszczenie ich z użyciem zamgławiacza Airfog ULV w metodzie kapsułkowej, czy też suchego lodu.

Sprzątanie domu po śmierci i niebezpieczeństwa z nim związane

Zagrożenie toksykologiczne

Samo usunięcie zabrudzeń w tym przypadku nie jest wystarczające. Chodzi tutaj również o likwidację groźnych patogenów, zawartych w toksycznych gazach, jakie wydzielają się w wyniku zachodzenia procesów gnilnych. Istotne jest również ryzyko kontaktu z wirusami chorób zakaźnych, jakie uwalniają się do otoczenia podczas rozkładu. Sprzątanie po zmarłych bez zabezpieczenia stwarza zagrożenie dla zdrowia i życia.

Pojawienie się insektów

Rozkładające się ciało szybko znajduje zainteresowanie wśród insektów. Ze względu na to, że będzie ich przybywało w zastraszającym tempie, konieczna będzie skuteczna dezynfekcja pomieszczenia, w tym w trudnodostępnych zakamarkach.

Prace przeprowadzane przez firmę Vector Międzyrzec Podlaski dają pełną gwarancję rozprawienia się z tym problemem.

Trauma związana ze śmiercią

Warto powierzyć porządki specjalistycznej firmie również z innego powodu. Czas żałoby to moment, w który podejmowanie decyzji i jakichkolwiek działań, związanych ze zmarłą osobą jest mocno utrudnione, dlatego tak ważna jest pomoc z zewnątrz, której jesteśmy gotowi udzielić w każdej chwili.

Dezynfekcja domu po zgonie – tylko z Vector Międzyrzec Podlaski

 • Wszystkie przeprowadzone przez nas prace dokładnie dokumentujemy, by ułatwić klientom walkę o świadczenia pieniężne lub prowadzenie śledztwa.
 • Odznaczamy się wysoką dyskrecją – przyjeżdżamy nieoznakowanymi pojazdami.
 • Aby jak najbardziej Ci pomóc, możemy podjąć się organizacji pogrzebu, a także remontu, który może być niezbędny po zakończeniu dezynfekcji.
 • Sprawdzamy się w pracy z trudnymi przypadkami, takimi jak sprzątanie po samobójstwie lub sprzątanie po zabójstwie.
 • Jesteśmy doświadczeni we współpracy z policją i prokuraturą.
 • Możesz korzystać z domu już 12 godzin po zakończeniu prac.

KONTAKT – Vector – sprzątanie po zmarłych – Międzyrzec Podlaski

+48 725 392 578 – czynny 24 h/7 dni w tygodniu

+48 42 649 81 48

 

FAQ – najczęściej zadawane pytania

1. Czy firma podejmuje się utylizacji zniszczonych przedmiotów?

Tak, jest to jedno z pierwszych zadań, jakich się podejmujemy podczas sprzątania. Oferujemy pełne zabezpieczenie odpadów, ich bezpieczną wywózkę, a do tego w pełni odpowiedzialną utylizację, bez szkody dla środowiska.

2. Jak długo mogą trwać prace porządkowe w ramach dezynfekcji po zgonach Międzyrzec Podlaski?

Nie ma jednoznacznej odpowiedzi na to pytanie, z uwagi na zróżnicowaną wielkość szkód, jakie ponoszą bliscy osoby nieżyjącej. Wiemy jednak, że klientom nierzadko zależy na czasie, dlatego też jesteśmy w stanie osiągnąć rozsądny kompromis pomiędzy jakością prac a czasem ich wykonania.

3. Czy usługa sprzątania mieszkań po zmarłych jest droga?

Bierzemy pod uwagę trudne chwile, w jakich znajdują się nasi klienci, gdy się do nas zwracają, dlatego też dbamy o to, by koszty usługi nie były rujnujące dla budżetu. Ceny mogą zaczynać się już nawet od 200 złotych.

Certyfikaty potwierdzające kwalifikacje technika