Czyszczenie po zmarłych

Jesteśmy firmą sprzątającą, świadczącą usługi dopasowane do wszystkich Państwa wymagań. Pracujemy dla osób prywatnych, firm oraz spółdzielni mieszkaniowych, pomagając w sprzątaniu po samobójstwach.

Sprzątanie po zgonach Lublin
Uzyskaliśmy niezbędne uprawnienia i wzbogaciliśmy naszą ofertę o dezynfekcję miejsc po zgonie. Pomożemy Państwu poradzić sobie z tak trudną sytuacją. Działamy nawet w tak drastycznych sytuacjach ja samobójstwo czy morderstwo. Jesteśmy przygotowani na każdy losowy wypadek. Sprzątanie po samobójstwie może być bardzo traumatycznym przeżyciem dla rodziny zmarłego. Wymaga przy tym interwencji profesjonalnych techników. Nasza firma zajmie się tym, nie zakłócając żałoby.

Życie przynosi różne scenariusze, może być konieczne sprzątanie po rozkładzie ciała. Wymaga ono zachowania ostrożności i zastosowania odpowiednich preparatów. Częsta współpraca z policją i prokuraturą przyniosła nam doświadczenie w tej dziedzinie. Poradzimy sobie z każdą sytuacją.

Sprzątanie mieszkań, komórek, piwnic

Mieszkańcy Lublina mogą na nas liczyć, gdy spotkają się z przykrym zadaniem sprzątania po zgonie. Będzie to dla Państwa ogromnie nieprzyjemne, lecz jest bardzo ważne. Vector Lublin wykona wszystkie prace z należytą precyzją. Jesteśmy w stanie zdemontować podłogi i panele, zerwać tapety i wyczyścić ściany. Wszystko zależy od czasu, po jakim znaleziono ciało. Odkażanie po zmarłych obejmuje dezynfekcję pomieszczeń specjalnym środkiem niszczącym niebezpieczne substancje. Jeżeli ciało znajdowało się w stanie rozkładu, użyjemy preparatów neutralizujących tkanki, krew oraz płyny ustrojowe. Usuniemy je następnie za pomocą specjalistycznej maszyny. Dezynfekcja po zwłokach to również ozonowanie pomieszczeń. Ma za zadanie usunięcie nieprzyjemnych zapachów i eliminację szkodliwych związków powstających po śmierci.

Po zakończeniu prac wystawiamy pełną dokumentację administracyjną oraz przedstawiającą zakres prowadzonych prac. Dostarczymy Państwu również zaświadczenie do sanepidu, że mieszkanie czy inny lokal nadaje się do ponownego użytkowania. Vector Lublin oferuje również bezterminową gwarancję na swoje usługi.

Jesteśmy dostępni w Lublinie prze 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę.