Sprzątanie po osobie zmarłej – Lublin

Jesteśmy firmą sprzątającą, świadczącą usługi dopasowane do wszystkich Państwa wymagań. Pracujemy dla osób prywatnych, firm oraz spółdzielni mieszkaniowych, pomagając w sprzątaniu po samobójstwach.

Sprzątanie po zgonach Lublin
Uzyskaliśmy niezbędne uprawnienia i wzbogaciliśmy naszą ofertę o dezynfekcję miejsc po zgonie. Pomożemy Państwu poradzić sobie z tak trudną sytuacją. Działamy nawet w tak drastycznych sytuacjach ja samobójstwo czy morderstwo. Jesteśmy przygotowani na każdy losowy wypadek. Sprzątanie po samobójstwie może być bardzo traumatycznym przeżyciem dla rodziny zmarłego. Wymaga przy tym interwencji profesjonalnych techników. Nasza firma zajmie się tym, nie zakłócając żałoby.

Zadzwoń: +48 725 392 578

Sprzątanie po zmarłym Lublin – obejmuje czyszczenie pomieszczeń, w których doszło do zgonu. Do odkażania mieszkania po zgonie wykorzystywane są profesjonalne metody sprzątania, takie jak np. ozonowanie. Poprawnie zrealizowana usługa pozwala na korzystanie z mieszkania już po 12 godzinach od zakończenia dezynfekcji.

Profesjonale sprzątanie po zgonie – Lublin

Życie przynosi różne scenariusze, może być konieczne sprzątanie po rozkładzie ciała. Wymaga ono zachowania ostrożności i zastosowania odpowiednich preparatów. Częsta współpraca z policją i prokuraturą przyniosła nam doświadczenie w tej dziedzinie. Poradzimy sobie z każdą sytuacją.

Do każdego zleconego nam sprzątania po zwłokach podchodzimy indywidualnie. Oglądamy miejsca zdarzenia i powstałe szkody oraz zabrudzenia. Dopasowujemy sprzęt i metody, które wykorzystamy w celu przeprowadzenia sprzątania po zmarłym. Dzięki temu będziemy mieli pewność, że zastosowane przez nas środki skutecznie usuną ślady krwi i resztki innego materiału biologicznego, a jednocześnie nie będą szkodliwe dla mieszkańców.

Potrzebujesz naszej pomocy? Zadzwoń!

Sprzątanie po zwłokach Lublin

Mieszkańcy Lublina mogą na nas liczyć, gdy spotkają się z przykrym zadaniem sprzątania po zgonie. Będzie to dla Państwa ogromnie nieprzyjemne, lecz jest bardzo ważne. Vector Lublin wykona wszystkie prace z należytą precyzją. Jesteśmy w stanie zdemontować podłogi i panele, zerwać tapety i wyczyścić ściany. Wszystko zależy od czasu, po jakim znaleziono ciało. Dezynfekcja po zmarłych w Lublinie obejmuje dezynfekcję pomieszczeń specjalnym środkiem niszczącym niebezpieczne substancje. Jeżeli ciało znajdowało się w stanie rozkładu, użyjemy preparatów neutralizujących tkanki, krew oraz płyny ustrojowe. Usuniemy je następnie za pomocą specjalistycznej maszyny. Dezynfekcja po zwłokach to również ozonowanie mieszkań. Ma za zadanie usunięcie nieprzyjemnych zapachów i eliminację szkodliwych związków powstających po śmierci.

Certyfikaty potwierdzające kwalifikacje technika

Dezynfekcja po zgonie Lublin – przeprowadzona przez profesjonalistów pozwala na pozbycie się nieprzyjemnego zapachu, a co ważniejsze również bakterii, wirusów i innych substancji, które mogłyby zagrozić mieszkańcom domu, w którym doszło do zgonu.

Po zakończeniu prac wystawiamy pełną dokumentację administracyjną oraz przedstawiającą zakres prowadzonych prac. Dostarczymy Państwu również zaświadczenie do sanepidu, że mieszkanie czy inny lokal nadaje się do ponownego użytkowania. Vector Lublin oferuje również bezterminową gwarancję na swoje usługi.

Przypominamy, że samodzielne wykonywanie np. sprzątania po zgonie w Lublinie może okazać się niebezpieczne dla zdrowia osoby, która podejmuje się tego zadania. Dlatego warto jego realizację powierzyć profesjonalistom, którzy posiadają odpowiednie narzędzia i doświadczenie.

Jesteśmy dostępni w Lublinie prze 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę.

KONTAKT – Vector – sprzątanie po zmarłych – Lublin

+48 725 392 578 – czynny 24 h/7 dni w tygodniu

+48 42 649 81 48

FAQ – dezynfekcja po zgonach Lublin

Dlaczego warto wydać pieniądze na profesjonalną dezynfekcję po zmarłych?

Warto wydać pieniądze na profesjonalną usługę dezynfekcji po zmarłych w Lublinie, ponieważ tylko w taki sposób można mieć pewność, że lokal zostanie prawidłowo i dokładnie oczyszczony ze skażenia i różnego rodzaju patogenów. W kwestiach bezpieczeństwa ni warto szukać oszczędności i tak jest również w tym przypadku.

Jakiego rodzaju sprzęt jest stosowany do usuwania śladów zgonu?

Podczas usuwania śladów zgonu stosuje się różnego rodzaju sprzęt, a jest to m.in. zamgławiacz, dyfuzor lub też przemysłowy generator ozonu DS-46-RHR. Każde z tych urządzeń jest przeznaczone do profesjonalnego użytku i gwarantuje najwyższą dokładność i skuteczność działania.

Jak długo środki do dezynfekcji po zgonach utrzymują się w powietrzu?

Środki wykorzystane do dezynfekcji po zgonach w Lublinie mogą utrzymywać się przez kilka godzin od zakończenia sprzątania i dezynfekcji miejsca śmierci. Z tego powodu lokal może być oddany do ponownego użytku nie wcześniej niż 12 godzin po zakończeniu czynności. Czas ten daje gwarancje, że mieszkanie jest w pełni bezpieczne i gotowe do zamieszkania.