Sprzątanie po zmarłym/zgonie Warszawa

Firma Vector specjalizuje się w sprzątaniu i dezynfekcji po zgonach w Warszawie oraz całym Kraju. Usługi

 sprzątania po zmarłym firmy Vector są w pełni profesjonalne, poparte niezbędnymi kwalifikacjami i certyfikatami.

Firma Vector dokonuje sprzątania po zgonie w Warszawie, w różnych przypadkach śmierci. Oferujemy sprzątanie po zmarłym w wyniku:

 • samobójstwa,
 • śmierci naturalnej,
 • zabójstwa,
 • oraz w innych przypadkach.

Vector w sprzątaniu po zgonie stosuje nowoczesne metody, dzięki czemu korzystać z mieszkania/budynku można już po 12 godzinach od zakończenia sprzątania po zmarłym w Warszawie przez firmę Vector.

Vector oferujący usługę sprzątania po zmarłym w Warszawie jest jedną z największych firm tego typu w Polsce, posiadamy jedyni w kraju certyfikację na swoje usługi.

Jesteśmy jedyną firmą w kraju, działającą w branży sprzątania po zgonie, która posiada certyfikat SPZ, czyli sanitarnego przygotowania zwłok do pochówku.

Nasze usługi sprzątania po zmarłym i dezynfekcji po zgonie wykonywane są w pełni profesjonalnie!

Jeśli są Państwo zainteresowani usługą sprzątania po zmarłym w Warszawie, jako jedyni oferujemy bezterminową gwarancję na wykonane przez nas usługi, gdzie znajduje się certyfikat oraz hologram, który wskazuje na autentyczność firmy i jej kwalifikacje zawodowe w sprzątaniu o zgonach!

Vector oferuje usługi sprzątania po zmarłym i dezynfekcji po zgonach w Warszawie w atrakcyjnej cenie, nie obniżając przy tym jakości wykonywanych usług. Nasze skuteczne działania potwierdzają opinie Insytucji Państwowych oraz klientów prywatnych w Warszawie.

Dezynfekcja po zgonach Warszawa

Dezynfekcja po zgonach, jak i sprzątanie po zmarłym, niezależnie czy w Warszawie, czy wszędzie indziej musi być bezpieczne

dezynfekcja po zgonach warszawa

Człowiek sprzątający po zmarłym naraża się na kontakt z bakteriami, wirusami, substancjami niebezpiecznymi dla ludzkiego zdrowia, dlatego postaw na firmę zajmującą się sprzątaniem po zmarłym w Warszawie. 

Firma przeprowadzająca dezynfekcję po zgonach w sposób bezpieczny pozbywa się płynów, odpadków organiczych, krwi oraz ludzkich tkanek, które znajdzie na miejscu zdarzenia.

Dezynfekcja po zgonach – etapy realizacji

Dezynfekcja po zgonach i sprzątanie po zmarłym firmy Vector realizującej zlecenia w Warszawie zależy od stanu zastanego przez ekipę techników, czyli zabrudzeń czy też skażenia mieszkania, domu czy innego terenu.

 1. Na samym początku z mieszkania zabierane są meble, śmieci, sprzęty i inne gabaryty, które należy wynieść ze skażonego miejsca.
 2. Następnie ekipa przeprowadzająca dezynfekcję po zgonach w Warszawie demontuje podłogę, zrywa tapety, oczyszcza ściany oraz sufity metodą termiczną.
 3. Następnie przeprowadzana jest dezynfekcja po zgonach specjalistycznym środkiem odkażającym.
 4. Kolejnym etapem prac jest dezynfekcja po zgonach poprzez użycie środku, który neutralizuje płyny ustrojowe i tkanki.
 5. Następnie usuwane są specjalistyczną maszyną wszelkie ślady po zmarłym w tym fekalia i tkanki.
 6. Póżniejszym krokiem dezynfekcji po zgonach jest użycie najbardziej nowoczesnej maszyny GTX 40 z technologią SGP.
 7. Tkanki i płyny ustrojowe po nieboszczyku zabezpieczane są w pojemnikach.
 8. Aby pozbyć się nieprzyjemnych zapachów z mieszkania stosowane są mikrokapsułki oraz ozonowanie DS-46-RHR a na koniec dezynfekuje się po zgonach aktywną suchą mgłą.

Dezynfekcja po zgonach nie jest możliwa środkami biologicznymi, jeśli jakaś firma z sprzątanie po zgonie warszawaWarszawy oferuje Państwu taką usługę, możliwe, że usługa nie zostanie dobrze zrealizowana, a mieszkanie nie będzie bezpieczne do zamieszkania, czy przebywania przez ludzi. Osoby, które nie są wykwalifikowane w dezynfekcji po zgonach w Warszawie mogą jedynie spowodować zagrożenie, również dla siebie samych, dlatego tak istotnym jest wybór doświadczonej firmy przeprowadzającej dezynfekcję po zgonach.

Należy pamiętać, że dezynfekcję po zgonach należy wykonać szybko, czym większy rozkład ciała, tym większe zanieczyszczenie mieszkania.

Cenną usługą w naszej ofercie jest sprzątanie po zgonie w Warszawie. Obejmuje tak przykre sytuacje jak zgon z przyczyn naturalnych, morderstwo lub samobójstwo. Samodzielne sprzątanie miejsca zgonu może przerastać Państwa siły. Przejmiemy ten przygnębiający obowiązek, wykonamy dezynfekcję po zgonach profesjonalnie i z należytą powagą. Mamy ogromne doświadczenie, niejednokrotnie wykorzystywane przez policję czy prokuraturę.

W Warszawie nasze usługi są dostępne 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Wystarczy skontaktować się z nami pod numerami telefonów

725 392 578 lub 42 649 81 48

Indywidualnie podejdziemy do Państwa problemu i wykonamy kompleksowe sprzątanie po zmarłym.