Czym zajmuje się firma Vector Radom? Jesteśmy na rynku od lat, zajmujemy się kompleksowymi usługami porządkowymi. Prócz tradycyjnych usług oferujemy także szereg specjalistycznych pomocy, które stanowią istotne wsparcie dla osób w trudnej sytuacji spowodowanej znalezieniem ciała.

Vector – Dezynfekcja po zmarłych w Radomiu

W naszej ofercie znajduje się jeszcze jedne ważny punkt. Jest nim sprzątanie po zgonach. Uzyskaliśmy stosowne pozwolenia i doświadczenie by prowadzić działalność w tym zakresie. Wiemy też jak trudne jest to zadanie, jeśli chcecie Państwo robić to na własną rękę. Ułatwimy, więc Państwu pogodzenie się ze stratą bliskiej osoby wykonując niezbędne sprzątanie po zmarłym. Oferta dezynfekcji po zwłokach skierowana jest do osób prywatnych, spółdzielni mieszkaniowych, hoteli, firm. Nasze ceny są konkurencyjne i zadowalające dla obu stron. Wystawiamy fakturę jak i inne niezbędne dokumenty jak zaświadczenie do sanepidu, kartę odpadów i protokół. Czyszczenie miejsca zgonu objęte jest również bezterminową gwarancją.

Sprzątanie po zgonach RadomSprzątanie miejsca śmierci na terenie Radomia

Niezwykle ważna jest dezynfekcja po zgonie z przyczyn naturalnych, w wyniku morderstwa, samobójstwa czy wypadku losowego. Jeszcze większego znaczenia nabiera, jeżeli zwłoki znaleziono w stanie rozkładu. Wtedy interwencja wykwalifikowanych techników jest wymagana. Takich właśnie pracowników zatrudniamy. Dokonają oględzin każdego pomieszczenia, w którym doszło do zdarzenia i dobiorą odpowiednie metody działania. W przypadku poważnego skażenia, sprzątanie miejsc śmierci odbywa się w kilku etapach. Usuwane jest wyposażenie mieszkania, które było narażone na zetknięcie się z tkankami lub krwią zmarłego. Zerwane zostają podłogi i inne elementy dekoracyjne w celu wykonania termicznego czyszczenia miejsca śmierci. Następnie wszelkie fragmenty ciała zmarłego odkażane są za pomocą specjalnych środków i zabezpieczane. Jest to dość drastyczne, lecz wymagane, ponieważ ciało w stanie rozkładu wydziela szkodliwe dla zdrowa substancje. Dezynfekcję po zmarłych ozonowanie, które usuwa nieprzyjemny zapach.

Przyjmujemy zgłoszenia z terenu Radomia przez całą dobę, 7 dni w tygodniu pod numerami telefonów:

725 392 578 lub 42 649 81 48