Sprzątanie miejsc śmierci to profesjonalna usługa dezynfekcji i wyczyszczenia miejsc, w których doszło do zgonu z przyczyn naturalnych, w wyniku zdarzenia losowego, samobójstwa lub zabójstwa. W Nowym Dworze Mazowieckim usługę taką świadczy firma Vector. Wiemy, jak ważne jest bezpieczeństwo naszych klientów, dlatego też wychodzimy ze starannie przygotowaną ofertą dezynfekcji miejsc śmierci tak, aby domy i mieszkania znów stały się bezpieczne.

Zapytaj o szczegóły naszej usługi – dezynfekcja mieszkań po śmierci – Nowy Dwór Mazowiecki

Zadzwoń: +48 725 392 578

Jak przebiega dezynfekcja po śmierci?

 • Rozpoczynamy działania od opróżnienia pomieszczeń ze wszelkich mebli, sprzętu RTV i AGD i wszelkich śmieci. Oferujemy dezynfekcję lub w przypadku takiej konieczności, utylizację sprzętu i wszelkich znalezionych odpadów.
 • Ważnym krokiem jest dobór metod i środków, które zostaną zastosowane podczas prac.
 • Dalszym etapem oczyszczania domu lub mieszkania jest zrywanie tapet i podłóg, a także czyszczenie ścian i sufitów z wykorzystaniem metody termicznej.
 • Po przygotowaniu pomieszczenia przechodzimy do dezynfekcji po śmieci w Nowym Dworze Mazowieckim z zastosowaniem specjalistycznych środków, celem zabicia wirusów i bakterii.
 • Ważnym etapem prac jest zneutralizowanie pozostałych po osobie zmarłej tkanek, płynów ustrojowych, czy też fekaliów.
 • Po zneutralizowaniu szczątków, podejmujemy się ich usunięcia z zastosowaniem odpowiednich maszyn.
 • Usunięte tkanki i inne pozostałości podlegają zabezpieczeniu w przystosowanych do tego pojemnikach.
 • Następuje pełna dezodoryzacja, dzięki której skutecznie rozprawiamy się z trudnym do usunięcia trupim odorem
 • Kolejne kroki obejmują zabiegi takie, jak ozonowanie mieszkania, zamgławianie, mikrodyfuzja i dezynfekcja z wykorzystaniem aktywnej suchej mgły.
 • Jako jedyna firma w Polsce, odzyskujemy przedmioty wartościowe, poprzez czyszczenie ich suchym lodem.

Sprzątanie i dezynfekcja po zmarłych

Dezynfekcja domu po zgonie Nowy Dwór Mazowiecki – dlaczego należy powierzyć ją firmie Vector?

 1. Korzystamy z nowoczesnych technologii, obejmujących m.in. zamgławiacz Airfog ULV w metodzie kapsułkowej, sprowadzoną prosto z USA metodę GTX 40 w technologii SGP, czy też generator przemysłowy DS-46-RHR. Wiemy, jak ważne jest bezpieczeństwo naszych klientów i otoczenia, dlatego nie pozwalamy na kompromisy w walce z zanieczyszczeniami powstałymi w wyniku zgonu.
 2. Wiemy, jak przykrym doświadczeniem dla osób bliskich jest przebywanie w pomieszczeniu, w którym doszło do śmierci, zdajemy sobie też sprawę z tego, jak niebezpieczne jest sprzątanie bez odpowiedniego zabezpieczenia się. Dlatego też zachęcamy do skorzystania z usług profesjonalistów.
 3. Prace, jakie wykonujemy u naszych klientów, obejmują nierzadko wspomniane już zrywanie tapet i podłóg, dlatego też, aby przywrócić pomieszczeniom stan używalności, oferujemy usługi remontowe po zakończeniu prac.
 4. Jesteśmy świadomi tego, jak ważna jest nie tylko bezpieczna dezynfekcja, jak i odpowiednie zabezpieczenie domu lub mieszkania na czas wietrzenia.
 5. W momencie zetknięcia się ze śmiercią bliskiej osoby ważne jest nie tylko uporządkowanie po niej pomieszczenia, lecz też załatwienie wszelkich formalności związanych z pogrzebem, co jest dla żałobników bardzo trudne. Dlatego też wychodzimy naprzeciw potrzebom naszych odbiorców, świadcząc również profesjonalne usługi pogrzebowe.

KONTAKT – Vector sprzątanie i dezynfekcja po śmierci – Nowy Dwór Mazowiecki

+48 725 392 578 – czynny 24 h/7 dni w tygodniu

+48 42 649 81 48

FAQ – sprzątanie po zmarłym Nowy Dwór Mazowiecki

Czy w ramach usługi sprzątania po zgonach w Nowym Dworze Mazowieckim czyszczone jest tylko pomieszczenie, w którym doszło do śmierci?

W wielu przypadkach czyszczenie jedynie pomieszczenia, w którym doszło do zgonu, jest wystarczające. Jednak, gdy skażenie jest bardziej rozległe, ciało jest już na etapie zaawansowanego rozkładu lub przyczyną śmierci było np. zabójstwo, może się okazać, że dezynfekcji i sprzątaniu należy poddać cały lokal, a czasami nawet korytarz, klatkę schodową czy też windę. 

Kiedy można wejść do mieszkania, w którym przeprowadzono profesjonalne sprzątanie po zmarłych?

Do mieszkania można wejść 12 godzin po zakończeniu wszystkich prac związanych z realizacją usługi sprzątania po zmarłych w Nowym Dworze Mazowieckim. Czas ten jest niezbędny po to, aby wszelkie środki chemiczne użyte do dezynfekcji zdążyły się ulotnić z pomieszczeń i nie stwarzały zagrożenia dla użytkowników lokalu.

Czy firma Vector swoje usługi sprzątania po zwłokach w Nowym Dworze Mazowieckim oferuje 24/7?

Tak. Nasza firma Vector Nowy Dwór Mazowiecki świadczy usługi 24/7 po to, aby jak najszybciej docierać na miejsce zgłoszenia. Dzięki temu czas potrzebny na realizację usługi czyszczenia po śmierci jest dużo krótszy, a cena niższa.