Od lat świadczymy dla Państwa kompleksowe usługi. Vector Płock to gruntowne sprzątanie po zgonie rozmaitych pomieszczeń i lokali jak domy, mieszkania, altanki, poddasza, strychy, garaże.

Sprzątanie po zgonach Płock

Vector – Sprzątanie po osobie zmarłej w Płocku

Niezwykle ważnym elementem naszej oferty jest dezynfekcja po zgonach. Nie tylko mieszkań, również wszystkich wymienionych powyżej pomieszczeń. Usługi skierowane są do osób prywatnych, firm, spółdzielni mieszkaniowych, biur. Działamy wszędzie gdzie przydarzy się tak przykra sytuacja jak odnalezienie ciała zmarłego. Wykonujemy czyszczenie po zmarłym z przyczyn naturalnych, morderstwie, samobójstwie czy innym wypadku losowym jak chociażby śmierć na stanowisku pracy. Posiadamy pozwolenia na prowadzenie takiej działalności, cechuje nas również wieloletnie doświadczenie wykorzystywane niejednokrotnie przez policję i prokuraturę. Sprzątanie po śmierci wykonywane przez Vector Płock objęte jest bezterminową gwarancją. Wystawiamy również stosowną dokumentację potrzebną do celów administracyjnych, zaświadczenie do sanepidu, kartę odpadów, fakturę.

Czyszczenie miejsc zgonu – Vector Płock

Warto zdawać sobie sprawę jak ważne jest odkażanie po zwłokach, szczególnie, gdy zostały odnalezione po dłuższym czasie i znajdują się w stanie rozkładu. Wydzielają wtedy groźne dla zdrowia aminy, grzyby i patogeny. Dokładne wykonane czyszczenie miejsca zgonu decyduje o tym czy pomieszczenie będzie się nadawało do ponownego użytku. Nasi pracownicy są świetnie wykwalifikowani. Na podstawie oględzin mieszkania stwierdzą, jaki jest poziom skażenia i dobiorą odpowiednie metody sprzątania po rozkładzie ciała. W wielu takich przypadkach konieczne jest zutylizowanie mebli i sprzętów, które miały styczność z tkankami, krwią i płynami ustrojowymi zmarłego. Wykonywany jest demontaż podłóg, zrywanie tapet połączone z czyszczeniem po śmierć. Kolejnym krokiem jest dezynfekcja po zmarłych zanieczyszczeń specjalnymi preparatami oraz zebranie już zneutralizowanych wyspecjalizowanych maszyn. Ważną częścią sprzątania po zgonie jest ozonowanie pomieszczeń w celu usunięcia odoru wytworzonego przez zwłoki.  Dezynfekcja po osobie zmarłej wykonywana jest przez wykwalifikowany personel.  Zachęcamy do kontaktu – oferujemy najlepsze sprzątanie miejsc zgonu w Płocku.

Jesteśmy dostępni dla mieszkańców Płocka 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu pod numerami telefonów:

725 392 578 lub 42 649 81 48