Sprzątanie po śmierci

Firma Vector Świebodzin zajmuje się sprzątaniem mieszkań, komórek, piwnic, poddaszy, strychów po zgonach naturalnych lub morderstwach. Wykonujemy również sprzątanie i dezynfekcję po śmierci.

Osoby prywatne, ale też firmy, spółdzielnie mieszkaniowe czy inne instytucje na terenie Świebodzina mają możliwość skorzystania z jeszcze innej usługi. Jest nią sprzątanie po zgonie z przyczyn naturalnych jak również w wyniku morderstwa, samobójstwa oraz śmiertelnego wypadku. Wykonamy dla państwa to trudne zadanie w każdym pomieszczeniu, w którym doszło do zgonu. Czyszczenie miejsca zgonu wykonujemy na mocy stosownych pozwoleń oraz doświadczenia, z którego często korzysta policja i prokuratura. Oferujemy Państwu najniższe ceny w kraju i najwyższą, jakość. Sprzątanie miejsca śmierci wykonywane przez Vector Świebodzin obejmuje bezterminowa gwarancja otrzymywana po zakończeniu prac wraz z pełną dokumentacją do celów administracyjnych i zaświadczeniem do sanepidu.

Sprzątanie po samobójstwie Świebodzin

Trudne sytuacje w Świebodzinie

Najbardziej nieprzyjemną sytuacją, z jaką mogą się Państwo zetknąć jest znalezienie zwłok w stanie rozkładu. Jest to również dla Państwa niebezpieczne, ponieważ ciało w takim stadium wytwarza niebezpieczne dla zdrowia aminy, patogeny i wirusy. W takiej sytuacji przeprowadzimy wieloetapową dezynfekcję po zmarłym. Metody i liczba etapów zależna jest od poziomu skażenia pomieszczenia. W takich sytuacjach konieczne bywa zerwanie podłóg i wstępna termiczna dezynfekcja. Oczywiście wcześniej z mieszkania wyniesione zostaną meble, które są do odzyskania. Następnie przechodzimy do dezynfekcji po zwłokach z zastosowaniem odpowiednich preparatów chemicznych. Zneutralizowane w ten sposób fragmenty tkanek, krew i płyny ustrojowe zostają usunięte specjalistycznymi maszynami. Nie należy też zapominać o ozonowaniu pomieszczeń, które usuwa fetor pozostawiony przez zwłoki w rozkładzie.

Nasze usługi czyszczenia po zgonach dla Świebodzina można zarezerwować telefonicznie. Wystarczy zadzwonić pod numery telefonów

725 392 578 lub 42 649 81 48

Odbieramy całą dobę, przez cały tydzień.

Zdalna wycena usługi po przesłaniu zdjęć z miejsca zdarzenia na adres e-mail

uslugi.sprzatajace@onet.pl