Sprzątanie miejsc zgonu – Vector Gorzów Wielkopolski

Firma Vector Gorzów Wielkopolski oferuje kompleksowe sprzątanie po zgonie, do którego doszło w mieszkaniu, piwnicy lub innych pomieszczeniach. Działamy w branży od lat, starając się zaoferować profesjonalne i kompleksowo przeprowadzane usługi.

Czyszczenie po zwłokach - Vector Gorzów Wielkopolski

Działamy w jeszcze jednym zakresie. Osoby prywatne, firmy, spółdzielnie mieszkaniowe i hotele z Gorzowa Wielkopolskiego mają możliwość skorzystania z czyszczenia po zmarłym. Obejmuje ono porządkowanie wszelkich pomieszczeń, w których doszło do tak przykrego zdarzenia. Podejmiemy się zlecenia w przypadku śmierci w wyniku morderstwa, samobójstwa, wypadku oraz z przyczyn naturalnych. Uzyskaliśmy pozwolenia na wykonywanie czyszczenia miejsca śmierci, wykazujemy się też ogromnym doświadczeniem, z którego korzystają komendy policji z całego kraju. W trosce o Państwa komfort psychiczny w tak trudnej sytuacji zajmiemy się wszystkim. Nasza dezynfekcja miejsca zgonu jest profesjonalna, dajemy na nie również pełną gwarancję. Wystawiamy szczegółową dokumentację oraz zaświadczenie do sanepidu.

Kompleksowe czyszczenie po zwłokach – Vector Gorzów Wielkopolski

Niespodziewana śmierć może wiązać się z poważnym problemem. Zwłoki mogą zostać odnalezione po dłuższym czasie i znajdować się w stanie rozkładu. Nasi technicy przeprowadzą dezynfekcję po zgonach, która poradzi zlikwiduje poważne zagrożenia z tym związane. Ciało w takim stanie wytwarza śmiertelnie niebezpieczne substancje zwane aminami. Jeżeli zetknęliby się Państwo z nimi, konsekwencje mogłyby być tragiczne.

Sprzątanie miejsc śmierci w stanie rozkładu odbywa się w kilku etapach. Ich ilość dobieramy do stopnia skażenia mieszkania czy innego, czyszczonego pomieszczenia. W przywróceniu miejsca zgonu do ponownego użytku ważny jest początek prac. Jest to termiczne czyszczenie wstępne. Kolejny krok to dezynfekcja fragmentów tkanek, płynów ustrojowych i plam krwi za pomocą preparatów chemicznych. Zanieczyszczenia zbierane są następnie metodą maszynową. Występuje również ozonowanie, niszczy się tym sposobem nieprzyjemny zapach oraz bakterie.

Kontakt z Vector dla Gorzowa Wielkopolskiego pod numerami telefonów

725 392 578 lub 42 649 81 48.

Dostępne całą dobę i cały tydzień. E-mail uslugi.sprzatajace@onet.pl.