Dezynfekcja miejsca zgonu – Vector Zielona Góra

Firma Vector Zielona Góra to usługi porządkowe najwyższej, jakości. Zajmujemy się sprzątaniem po zgonie. Prowadzimy dla Państwa profesjonalną usługę porządkowania po zgonach. Działania mające na celu dezynfekcję miejsc zgonu to bardzo istotna kwestia.

Profesjonalne sprzątanie po zmarłych na terenie całej Zielonej Góry

Zadzwoń: +48 725 392 578

Bardzo ważną dziedziną naszej działalności jest czyszczenie po śmierci. Prowadzimy tą usługę w lokalach, firmach czy też piwnicach i komórkach. W życiu zdarzają się różne sytuacje. W wielu z nich konieczna jest pomoc kogoś posiadającego odpowiednią wiedzę. Dezynfekcja po zmarłym jest jedną z takich chwil. Dla rodziny zmarłego jest bardzo ciężkim zadaniem. Podejmiemy się tego w Państwa imieniu. Niezależnie od tego czy był to zgon z przyczyn naturalnych, samobójstwo czy morderstwo.

Sprzątanie po zgonach jest wykonywane zawsze w kilku etapach przy wykorzystaniu najnowocześniejszego sprzętu dostępnego na rynku.

Może zaistnieć sytuacja, że ciało zostanie odnalezione po dłuższym czasie. W takim wypadku konieczne będzie sprzątanie miejsca śmierci. Jest to sytuacja wymagająca zastosowania konkretnych środków.

Czyszczenie po śmierci - Vector Zielona Góra

Sprzątanie kuchni po zwłokach  – Osiedle Zdrojowe Zielona Góra.

Cennik dezynfekcji i sprzątania po zgonie w Zielonej Górze

Fachowe sprzątanie po zgonie Zielona Góra  – od 650,00 zł

Usługa obejmuje utylizację mebli i pozostawionych przedmiotów, kompleksowe sprzątanie i dezynfekcję pomieszczeń. Szczegółowa cena uzależniona jest od takich czynników jak:

  • rozkład zwłok
  • metraż pomieszczenia
  • zakresu pracy specjalistów
  • ilości gabarytów i śmieci
  • stopnia zabrudzenia.

Dezynfekcja pomieszczeń Zielona Góra– od 290,00 zł

Opróżnianie mieszkań Zielona Góra – od 500,00 zł

Opinie o usłudze sprzątania po zgonach

24.07.2019

Czyszczenie mieszkania przebiegło zgodnie z planem. Zapach i zanieczyszczenia zostały bardzo szybko usunięte. Zlecenie było wykonane przy ulicy 1 Maja w Zielonej Górze i jeszcze w dniu zgłoszenia firma Vector pojawiła się w mieszkaniu. Serdecznie polecam!

opinia google

05.01.2021

Firma Vector to czysty profesjonalizm. Ozonowanie mieszkania bardzo dobrze wykonane, po zapachu nie ma już śladu. Nasze mieszkanie mieści się przy ulicy Botanicznej w Zielonej Górze. Firma wyczyściła nawet kilka cennych przedmiotów, które spisaliśmy już na straty. Jakość usługi adekwatna do ceny. 

opinia google

Opinie Vector - sprzątanie po zgonie

Etapy sprzątania po zmarłych realizowane przez firmę Vector 

Przed przystąpieniem do prac czyszczących i dezynfekujących, specjaliści z firmy Vector dokonują wyceny wstępnej zlecenia. Na początek oszacowana zostaje wielkość strat, po czym następuje dobór metod, jakie zostaną zastosowane w danym przypadku. Dalsze działania profesjonalistów oferujących usługi sprzątania po zmarłych przebiegają w następujących etapach: 

1. Opróżnienie pomieszczeń

Pierwszym etapem sprzątania przeprowadzanego przez profesjonalistów z firmy Vector jest opróżnienie pomieszczeń z mebli, śmieci oraz innych przedmiotów. 

2. Przygotowanie pomieszczeń do dalszych prac czyszczących i dezynfekujących

Na następny etap sprzątania składa się zrywanie tapet, kucie ścian, demontaż podłogi oraz termiczne czyszczenie sufitu. 

3. Dezynfekcja wstępna pomieszczenia

Po opróżnieniu i przygotowaniu pomieszczenia do dalszego sprzątania przeprowadzona zostaje dezynfekcja wstępna, podczas której mieszkanie po zmarłym zostaje odkażone. Usunięte zostają też ewentualne pozostałości po zmarłej osobie – płyny ustrojowe, części ciała i inne. 

4.Usuwanie zabrudzeń

Kolejnym etapem sprzątania po zmarłych jest mechaniczne usunięcie zabrudzeń, a następnie zabezpieczenie ich w przygotowanych w tym celu pojemnikach. 

5. Usuwanie trupiego odoru

W celu skutecznej likwidacji trupiego odoru w pomieszczeniu stosowana jest dezodoracja. 

6. Dodatkowe zabiegi dezynfekujące

Profesjonaliści z firmy Vector uzupełniają dezynfekcję pomieszczeń po zmarłych o ozonowanie, mikrodyfuzję oraz zamgławianie. 

Usługa sprzątania po zmarłych obejmuje ponadto czyszczenie przedmiotów wartościowych, do którego wykorzystywany jest zamgławiacz lub suchy lód. 

Sprzątanie po zwłokach w Zielonej Górze

Posiadamy duże doświadczenie w wykonywaniu takich usług. Utrzymujemy stałą współpracę z policją oraz prokuraturą.

Certyfikaty potwierdzające kwalifikacje zawodowe technika

Bardzo ważną kwestią związaną z dezynfekcją miejsca po zgonie jest ograniczenie bezpośredniego kontaktu z tkankami, krwią i płynami ustrojowymi. Vector Zielona Góra przeprowadza wszystkie czynności w bezpieczny i sprawdzony sposób. Używamy środków, które usuwają wszystkie wymienione powyżej substancje. Znika, więc prawdopodobieństwo powstawania chorób.

Przykład realizacji usługi sprzątania po zgonie w Zielonej Górze przy ul. Lwowskiej. Realizacja Vector.

Czyszczenie po zgonie, w zależności od stanu ciała, usunięcie wszystkich elementów wyposażenia wnętrza. Oczywiście macie Państwo możliwość ich odzyskania. Kolejny etap to zrywanie podłóg i tapet a następnie gruntowna dezynfekcja. Wykorzystujemy do niej najnowszego sprzętu oraz sprawdzonych preparatów. Sprzątanie po zgonach wykonywane jest kompleksowo.

Wykonujemy również dezodoryzację wszystkich pomieszczeń. Używamy do tego ozonu, który usuwam niechciane zapachy oraz niszczy szkodliwe patogeny. Możliwa jest również końcowa dezynfekcja klatki schodowej, windy czy korytarza.

Vector prowadzi dezynfekcję po zmarłych w Zielonej Górze przez całą dobę w każdy dzień tygodnia. Zawsze jesteśmy do Państwa dyspozycji.

KONTAKT – Vector – sprzątanie po zgonach – Zielona Góra i okolice

+48 725 392 578 – czynny 24 h/7 dni w tygodniu

+48 42 649 81 48

FAQ – najczęściej zadawane pytania dotyczące sprzątania po zgonach Zielona Góra

W jakich sytuacjach sprzątanie mieszkań po zmarłych musi być przeprowadzone przez profesjonalistów?

Profesjonalna dezynfekcja mieszkań po zmarłych w Zielonej Górze zalecana jest zawsze, niezależnie od przyczyn śmierci i czasu rozkładu ciała. Tylko dzięki wykorzystaniu specjalistycznych metod odkażania i dezynfekcji pomieszczeń można zyskać pełną gwarancję likwidacji zagrożenia biologicznego i kontaktu z wirusami, bakteriami oraz toksycznymi gazami powstającymi podczas rozkładu ciała.

Jak wygląda czyszczenie miejsc po śmierci?

Na sprzątanie mieszkań po zwłokach składają się działania z zakresu dezynfekcji pomieszczeń (np. ozonowanie, zamgławianie), dezynfekcji i odkażania powierzchni z użyciem środków chemicznych oraz dezynsekcja, niezbędna w przypadku pojawienia się robactwa żerującego na rozkładających się tkankach.

Jakie są najskuteczniejsze metody sprzątania po zgonach?

Wśród najbardziej skutecznych i najczęściej wykorzystywanych technik dezynfekcji mieszkań po zmarłych wykorzystywanych przez firmę Vector w Zielonej Górze wyróżniamy m.in. ozonowanie, zamgławianie metodą kapsułkową, mikrodyfuzję, czyszczenie suchym lodem i aktywną suchą mgłą oraz stosowanie środków chemicznych ułatwiających usuwanie plam po krwi i płynach ustrojowych.