Dezynfekcja miejsca zgonu – Vector Zielona Góra

Firma Vector Zielona Góra to usługi porządkowe najwyższej, jakości. Zajmujemy się sprzątaniem po zgonie. Prowadzimy dla Państwa profesjonalną usługę porządkowania po zgonach. Działania mające na celu dezynfekcję miejsc zgonu to bardzo istotna kwestia.

Czyszczenie po śmierci - Vector Zielona Góra

Bardzo ważną dziedziną naszej działalności jest czyszczenie po śmierci. Prowadzimy tą usługę w lokalach, firmach czy też piwnicach i komórkach. W życiu zdarzają się różne sytuacje. W wielu z nich konieczna jest pomoc kogoś posiadającego odpowiednią wiedzę. Dezynfekcja po zmarłym jest jedną z takich chwil. Dla rodziny zmarłego jest bardzo ciężkim zadaniem. Podejmiemy się tego w Państwa imieniu. Niezależnie od tego czy był to zgon z przyczyn naturalnych, samobójstwo czy morderstwo.

Może zaistnieć sytuacja, że ciało zostanie odnalezione po dłuższym czasie. W takim wypadku konieczne będzie sprzątanie miejsca śmierci. Jest to sytuacja wymagająca zastosowania konkretnych środków.

Sprzątanie po zwłokach w Zielonej Górze

Posiadamy duże doświadczenie w wykonywaniu takich usług. Utrzymujemy stałą współpracę z policją oraz prokuraturą.

Bardzo ważną kwestią związaną z dezynfekcją miejsca po zgonie jest ograniczenie bezpośredniego kontaktu z tkankami, krwią i płynami ustrojowymi. Vector Zielona Góra przeprowadza wszystkie czynności w bezpieczny i sprawdzony sposób. Używamy środków, które usuwają wszystkie wymienione powyżej substancje. Znika, więc prawdopodobieństwo powstawania chorób.

Czyszczenie po zgonie, w zależności od stanu ciała, usunięcie wszystkich elementów wyposażenia wnętrza. Oczywiście macie Państwo możliwość ich odzyskania. Kolejny etap to zrywanie podłóg i tapet a następnie gruntowna dezynfekcja. Wykorzystujemy do niej najnowszego sprzętu oraz sprawdzonych preparatów. Sprzątanie po zgonach wykonywane jest kompleksowo.

Wykonujemy również dezodoryzację wszystkich pomieszczeń. Używamy do tego ozonu, który usuwam niechciane zapachy oraz niszczy szkodliwe patogeny. Możliwa jest również końcowa dezynfekcja klatki schodowej, windy czy korytarza. [kkstarratings]

Vector prowadzi dezynfekcję po zmarłych w Zielonej Górze przez całą dobę w każdy dzień tygodnia. Zawsze jesteśmy do Państwa dyspozycji.