Firma Vector realizuje usługi sprzątania i dezynfekcji po zmarłych również w Witnicy. Przyjmujemy zgłoszenia i realizujemy je o każdej porze dnia i nocy, przez siedem dni w tygodniu. Dzięki temu jesteśmy w stanie szybko reagować na wezwania i minimalizować tym samym koszty i czas potrzebny na przeprowadzenie usługi. Dysponujemy najnowocześniejszym sprzętem, specjalistycznymi środkami chemicznymi, a nasi pracownicy to osoby wykwalifikowane i doświadczone w tym zawodzie. Dzięki temu jesteśmy w stanie zagwarantować Państwu najwyższą jakość usług i udzielić bezterminowej gwarancji na bezpieczeństwo mikrobiologiczne w oczyszczanym przez nas lokalu.

Zadzwoń: +48 725 392 578

Z jakich etapów składa się usługa sprzątania po zmarłych w Witnicy?

Usługa sprzątania po zmarłych składa się z wielu czynności, które dobierane są zawsze indywidualnie do danego zgłoszenia, po to, aby zapewnić pełne bezpieczeństwo przy jak najmniejszym nakładzie środków i minimalnych kosztach. Czynności wchodzące w skład sprzątania i dezynfekcji po zmarłych Witnica to między innymi:

  • opróżnianie lokalu z mebli, sprzętu RTV, gabarytów, rzeczy osobistych i śmierci,
  • demontaż podłóg oraz innych elementów wykończenia wnętrza, zrywanie tapet, a także termiczne czyszczenie ścian i sufitów (tego typu czynności wykonuje się jedynie w najcięższych przypadkach),
  • dezynfekcja przy pomocy środków chemicznych oraz neutralizacja krwi i płynów ustrojowych,
  • usuwanie śladów krwi, tkanek, płynów i fekaliów po sobie zmarłej,
  • metoda GTX z USA, technologia SGP,
  • dezodoryzacja, ozonowanie, zamgławianie Airfogiem ULV, mikrodyfuzja dyfuzorem oraz dezynfekcja aktywną suchą mgłą,
  • odzyskiwanie wartościowych przedmiotów suchym lodem.

Sprzątanie po zmarłych Witnica – to kompleksowa usługa polegająca na oczyszczeniu lokalu ze skażenia i wszelkich patogenów takich jak bakterie, wirusy czy grzyby. Usługa ta wykonywana jest w przypadku śmierci z przyczyn naturalnych, zabójstwa, samobójstwa, wypadku i wielu innych okoliczności.

Czy możliwe jest samodzielne sprzątanie po zgonach?

Samodzielne sprzątanie po zgonach jest niemożliwe, ponieważ aby było ono wykonane skutecznie, musimy zastosować specjalistyczne środki chemiczne i metody dezynfekcji, którymi dysponują tylko profesjonalne firmy. Wykorzystywanie w tym celu domowych środków czystości nie daje żadnych efektów i przez to jest bardzo niebezpieczne dla użytkowników i mieszkańców danego lokalu. Z tego względu zawsze należy korzystać z usług profesjonalistów w zakresie sprzątania mieszkań po śmierci, aby mieć pewność, że dany lokal będzie bezpieczny.

KONTAKT – Vector – sprzątanie po zmarłych – Witnica

+48 725 392 578 – czynny 24 h/7 dni w tygodniu

+48 42 649 81 48

FAQ – dezynfekcja po zgonach Witnica

Czy środki wykorzystywane podczas dezynfekcji po zwłokach w Witnicy są bezpieczne dla alergików?

Tak. Wszystkie środki chemiczne oraz metody dezynfekcji są w pełni bezpieczne dla alergików, a w niektórych przepadkach mogą im także pomóc, ponieważ skutecznie zwalczają różnego rodzaju alergeny i oczyszczają powietrze z zanieczyszczeń negatywnie wpływających na drogi oddechowe.

Czy przykry zapach zwłok zniknie od razu po sprzątaniu?

Tak. Wszelkie nieprzyjemne zapachy zostają zlikwidowane dzięki metodom wykorzystywanym podczas sprzątania po zgonach w Witnicy, takich jak ozonowanie i dezodoryzacja. Po ich zastosowaniu w pomieszczeniu wyczuwalny jest jedynie przyjemny zapach czystości.

Czy skażone z powodu wycieku płynów ustrojowych osoby zmarłej meble można wyrzucić do zwykłego kontenera na śmieci?

Nie. Meble, przedmioty osobiste, ubrania i wszelkie inne rzeczy, które zostały skażone płynami ustrojowymi osoby zmarłej, muszą zostać odpowiednio zabezpieczone i poddane specjalistycznej utylizacji. Tylko w taki sposób unikniemy narażania innych osób na kontakt ze skażonymi przedmiotami.