Sprzątanie miejsc zgonu – Vector Żagań

Vector Żagań to kompleksowe usługi porządkowe. Od lat zajmujemy się oferowaniem profesjonalnych usług sprzątania po zmarłym.

Na terenie Żagania dostępna jest jeszcze jedna nasza usługa. Jest nią dezynfekcja po zgonie wszelkich pomieszczeń gdzie doszło do zgonu. Obsługujemy osoby prywatne, firmy, biura, hotele i spółdzielnie mieszkaniowe. Mamy ogromne doświadczenie w tym zakresie czyszczenia miejsca śmierci, z którego często korzystają służby mundurowe. Posiadamy również stosowne pozwolenia na wykonywanie sprzątania po zmarłych, morderstwach oraz zgonach z przyczyn naturalnych i wypadkach śmiertelnych. Zabezpieczamy również miejsca poza budynkami i ograniczamy dostęp niepożądanych osób. Jesteśmy profesjonalistami, którzy pomogą Państwu w trudnych chwilach. Nasze usługi charakteryzują się niską ceną i wysoką, jakością. Wystawiamy dożywotnią gwarancję na czyszczenie po zgonie oraz niezbędne dokumenty takie jak kartę odpadów, protokół, fakturę i zaświadczenie do sanepidu.

Czyszczenie po śmierci na terenie Żagania

Nasze usługi na terenie Żagania obejmują również czyszczenie po zwłokach znalezionych w zaawansowanym stanie rozkładu. Zatrudniamy wykwalifikowanych techników, którzy usuną dla Państwa szkodliwe dla zdrowia substancje pozostawione w pomieszczeniu przez zwłoki. Sprzątanie miejsca zgonu odbywa się przy użyciu nowoczesnego sprzętu.

Sprzątanie po zgonach - Vector Żagań
Tak drastyczne przypadki wymagają odpowiednich metod, które dobieramy na podstawie poziomu skażenia mieszkania czy pokoju hotelowego. Od tego właśnie zależy ilość etapów dezynfekcji po zmarłych. Każda taka czynność charakteryzuje się pewnymi niezmiennymi elementami. Jest to mianowicie:

  • Termiczne czyszczenie podłóg, sufitów i ścian
  • Dezynfekcja po śmierci wszelkich powierzchni w pomieszczeniu
  • Neutralizacja patogenów i aminów obecnych we fragmentach tkanek, plamach płynów ustrojowych i krwi. Używany do tego doskonałych preparatów odkażających.
  • Maszynowe pozbycie się zanieczyszczeń oraz ozonowanie usuwające bakterie i alergeny. Usuwa też przykry zapach

Możliwe jest też końcowe dezynfekowanie korytarza lub klatki schodowej.

Nasze usługi dla Żagania i okolic można zamówić pod numerami telefonów

725 392 578 lub 42 649 81 48

Odbieramy całą dobę, 7 dni w tygodniu. Zdalna wycena usługi po kontakcie e-mailowym pod adresem

uslugi.sprzatajace@onet.pl