W całym kraju dostępne są usługi sprzątania po zmarłych i dezynfekcji po zgonach firmy Vector. Wykonujemy je również w Szczecinie. Mają Państwo możliwość skorzystania z naszego doświadczenia. Lata pracy w tej branży przyniosły nam ogromne doświadczenie w zakresie wykonywania usług porządkowych.

Profesjonalne sprzątanie po zmarłych na terenie całego Szczecina
Potrzebujesz nas? Zadzwoń:

Sprzątanie po zmarłych w Szczecinie

Konsekwencją tego doświadczenia jest usługa czyszczenia po zmarłych, którą nasi technicy realizują na terenie całego miasta Szczecin i w jego najbliższych okolicach . Niestety, każdego może spotkać sytuacja odnalezienia zmarłego w mieszkaniu lub siedzibie firmy. Jest to bardzo nieprzyjemne, doskonale zdajemy sobie z tego sprawę. Dlatego też jesteśmy gotowi ściągnąć ciężar sprzątania z Państwa barków.
Sprzątanie mieszkania po zmarłym - przed i poPodejmiemy się sprzątania po samobójstwie, zgonie z przyczyn naturalnych, morderstwie czy innym śmiertelnym wypadku. Korzystać z naszego doświadczenia mogą nie tylko osoby prywatne, ale też firmy, biura, spółdzielnie mieszkaniowe czy wspólnoty. Nasza dezynfekcja miejsca po zgonie w Szczecinie objęta jest bezterminową gwarancją. Dajemy Państwu również całą niezbędną dokumentację razem z zaświadczeniem do sanepidu. Stwierdza ono ponowną możliwość użytkowania pomieszczenia, w którym doszło do zdarzenia.

Drastyczne sprzątanie po zwłokach w Szczecinie – zleć je profesjonalistom

Oby nikomu się to nie przytrafiło, ale może się zdarzyć, że ciało zmarłego zostanie odnalezione w stanie rozkładu. Jest to bardzo nieprzyjemna sytuacja. W tym wypadku czyszczenie po zgonie musi wykonać profesjonalna firma. Konieczny jest specjalistyczny sprzęt oraz wiedza, ponieważ rozkładające się zwłoki wydzielają niebezpieczne dla zdrowia związki chemiczne. Jednakże profesjonalna ekipa – taka jak Vector Szczecin – poradzi sobie z tym zadaniem. Zbada pomieszczenia pod kontem obecnych w nim zanieczyszczeń. Na tej podstawie dobierze odpowiednie metody działania.

W wypadku sprzątania po rozkładzie ciała, niezależnie od poziomu skażenia, wykonujemy dezynfekcję fragmentów tkanek lub krwi. Unieszkodliwione zostają wszelkie płyny ustrojowe i fekalia. Następnie usuwamy je za pomocą przeznaczonych do takich prac maszyn.

Ozonowanie pomieszczeń po zgonach – czemu je wykonujemy?

Ważnym elementem sprzątania miejsc śmierci jest ozonowanie pomieszczeń, w których doszło do zgonu. Dzięki temu usuwa się nieprzyjemny zapach oraz szkodliwe bakterie i patogeny obecne w powietrzu.

Ozonowanie po zalaniach

Certyfikaty potwierdzające kwalifikacje techników wykonujących dezynfekcję po zgonie w Szczecinie

Dezynfekcja po zmarłych Szczecin – opinie o firmie Vector

19.06.2019

Bardzo doceniamy profesjonalne podejście do naszego problemu. Szybko podjęto działania, które skutecznie go zwalczyło. Jesteśmy wdzięczni firmie Vector, że przyjechała do Szczecina i wykonała dla nas sprzątanie po zmarłych.

Opinia Google

 

 

08.04.2020

Tak powinna wyglądać realizacja usługi dezynfekcji po zgonie! Vector Szczecin to rzetelna firma, a jego pracownicy potrafią bardzo dobrze uporać się ze wszystkimi zabrudzeniami. Miłym zaskoczeniem było, że zajęli się także utylizacją mebli – jeden kłopot z głowy mniej.

Opinia Google

 

 

Opinie o usługach firmy Vector

Kompleksowa dezynfekcja po zmarłych w Szczecinie – cennik

Stworzenie zunifikowanego cennika dla tak skomplikowanej usługi, jaką jest odkażanie lokalu po zmarłym jest niemożliwe. Wszystko dlatego, że ostateczny koszt zależy od wielu czynników, w tym rodzaju metod i ilości środków dezynfekujących, które są w stanie zagwarantować osiągniecie satysfakcjonującego efektu.

Przyjmujemy jednak iż cena dezynfekcji po zgonie w Szczecinie zaczyna się już od 290,00 zł.

Aby uzyskać indywidualną ofertę oraz wycenę – zapraszamy do kontaktu. Nasze usługi dostępne są w Szczecinie przez całą dobę, siedem dni w tygodniu.

KONTAKT – Vector – sprzątanie po zgonach – Szczecin i okolice

+48 725 392 578 – czynny 24 h/7 dni w tygodniu

FAQ – najczęściej zadawane pytania dotyczące sprzątania po zgonach Szczecin

1. Po jakim czasie od dezynfekcji pomieszczenia użytkowanie go jest bezpieczne?

Sprzątanie mieszkań po zmarłych w Szczecinie przeprowadzamy z zachowaniem najwyższych środków ostrożności, stosując wyłącznie bezpieczne techniki dezynfekcyjne oraz minimalną ilość szkodliwych środków chemicznych do odkażania i neutralizacji materiału biologicznego.

Dzięki temu użytkowanie pomieszczenia po dezynfekcji jest możliwe już po 12 godzinach od jej zakończenia.

2. Jakie zalety ma zlecenie sprzątania po zwłokach profesjonalistom z firmy Vector Szczecin?

Dzięki skorzystaniu ze specjalistycznych usług dezynfekcji mieszkań po zmarłych w Szczecinie zyskują Państwo gwarancję solidnego i dokładnego odkażenia całego mieszkania i wszystkich powierzchni, które uległy skażeniu. Profesjonalna dezynfekcja zapewnia bezpieczeństwo i pewność wyeliminowania zagrożenia kontaktu z wieloma groźnymi wirusami, bakteriami i patogenami.

3. Jak wygląda sprzątanie pomieszczenia skażonego po zgonie?

Etapy prac realizowanych w ramach sprzątania mieszkań po zmarłych są dobierane indywidualnie w zależności od stopnia zabrudzenia i skażenia mieszkania. Dezynfekcję pomieszczeń po zwłokach realizujemy z wykorzystaniem ozonowania, zamgławiania, czyszczenia suchym lodem oraz innych, specjalistycznych technik odkażających.

Sprzątanie po samobójstwie