Sprzątanie po zmarłych w Szczecinie

W całym kraju dostępne są usługi firmy Vector Szczecin. Z tej przyczyny ważny dla nas jest Szczecin. Mają Państwo możliwość skorzystania z naszego doświadczenia. Od lat zajmujemy się sprzątaniem pomieszczeń, w których doszło do zgonu. Lata pracy w tej branży przyniosły nam ogromne doświadczenie w zakresie wykonywania usług porządkowych.

Konsekwencją tego doświadczenia jest usługa czyszczenia po zmarłych. Każdego może spotkać sytuacja odnalezienia zmarłego w mieszkaniu lub siedzibie firmy. Jest to bardzo nieprzyjemne, doskonale zdajemy sobie z tego sprawę. Dlatego też jesteśmy gotowi ściągnąć ciężar sprzątania z Państwa barków.

Sprzątanie po samobójstwie - Vector Szczecin
Podejmiemy się sprzątania po samobójstwie, zgonie z przyczyn naturalnych, morderstwie czy innym śmiertelnym wypadku. Korzystać z naszego doświadczenia mogą nie tylko osoby prywatne, ale też firmy, biura, spółdzielnie mieszkaniowe czy wspólnoty. Nasza dezynfekcja miejsca po zgonie objęta jest bezterminową gwarancją. Dajemy Państwu również całą niezbędną dokumentację razem z zaświadczeniem do sanepidu. Stwierdza ono ponowną możliwość użytkowania pomieszczenia, w którym doszło do zdarzenia.

Drastyczne sprzątanie po zwłokach

Oby nikomu się to nie przytrafiło, ale może się zdarzyć, że ciao zmarłego zostanie odnalezione w stanie rozkładu. Jest to bardzo nieprzyjemna sytuacja. W tym wypadku czyszczenie po zgonie musi wykonać profesjonalna firma. Konieczny jest specjalistyczny sprzęt oraz wiedza, ponieważ rozkładające się zwłoki wydzielają niebezpieczne dla zdrowia związki chemiczne. Jednakże profesjonalna ekipa poradzi sobie z tym zadaniem. Zbada pomieszczenia pod kontem obecnych w nim zanieczyszczeń. Na tej podstawie dobierze odpowiednie metody działania. W wypadku sprzątania po rozkładzie ciała, niezależnie od poziomu skażenia, wykonuje się dezynfekcję fragmentów tkanek lub krwi. Unieszkodliwione zostają wszelkie płyny ustrojowe i fekalia. Następnie usuwa się je za pomocą przeznaczonych do takich prac maszyn.

Ważnym elementem sprzątania miejsc śmierci jest ozonowanie pomieszczeń. Dzięki temu usuwa się nieprzyjemny zapach oraz szkodliwe bakterie i patogeny obecne w powietrzu.
Nasze usługi dostępne są w Szczecinie przez całą dobę, siedem dni w tygodniu.

Więcej informacji znajdziecie Państwo pod numerami telefonów

725 392 578 lub 42 649 81 48