Czyszczenie po zgonie w Stargardzie

Czym zajmuje się Firma Vector Stargard? Jesteśmy otóż specjalistami w zakresie usług porządkowych. Pracujemy w tej branży od lat dzięki temu nasza oferta jest bardzo bogata. Sprzątamy mieszkania, domy, piwnice, garaże i poddasza, także w sytuacji gdy doszło do śmierci w jego pomieszczeniach.

Sprzątanie miejsc śmierci Stargard

Bardzo ważnym punktem na naszej liście jest sprzątanie po zmarłych. Obsługujemy Stargard i jego okolice, nasza oferta skierowana jest do osób prywatnych, hoteli, biur, firm oraz spółdzielni mieszkaniowych. Posprzątamy każde pomieszczenie, w którym doszło do zdarzenia. Jeżeli już przy tym jesteśmy, przeprowadzamy sprzątanie po samobójstwie, śmierci z przyczyn naturalnych, morderstwie lub śmiertelnym wypadku. Mamy ogromne doświadczenie w tej dziedzinie zdobyte podczas współpracy ze służbami mundurowymi. Doskonale rozumiemy jak trudna jest dla Państwa informacja o śmierci bliskiej osoby. Przejmiemy na siebie obowiązek czyszczenia po zmarłym, po zakończeniu pracy wystawimy niezbędną dokumentację w tym zaświadczenie do sanepidu, kartę odpadów, fakturę oraz bezterminową gwarancję.

Trudniejsze zadanie

Nasze usługi są bezcenne, jeżeli ciało zmarłego odnaleziono po czasie i znajduje się w stanie rozkładu. W takim wypadku dezynfekcję po zwłokach powinna wykonać ekipa doświadczonych techników. Organizm w stanie rozkładu wydziela niebezpieczne dla zdrowia substancje w tym grzyby i wirusy. Zetknięcie się z tym kogoś nieprzygotowanego jest śmiertelnie niebezpieczne.

Nasi pracownicy oszacują skalę skażenia i dog biorą odpowiednie metody działania. Odkażanie po zwłokach najczęściej składa się z kilku etapów. Oto kilka z nich:

  • Usunięcie mebli oraz innego wyposażenia z pomieszczenia
  • Demontaż podłóg i tapet a następnie termiczne odkażanie
  • Dezynfekcja fragmentów tkanek, płynów ustrojowych i krwi specjalnymi preparatami. Następnie usunięcie ich przy pomocy specjalnych maszyn
  • Ozonowanie pomieszczeń usuwające nieprzyjemny zapach.

W zależności od przypadku możliwe jest też odkażanie klatki schodowej, korytarza i windy.

Mieszkańcy oraz przedsiębiorcy z Stargardu mają możliwość zgłaszania się do nas pod numerami telefonów:

725 392 578 lub 42 649 81 48

przez całą dobę, w każdy dzień tygodnia.