Vector Koszalin – sprzątanie po zmarłych

Szukają Państwo sprawdzonych usług porządkowych? Jeżeli tak to jesteśmy dla Was idealnym wyborem. Zajmujemy się, bowiem kompleksowym sprzątaniem domów, mieszkań, piwnic, garaży i poddaszy w których doszło do zgonu.
Sprzątanie miejsc śmierci KoszalinW Koszalinie dostępna jest również inna ważna opcja na naszej liście. Jest nią dezynfekcja miejsca po zgonie. Wiemy jak trudna jest sytuacja odnalezienia ciała zmarłego, jeszcze ciężej jest posprzątać mieszkanie po takim zdarzeniu. W związku z tym my wykonamy to zadanie w Państwa imieniu. Ze sprzątania po zmarłych mogą skorzystać osoby prywatne, hotele, spółdzielnie mieszkaniowe, biura i firmy. W Vector Koszalin odznaczamy się doświadczeniem oraz wysokim profesjonalizmem. Nasze usługi to też niska cena i bezterminowa gwarancja. Nie boimy się przeprowadzić sprzątania po samobójstwie, morderstwie czy też śmiertelnym wypadku na stanowisku pracy. Potrafimy też zabezpieczyć miejsca na otwartym terenie przed wtargnięciem niepożądanych osób.

Niezwykle ważna sprawa

Szczególnie nieprzyjemna sytuacja to odnalezienie zwłok w stanie rozkładu. Wydzielają wtedy niebezpieczne substancje i grożą poważnymi problemami. Dlatego też sprzątanie po rozkładzie ciała mogą wykonywać jedynie wykwalifikowani specjaliści. Sprzątanie takie obejmuje kilka etapów uzależnionych od poziomu skażenia. Jednakże najważniejsze punkty są niezmienne, należy do nich termiczne odkażanie ścian i sufitów. Kolejny krok to dezynfekcja po zwłokach neutralizująca zanieczyszczenia, w których skład wchodzą fragmenty tkanek, krew i płyny ustrojowe. Następnie zabrudzenia zostają zebrane za pomocą specjalistycznych maszyn. Niezwykle ważna czynność to dezodoryzacja pomieszczeń, która usuwa nieprzyjemny zapach oraz szkodliwe dla zdrowia alergeny.
Po tak dokładnym sprzątaniu wystawiamy dla Państwa dokumentację do celów administracyjnych, fakturę, zaświadczenie do sanepidu, kartę odpadów oraz certyfikat.

Jesteśmy dostępni dla Koszalina pod numerami telefonów

725 392 578 lub 42 649 81 48.

Zbieramy zgłoszenia dotyczące dezynfekcji po zmarłym przez całą dobę, 7 dni w tygodniu. Dajemy też możliwość zdalnej wyceny, wystarczy przesłać zdjęcia z miejsca zdarzenia na adres uslugi.sprzatajace@onet.pl.