Czyszczenie po zwłokach w Kołobrzegu

Vector Kołobrzeg to kompleksowe usługi porządkowe. Mamy dla Państwa bogatą ofertę, która obejmuje szereg usług porządkowych, w tym te specjalistyczne jak: sprzątanie po zgonach.

Czyszczenie po zmarłych Kołobrzeg
Mieszkańcy Kołobrzegu mogą również liczyć na jeszcze jedną, bardzo dla nas ważną usługę. Chodzi tu o sprzątanie miejsc śmierci, nie tylko mieszkań, każdego pomieszczenia, w którym odnaleziono zmarłego. Każdy z Państwa mocno przeżywa taka sytuację, dlatego też nasze usługi kierujemy do osób prywatnych, ale też do spółdzielni mieszkaniowych, firm, biur czy hoteli. Czyszczenie po zgonie wykonywane przez Vector Kołobrzeg to niska cena połączona z doskonałym wykonaniem. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, po które często sięgają komendy policji z całego kraju. Dezynfekcja mieszkań po zmarłych objęta jest bezterminową gwarancją. Dostają Państwo od nas pełną dokumentację usługi, kartę odpadów, fakturę oraz zaświadczenie do sanepidu stwierdzające ponowną możliwość użytkowania pomieszczenia.

Drastyczne przypadki

Nasi wykwalifikowani technicy wykonają sprzątanie po śmierci z przyczyn naturalnych, po samobójstwie, morderstwie i po wypadku losowym. Nawet, jeżeli zwłoki odnaleziono w zaawansowanym stanie rozkładu. Państwo nie mogą samodzielnie wykonać tej czynności, bowiem ciało w takiej formie wydziela śmiertelnie niebezpieczne substancje. Odkażanie po zgonie odbywa się w kilku etapach dobieranych do poziomu skażenia mieszkania. Najważniejsze czynności to:

  •  Wyniesienie wszelkich sprzętów z pomieszczenia
  • W razie potrzeby demontaż podłóg
  • Wstępna dezynfekcja termiczna ścian i sufitów
  • Odkażanie obejmujące neutralizację krwi, płynów ustrojowych oraz fragmentów tkanek specjalnymi preparatami
  • Maszynowe usunięcie zanieczyszczeń
  • Ozonowanie pomieszczeń usuwające nieprzyjemny zapach oraz alergeny
    Możemy wykonać również końcową dezynfekcję korytarz, klatki schodowej i windy.

Konieczność wykonania dezynfekcji po zwłokach można do nas zgłaszać przez cały tydzień, nasze linie otwarte są przez całą dobę pod numerami telefonów:

725 392 578 lub 42 649 81 48

Możliwa jest też zdalna wycena naszych usług po przesłaniu zdjęć z miejsca zdarzenia na adres e-mail: uslugi.sprzatajace@onet.pl.