Dezynfekcja miejsc  śmierci w Augustowie

Odwiedziny na naszej stronie oznaczają, że szukają Państwo usług porządkowych najwyższej, jakości. Miło jest nam poinformować, że dalsze poszukiwania nie będą potrzebne. Od lat zajmujemy się sprzątaniem po śmierci mieszkań oraz miejsc pracy.

Dezynfekcja po zmarłych - Vector Augustów
Ważną usługą, świadczoną przez nas na terenie Augustowa jest czyszczenie po zmarłych. By móc służyć Państwu pomocą w tym zakresie, zdobyliśmy stosowne pozwolenia. Dzięki temu możemy przejąć na siebie ten przykry obowiązek od osób prywatnych, firm, hoteli, biur oraz spółdzielni mieszkaniowych. Przeprowadzimy dokładne sprzątanie po zgonie, śmierci z naturalnych przyczyn, morderstwie i każdym innym wypadku losowym. Długoletnia współpraca z komendami policji nauczyła nas jak profesjonalnie wykonywać tą trudną pracę. Zapewniamy Państwu gruntowną dezynfekcję po zwłokach, co potwierdzamy bezterminową gwarancją. Uporządkujemy nie tylko budynki mieszkalne, lecz także każde inne pomieszczenie, w którym doszło do zdarzenia. Po wykonaniu dezynfekcji miejsca śmierci otrzymają Państwo dokumentację do celów administracyjnych, zaświadczenie do sanepidu, kartę odpadów i fakturę.

Sprzątanie po osobie zmarłej na terenie Augustowa

Będąc doświadczoną firmą, zdajemy sobie sprawę, że mogą zdarzyć się drastyczniejsze przypadki. Do takich z pewnością należy odnalezienie ciała w stanie rozkładu. Z uwagi na zagrożenie dla zdrowia mieszkańców Augustowa sprzątanie po zmarłym w takim stadium może przeprowadzić jedynie wykwalifikowana ekipa. Ciało na etapie rozkładu wydziela, bowiem niebezpieczne związki chemiczne, grzyby i patogeny. By pomieszczenie nadawało się do ponownego użytku należy przeprowadzić kompleksową dezynfekcję po śmierci. Takie czyszczenie po osobie zmarłej wymaga kilku etapów w zależności od poziomu skażenia. Najważniejsze jego etapy to termiczne czyszczenie ścian i sufitu. Następnym krokiem jest dezynfekcja fragmentów tkanek, plam krwi i płynów ustrojowych za pomocą specjalnych środków chemicznych. Następnie zbierane są za pomocą fachowych maszyn. Ważne jest też ozonowanie pomieszczeń, które usuwa nieprzyjemny zapach i alergeny.

Zgłoszenia dla Augustowa dotyczące sprzątania miejsc śmierci przyjmujemy pod numerami telefonów:

725 392 578 lub 42 649 81 48

przez całą dobę 7 dni w tygodniu.