Czyszczenie miejsca śmierci – Vector Suwałki

Vector Suwałki to od lat oferuje profesjonalne sprzątanie miejsc zgonu. Jesteśmy w stanie posprzątać każde pomieszczenie w jakim miało miejsce tragiczne wydarzenie związane ze śmiercią.

Dla osób prywatnych lub jeżeli prowadzą Państwo firmę, hotel, biuro czy spółdzielnię mieszkaniową na terenie Suwałk przewidujemy kolejną ważną usługę. Dezynfekcja po osobie zmarłej, bo to właśnie mamy na myśli, jest bardzo ważne. W trudnej sytuacji, jaką jest utrata bliskiej osoby, przejmiemy na siebie przykry obowiązek czyszczenie po zwłokach. Mamy w tym doświadczenie oraz legitymujemy się stosownymi pozwoleniami. Czyszczenie po śmierci wykonywane przez Vector Suwałki to wysoka, jakość usługi w korzystnej cenie. Wykorzystujemy jedynie sprawdzone metody, dajemy Państwu bezterminową gwarancję oraz pozostałe ważne dokumenty jak chociażby zaświadczenie do sanepidu, kartę odpadów czy certyfikat. Wykonamy sprzątanie po zmarłym z przyczyn naturalnych, ale też na skutek śmiertelnego wypadku, morderstwa czy samobójstwa.

Dezynfekcja po zgonach - Vector Suwałki

Dezynfekcja po zwłokach na terenie Suwałk

Trwająca nadal współpraca z komendami policji wiele nas nauczyła. Między innymi jak działać w przypadku, gdy ciało zmarłego zostało odnalezione po dłuższym czasie i znajduje się w stanie rozkładu. Sprzątania po zgonie nie będą państwo w stanie wykonać samodzielnie. Kontakt ze zwłokami jest niebezpieczny, ponieważ wydzielają się groźne wirusy, bakterie, grzyby i patogeny. Nasi technicy zajmą się wszystkim, usuną meble i inne sprzęty z pomieszczenia. W razie potrzeby zerwą podłogi i inne akcesoria. Najważniejsze podczas Dezynfekcja miejsca zgonu jest jednak zneutralizowanie zanieczyszczeń organicznych jak tkanki, krew, płyny ustrojowe. Wykonujemy to za pomocą specjalnych preparatów i usuwamy profesjonalnymi maszynami. Ozonujemy następnie pomieszczenia, aby usunąć niechciany zapach oraz pozostałe w powietrzu alergeny i bakterie. Przeprowadzamy też dezynfekcję klatki schodowej i korytarzy.

Zgłoszenia dotyczące sprzątania po zmarłych z okolic Suwałk przyjmujemy przez całą dobę, 7 dni w tygodniu pod numerami

725 392 578 lub 42 649 81 48

Możliwa jest również zdalna wycena zlecenia po przesłaniu zdjęć miejsca zdarzenia na adres

uslugi.sprzatajace@onet.pl