Dezynfekcja i czyszczenie po zwłokach w Białymstoku

Vector Białystok jest firmą świadczącą kompleksowe usługi z zakresu sprzątania. Od lat działamy na rynku, dzięki czemu charakteryzujemy się profesjonalizmem i szerokim wachlarzem usług.

Oferujemy profesjonalne czyszczenie i sprzątanie po zgonach. Usługa jest bardzo ważna dla każdego kto znalazł się w trudnej sytuacji wymagającej od niego sprzątnięcia rzeczy po zmarłym członku rodziny.

Oferujemy również, naszym klientom z Białegostoku bardzo ważną usługę. Jest nią dezynfekcja miejsca śmierci. Warto zaznaczyć, że nie tylko mieszkań, ale też innych pomieszczeń gdzie doszło do zdarzenia jak:

  • Pokoje hotelowe,
  • Piwnice,
  • Komórki,
  • Lokale użytkowe.

Sprzątanie po zgonie Białystok

Profesjonalne sprzątanie po zmarłych Białystok

Zadzwoń: +48 725 392 578

Czyszczenie miejsc zgonu na terenie Białegostoku – Vector

Przeprowadzamy dezynfekcję po zgonach z przyczyn naturalnych, morderstwie, samobójstwie. Zabezpieczamy również miejsca wypadków w firmach czy na terenach otwartych.

Współpracujemy ze służbami mundurowymi, dzięki temu zyskaliśmy doświadczenie pozwalające wykonywać najtrudniejsze zlecenia. Dajemy bezterminową gwarancję na sprzątanie po śmierci. Jeżeli mieszkacie Państwo w Białymstoku i potrzebujecie naszej pomocy, jesteśmy dostępni przez całą dobę, siedem dni w tygodniu. Oferujemy kompleksowe czyszczenie po osobie zmarłej.

W Vector Białystok posiadamy odpowiednie pozwolenia, dające nam możliwość wykonywania czyszczenia po zmarłym. Jest to czynność wymagająca zachowania środków ostrożności oraz posiadania doskonałej wiedzy. Nasi technicy spełniają te wymagania, doskonale wiedzą, w jaki sposób wykonać najtrudniejsze zadania.

Specjalistyczne sprzątanie po śmierci

sprzątanie po zgonach
Sprzątanie mieszkań po śmierci.

Priorytetem naszej pracy jest bezpieczeństwo osób, które w dalszym ciągu będą korzystać z pomieszczeń lub lokali, w których doszło do zgonu. W naszej pracy sięgamy po urządzenia i środki, które przeszły szereg testów, a ich skuteczność i wysoka jakość zostały potwierdzone certyfikatami.

Czynnie współpracujemy ze służbami mundurowymi, co potwierdza najwyższą jakość i perfekcję naszej pracy. Na wykonane usługi dajemy Państwu bezterminową gwarancję. Jesteśmy dostępni przez całą dobę i w każdej chwili służymy profesjonalnym wsparciem.

Czyszczenie miejsc po zgonie w Białymstoku jest zadaniem szczególnym, gdyż wymaga zachowania wszelkich środków ostrożności. Rozkładające się zwłoki, które dodatkowo przebywają w ciepłym pomieszczeniu, stają się realnym i poważnym zagrożeniem dla pozostałych lokatorów, ze względu na kumulację bakterii, wirusów i zanieczyszczeń. Nasi technicy to osoby, doświadczone, których umiejętności zostały potwierdzone certyfikatami i szkoleniami. Działamy bezpiecznie, pewnie i skutecznie. Dzięki temu już po 12 godzinach od momentu zakończenia sprzątania możliwe jest swobodne korzystanie z pomieszczenia, bez ryzyka zatrucia.

sprzątanie po rozkładzie ciała
Profesjonalna dezynfekcja po zmarłych w mieszkaniu.

Dezynfekcja po zgonie w Białymstoku

Nie wymagamy od Państwa sprzątania pomieszczenia, w którym doszło do zgonu, a nawet to odradzamy. Po odkryciu zwłok, zaistniałą sytuację należy bezzwłocznie zgłosić nam. Przeprowadzamy kompleksowe usługi sprzątające, doprowadzające pomieszczenie do stanu bezpiecznej używalności. W pierwszej kolejności wynosimy z pomieszczeń meble, sprzęty RTV, a w razie konieczności demontujemy podłogi i odklejamy tapety.

Skuteczna dezynfekcja po zgonie obejmuje nie tylko konkretne miejsce w pomieszczenie lub przedmiot, na którym leżała osoba zmarła, ale całe pomieszczenie wraz ze ścianami i sufitem. Usuwamy fragmenty pozostałych tkanek, krwi i resztek płynów ustrojowych, by nie dopuścić do rozwijania się chorób. Pozostałości te zostają umieszczone w specjalnych pojemnikach, a następne poddane utylizacji.

Usuwamy wszelkie plamy, które mogłyby spowodować całkowite zniszczenie danej powierzchni. Kolejnym etapem prac jest kilkuetapowa dezynfekcja przeprowadzona za pomocą różnych środków i urządzeń. W celu pozbycia się fetoru, w pomieszczeniu stosowane są specjalne mikrokapsułki, neutralizujące nieprzyjemne zapachy i zabieg ozonowania. Na zakończenie przeprowadza się dezynfekcję aktywną suchą mgłą, która zamyka cały proces. Oprócz sprzątania i dezynfekcji pomieszczenia, w którym znajdowały się zwłoki, oczyszczamy również pomieszczenia wspólne, które mogły mieć kontakt z osobą zmarłą: korytarz, klatka schodowa, łazienka, winda.

Dezynfekcja po zgonie nie jest możliwa do przeprowadzenia za pomocą czyszczących środków biologicznych ani tych służących do codziennego sprzątania. Nieumiejętne sprzątanie i dezynfekcja nie daje gwarancji bezpiecznego przebywania w danym miejscu i stwarza poważne zagrożenie zdrowotne dla osób mieszkających w danym lokalu, czy często z niego korzystających. Należy pamiętać o tym, by dezynfekcja po zgonie została przeprowadzona szybko, tym bardziej jeśli doszło do wydostania się na zewnątrz płynów ustrojowych.

Certyfikaty potwierdzające kwalifikacje technika

Dezynfekcja po zgonie – Vector Białystok

W wielu przypadkach, przed rozpoczęciem sprzątania po zwłokach konieczne jest wyniesienie z pomieszczenia mebli i sprzętu RTV. Dochodzi też do zrywania podłóg w celu kompletnej dezynfekcji. Obejmuje ona również ściany i sufit.

Bardzo ważne w procesie dezynfekcji miejsca zgonu, jest usunięcie fragmentów tkanek oraz krwi by nie dopuścić do rozwijania się chorób. Płyny ustrojowe, po uprzednim zneutralizowaniu usuwa się za pomocą nowoczesnych maszyn.

Vector Białystok to zespół wykwalifikowanych specjalistów, oferujących usługi sprzątania specjalistycznego. Profesjonalne oczyszczanie pomieszczeń po zgonach dedykujemy zarówno osobom prywatnym, jak i firmom. Podejmujemy się sprzątania i dezynfekcji różnych pomieszczeń: mieszkań prywatnych, piwnic, komórek, lokali użytkowych, pokoi hotelowych. Działamy szybko, sprawnie i skutecznie, podejmując się realizacji zlecenia, zaraz po zgłoszeniu.

samochód

Profesjonalne sprzątanie po rozkładzie ciała

Naszą działalność w województwie podlaskim skupiamy wokół miast: Białegostoku, Suwałk, Augustowa i Łomży, a także w innych mniejszych lokalizacjach. Sprzątanie przeprowadzamy natychmiast, uwzględniając gotowość Państwa do przeprowadzenia usług. Śmierć osoby bliskiej jest trudnym przeżyciem, dlatego przez cały czas trwania sprzątania uwzględniamy Państwa uczucia i okazujemy szacunek zarówno Wam, jak i osobie zmarłej. Bez względu na zanieczyszczoną powierzchnię i stopień jej zabrudzenia, usługa dezynfekcji zostaje przeprowadzona za pierwszym podejściem.

Vector Białystok – profesjonalne usługi dezynfekcji i

sprzątania po zwłokach

Zachęcamy do kontaktu 725-392-578

FAQ – najczęściej zadawane pytania dotyczące sprzątania po zgonach  Białystok

1.Po jakim czasie po dezynfekcji pomieszczenie jest czyste?

Dezynfekcja mieszkania po zmarłym w Białymstoku wymaga zastosowania kilku różnych technik neutralizacji nieprzyjemnych zapachów oraz zagrożenia biologicznego. W związku z tym pomieszczenia po zmarłym są uznawane za czyste i bezpieczne do użytkowania po 12 godzinach od zakończenia pełnej dezynfekcji.

2. Jakie środki są wykorzystywane do dezynfekcji mieszkania po zwłokach?

Aby całkowicie wyeliminować zagrożenie związane z obecnością groźnych wirusów, bakterii i patogenów, podczas dezynfekcji pomieszczeń po śmierci korzystamy z metody ozonowania, zamgławiania metodą kapsułkową, a także atestowanych środków chemicznych takich jak chlorki bezankoniowe i podchloryn.

3. Czy po sprzątaniu po zgonach w powietrzu unosi się nieprzyjemny zapach?

Wszystkie metody dezynfekcji po zmarłych, w tym przede wszystkim ozonowanie oraz zamgławianie metodą kapsułkową są nakierowane na likwidację zagrożenia biologicznego oraz eliminację nieprzyjemnego zapachu. Skutecznie usuwamy fetor po śmierci pozostawiając czyste, pachnące świeżością mieszkanie.