Czym zajmuje się Vector Łomża? Jesteśmy specjalistami w sprzątaniu. Oferujemy porządkowanie domów, mieszkań oraz wszelkich innych pomieszczeń, w których doszło do śmierci.

Dezynfekcja po osobie zmarłej – Vector Łomża

Hotele, biura, firmy i spółdzielnie mieszkaniowe oraz osoby prywatne z Łomży mają możliwość skorzystania z bardzo ważnej usługi. Jest nią sprzątanie po zgonie w mieszkaniach, domach oraz wszelkich innych pomieszczeniach gdzie doszło do śmierci. Przyjmujemy zlecenia dotyczące zgonów z przyczyn naturalnych, samobójstw, morderstw czy śmiertelnych wypadków losowych. Wiemy jak trudne są to sytuacje, dlatego też swoje obowiązki wykonujemy z należytym szacunkiem. Posiadamy stosowne pozwolenia na prowadzenie takiej działalności, nasze czyszczenie po zmarłym jest objęte pełną, bezterminową gwarancją. Gwarantujemy najkorzystniejsze ceny w kraju. Dajemy możliwość zdalnej wyceny naszych usług po przesłaniu zdjęć z miejsca, w którym mamy wykonać dezynfekcję po zmarłych na adres e-mail: uslugi.sprzatajace@onet.pl.

Dezynfekcja mieszkań po zmarłych Łomża

Sprzątanie miejsc zgonu na terenie Łomży

Odnalezienie zwłok bliskiej osoby czy też pracownika to traumatyczne przeżycie. Jeszcze gorzej, gdy ciało znajduje się w stanie rozkładu. W takim wypadku odkażanie po zmarłym może wykonać tylko wykwalifikowana grupa techników. Nasi pracownicy spełniają te kryteria. Potwierdzeniem tego faktu jest nasza częsta współpraca z komendami policji. Mieszkańcy Łomży mogą liczyć na usunięcie mebli z miejsca zdarzenia połączone ze wstępnym czyszczeniem termicznym ścian i sufitów. Kolejnym etapem czyszczenia miejsca zgonu jest dezynfekcja miejsca śmierci środkiem neutralizującym płyny ustrojowe, krew, tkanki. Następnie niegroźne już dla zdrowia zanieczyszczenia zostają usunięte za pomocą specjalistycznych maszyn. Ważnym krokiem jest również dezodoryzacja pomieszczeń, która usuwa nieprzyjemny zapach oraz bakterie i alergeny z powietrza.

Liczba etapów zależy od poziomu skażenia pomieszczeń. Tak kompleksowe sprzątanie po zwłokach niezbędne, ponieważ ciało w stanie rozkładu wydziela niebezpieczne dla życia substancje.

Zlecenia przyjmujemy przez całą dobę, w każdy dzień tygodnia pod numerami telefonów:

725 392 578 lub 42 649 81 48