Sprzątanie miejsca śmierci – Vector Gdynia

Sprzątanie po zmarłym Gdynia – kompleksowa usługa dezynfekcji i dokładnego wyczyszczenia pomieszczenia po śmiertelnym wypadku lub naturalnym zgonie. Usługa realizowana jest przez firmę Vector na terenie Gdyni i okolic. Profesjonalna dezynfekcja składa się z 13 etapów, po których zakończeniu (warunkiem jest 12-godzinny czas przerwy) możliwe jest bezproblemowe korzystanie z danego pomieszczenia.

W Vector Gdynia cenimy sobie porządek i dokładne dlatego oferujemy profesjonalne sprzątanie po zmarłych. Dlatego też oferujemy Państwu właśnie takie usługi. Jesteśmy w stanie posprzątać mieszkanie, dom oraz wszelkie komórki, piwnice, poddasza i garaże.

Sprzątanie po zwłokach - Vector GdyniaChcąc odciążyć mieszkańców Gdyni w trudnych chwilach przygotowaliśmy ofertę sprzątania po zgonach. Wszystkich, którzy odeszli z powodów naturalnych, ale też w wyniku morderstwa, samobójstwa i innych śmiertelnych wypadków. Posiadamy stosowne pozwolenia do prowadzenia takiej działalności oraz wieloletnie doświadczenie, z którego korzysta również policja i prokuratura. Czyszczenie miejsc zgonu wykonujemy w mieszkaniach, ale też w każdym inny miejscu, w którym doszło do tej przykrej sytuacji. Zajmiemy się wszystkim, łącznie z utylizacją śmieci, współpracujemy, bowiem ze spalarnią odpadów.

Po przeprowadzeniu dezynfekcji po zmarłych oddamy w Państwa ręce pełną dokumentację wraz z protokołem, kartą odpadów, bezterminową gwarancją oraz bardzo ważnym zaświadczeniem do sanepidu.

Czyszczenie po śmierci na terenie Gdyni

W życiu przytrafiają się nam często przykre historie, fakt ten nie omija również Gdyni. My jesteśmy w stanie pomóc w przypadku jednej z nich. Chodzi mianowicie o dezynfekcję po zmarłych, którego znaleziono w stanie rozkładu. Państwo nie mogą podjąć się tego samodzielnie, zabraniają tego przepisy Państwowej Inspekcji Sanitarnej. Jest to podyktowane faktem, że rozkładające się ciało wydziela śmiertelnie niebezpieczne związki. czyszczenia po zwłokach w takim wypadku może się podjąć nasza wykwalifikowana kadra techników. Wykona wszystkie niezbędne etapy sprzątania począwszy od usunięcia mebli z pomieszczenia i demontażu podłogi w razie potrzeby. Kolejny nieodłączny krok to dezynfekcja zanieczyszczeń organicznych za pomocą specjalnych preparatów oraz mechaniczne ich usunięcie. By usunąć nieprzyjemny zapach z pomieszczeń wykorzystujemy ozonowanie, które zabija również bakterie.

Zamówienie sprzątania po zgonach w Gdyni  dostępne jest pod numerami telefonów

725 392 578 lub 42 649 81 48

24 godziny na dobę przez cały tydzień.

Dajemy też możliwość zdalnej wyceny zlecenia po zapoznaniu się ze zdjęciami z miejsca zdarzenia na adres uslugi.sprzatajace@onet.pl.