Sprzątanie po zmarłym Gdynia – kompleksowa usługa dezynfekcji i dokładnego wyczyszczenia pomieszczenia po śmiertelnym wypadku lub naturalnym zgonie. Usługa realizowana jest przez firmę Vector na terenie Gdyni i okolic. Profesjonalna dezynfekcja składa się z 13 etapów, po których zakończeniu (warunkiem jest 12-godzinny czas przerwy) możliwe jest bezproblemowe korzystanie z danego pomieszczenia.

Profesjonalne sprzątanie po zmarłych na terenie całej Gdyni

Zadzwoń: +48 725 392 578

Sprzątanie miejsca śmierci – Vector Gdynia

W Vector Gdynia cenimy sobie porządek i dokładne dlatego oferujemy profesjonalne sprzątanie po zmarłych. Dlatego też oferujemy Państwu właśnie takie usługi. Jesteśmy w stanie posprzątać mieszkanie, dom oraz wszelkie komórki, piwnice, poddasza i garaże.

Sprzątanie po zwłokach - Vector GdyniaChcąc odciążyć mieszkańców Gdyni w trudnych chwilach przygotowaliśmy ofertę sprzątania po zgonach. Wszystkich, którzy odeszli z powodów naturalnych, ale też w wyniku morderstwa, samobójstwa i innych śmiertelnych wypadków. Posiadamy stosowne pozwolenia do prowadzenia takiej działalności oraz wieloletnie doświadczenie, z którego korzysta również policja i prokuratura. Czyszczenie miejsc zgonu wykonujemy w mieszkaniach, ale też w każdym inny miejscu, w którym doszło do tej przykrej sytuacji. Zajmiemy się wszystkim, łącznie z utylizacją śmieci, współpracujemy, bowiem ze spalarnią odpadów.

Po przeprowadzeniu dezynfekcji po zmarłych oddamy w Państwa ręce pełną dokumentację wraz z protokołem, kartą odpadów, bezterminową gwarancją oraz bardzo ważnym zaświadczeniem do sanepidu.

Czyszczenie i dezynfekcja po śmierci na terenie Gdyni

W życiu przytrafiają się nam często przykre historie, fakt ten nie omija również Gdyni. My jesteśmy w stanie pomóc w przypadku jednej z nich. Chodzi mianowicie o dezynfekcję po zmarłych, którego znaleziono w stanie rozkładu. Państwo nie mogą podjąć się tego samodzielnie, zabraniają tego przepisy Państwowej Inspekcji Sanitarnej. Jest to podyktowane faktem, że rozkładające się ciało wydziela śmiertelnie niebezpieczne związki. czyszczenia po zwłokach w takim wypadku może się podjąć nasza wykwalifikowana kadra techników.

Wykona wszystkie niezbędne etapy sprzątania począwszy od usunięcia mebli z pomieszczenia i demontażu podłogi w razie potrzeby. Kolejny nieodłączny krok to dezynfekcja zanieczyszczeń organicznych za pomocą specjalnych preparatów oraz mechaniczne ich usunięcie. By usunąć nieprzyjemny zapach z pomieszczeń wykorzystujemy ozonowanie, które zabija również bakterie.

Certyfikaty potwierdzające kwalifikacje zawodowe technika

Dajemy możliwość zdalnej wyceny zlecenia po zapoznaniu się ze zdjęciami z miejsca zdarzenia na adres uslugi.sprzatajace@onet.pl.

KONTAKT – Vector – sprzątanie i dezynfekcja po zgonach – Gdynia i okolice

+48 725 392 578 – czynny 24 h/7 dni w tygodniu

+48 42 649 81 48

FAQ – najczęściej zadawane pytania dotyczące sprzątania po zgonach Gdynia

1. Jak długo środki do dezynfekcji po zgonach utrzymują się w powietrzu?

Firma Vector przeprowadza dezynfekcję po zmarłych stosując bezpieczne techniki i minimalną ilość środków chemicznych, ograniczając w ten sposób czas oczekiwania na bezpieczne użytkowanie mieszkania po zakończeniu sprzątania po zwłokach. Aby jednak zachować pewność, że wszystkie środki do dezynfekcji zostały skutecznie wywietrzone konieczne jest odczekanie 12 godzin po realizacji usługi zanim mieszkanie będzie gotowe do użytku.

2. Czy można być obecnym w mieszkaniu podczas sprzątania po zgonie?

Nie. Ze względu na niebezpieczeństwo bezpośredniego kontaktu z bakteriami, krwią, płynami ustrojowymi, wirusami i patogenami, a także toksycznymi gazami i oparami, w pomieszczeniach podczas dezynfekcji po zmarłym mogą przebywać wyłącznie wykwalifikowani i odpowiednio zabezpieczeni technicy.

3. Czy sprzątanie po śmierci naturalnej różni się od sprzątania po śmierci wskutek wypadku?

Tak. W przypadku zgonów wskutek śmierci naturalnej na miejscu nie widać zwykle wielu śladów po krwi czy płynach ustrojowych i dezynfekcja mieszkania po zmarłym skupia się przede wszystkim na ozonowaniu w celu zlikwidowania bakterii i wirusów oraz nieprzyjemnego zapachu. Sprzątanie po wypadkach wymaga stosowania środków umożliwiających usuwanie rozległych śladów po krwi, tkankach, płynach ustrojowych i rozległym skażeniu różnych powierzchni.