Vector Słupsk – dezynfekcja miejsc po zgonie

Państwa obecność na naszej stornie oznacza, że potrzebne Wam są doskonałe specjalistyczne usługi porządkowe. Trafili, więc Państwo w dobre miejsce. Oferujemy sprzątanie domów, mieszkań i wielu innych miejsc w jakich doszło do zabójstwa lub śmierci. Nasze usługi wyróżnia atrakcyjna cena.
Bardzo ważnym punktem naszej oferty jest dezynfekcja po zwłokach z przyczyn naturalnych lub też na skutek morderstwa, samobójstwa i śmiertelnego wypadku. Taka usługa dostępna jest dla osób prywatnych, ale też hoteli, firm, biur, spółdzielni mieszkaniowych zlokalizowanych na terenie Słupska. W trudnych dla Państwa chwilach zajmiemy się sprzątaniem miejsc śmierci oraz każdego innego pomieszczenia. Posiadamy olbrzymie doświadczenie, z którego korzysta również policja i prokuratura. Naszym atutem jest korzystanie ze sprawdzonych rozwiązań i wysoki profesjonalizm.

Potrzebna specjalistyczna pomoc

Podejmiemy się sprzątania po osobie zmarłej znalezionej w zaawansowanym stanie rozkładu. Dla Państwa niemożliwe jest samodzielne wykonanie tego zadania. Kontakt ze zwłokami w takim stanie grozi zetknięciem się z groźnymi dla zdrowia substancjami. Niezbędna jest interwencja wykwalifikowanej ekipy techników. Zjawimy się na miejscu zdarzenia w Słupsku i stwierdzimy, jaki jest stan skażenia pomieszczeń. Następnie podejmiemy się wykonania profesjonalnego sprzątania po śmierci. Składa się ono z kilku etapów, dostosowanych do poziomu skażenia. Najważniejsze czynności to wstępna dezynfekcja wszelkich powierzchni. Następnie dochodzi do pokrycia zanieczyszczeń składających się z fragmentów tkanek i płynów ustrojowych specjalnym preparatem odkażającym. Tak przygotowane zabrudzenia zostają maszynowo usunięte.Dezynfekcja miejsca śmierci - Vector Słupsk
Niezwykle ważne jest ozonowanie mieszkania. W ten sposób pozbywamy się nieprzyjemnego zapachu oraz pozostałych w powietrzu bakterii i alergenów.
Dezynfekcja miejsca po zgonie wykonywana przez Vector w Słupsku objęta jest bezterminową gwarancją. Wystawiamy również pełną dokumentację do celów administracyjnych, zaświadczenie do sanepidu, kartę odpadów oraz certyfikat z przeprowadzonej dezynfekcji.

Zgłoszenia ze Słupska w sprawie czyszczenia po śmierci przyjmujemy pod numerami telefonów

725 392 578 lub 42 649 81 48

przez całą dobę, 7 dni w tygodniu.