Vector Sopot – czyszczenie miejsc śmierci

Czym zajmujemy się w Vector Sopot? Od lat świadczymy usługi porządkowe na najwyższym poziomie. W skład naszej oferty wchodzi między innymi:

  • dezynfekcja miejsc zgonu,
  • czyszczenie po osobie zmarłej,
  • sprzątanie po zmarłych.

Pomożemy mieszkańcom oraz przedsiębiorstwom, hotelom i spółdzielniom mieszkaniowych z Sopotu w trudnym zadaniu, jakim jest dezynfekcja po śmierci, oraz wszelkich innych pomieszczeń. Dzięki naszemu bogatemu doświadczeniu wiemy, że okres po dowiedzeniu się o śmierci bliskiej osoby jest niezwykle przygnębiający. Przejmiemy, zatem od Państwa ten trudny obowiązek sprzątania po zwłokach. Jesteśmy profesjonalistami, wykonamy, więc swoje zadania z wprawą i należytym szacunkiem dla zmarłego.

Sprzątanie po śmierci - Vector Sopot
Usługi oferowane, przez Vector Sopot charakteryzuje niska cena w porównaniu, do jakości usług oraz bezterminowa gwarancja. Korzystamy jedynie ze sprawdzonych metod. Wystawiamy niezbędną dokumentację naszych prac łącznie z zaświadczeniem do sanepidu stwierdzającym, że posprzątane po śmierci pomieszczenia nadają się do ponownego użytku.

Sprzątanie po osobie zmarłej w Sopocie

Może się zdarzyć, nawet w tak pięknym miejscu jak Sopot, ciało zmarłego odnalezione zostanie w stanie rozkładu. Zgon mógł nastąpić z przyczyn naturalnych, ale też w wyniku morderstwa, samobójstwa lub wypadku. W każdym z podanych przypadków przeprowadzimy dezynfekcję miejsca śmierci, które jest bardzo ważne z uwagi na szkodliwe dla zdrowia substancje wytwarzane przez ciało zmarłego. W naszej ofercie znajduje się kompleksowe sprzątanie po zwłokach, z którego często korzystają komendy policji z całego kraju. Etapy sprzątania miejsc śmierci dobierane są do poziomu skażenia pomieszczenia. Najważniejszą ich funkcją jest zapewnienie bezpieczeństwa w ponownym użytkowaniu pomieszczeń poprzez zneutralizowanie i usunięcie fragmentów tkanek, krwi, płynów ustrojowych. Taki efekt osiągamy stosując atestowane preparaty oraz specjalne maszyny. Ważne jest również ozonowanie pomieszczeń, które zabija odór rozkładających się zwłok oraz bakterie i alergeny.

Kontakt w sprawie dezynfekcji po zgonie w Sopocie możliwy jest pod numerami telefonów

725 392 578 lub 42 649 81 48

24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.