Sprzątanie po osobie zmarłej – Vector Gdanśk

W Vector Gdańsk wiemy jak ważne jest utrzymywanie porządku w każdym miejscu. Od lat świadczymy usługi porządkowe, takie jak:

  • Sprzątanie po zwłokach,
  • Dezynfekcja miejsc śmierci,
  • Sprzątanie po śmierci.

Przygotowaliśmy jeszcze jedną ofertę dla mieszkańców Gdańska. Jest nią dezynfekcja mieszkań po zmarłych. Mamy duże doświadczenie w tej dziedzinie, dzięki temu jesteśmy w stanie przejąć od Państwa ten trud. Odnalezienie ciała bliskiej osoby czy kogokolwiek innego jest bardzo przykre i nieprzyjemne. Czyszczenie po zgonie wymaga precyzji i odpowiedniej wiedzy. Niezależnie od tego czy była to śmierć z przyczyn naturalnych, morderstwo czy samobójstwo. Nasi technicy są przygotowani na każdą ewentualność. Korzystamy ze sprawdzonych i nowoczesnych metod. Dzięki temu nasza dezynfekcja miejsca po zgonie objęta jest bezterminową gwarancją. Wszelkie pomieszczenia, po zakończeniu prac będą nadawały się do ponownego użytku. Wystawiamy stosowne zaświadczenie potwierdzające ten fakt.

Odkażanie po zmarłych Gdańsk

Czyszczenie po śmierci – Vector Gdańsk

Reagujemy na najtrudniejsze przypadki, nawet, gdy ciało zmarłego znaleziona na etapie rozkładu. Zwłaszcza w takiej sytuacji konieczna jest dezynfekcja po zwłokach. Wytwarzają się, bowiem patogeny i inne substancje niebezpieczne dla zdrowia. Nasza ekipa dokona usunięcia mebli z pomieszczenia, zdemontuje podłogi w celu odkażenia. Zajmiemy się również ścianami i sufitem.

Kompleksowa dezynfekcja po zwłokach w Gdańsku

Podczas czyszczenia po zmarłym wykonamy dezynfekcję środkiem neutralizującym śladu tkanek, płynów ustrojowych i krwi. Usuniemy je następnie za pomocą przystosowanej do tego maszyny. Nie pozostanie nawet najdrobniejszy ślad. Kolejnym ważnym krokiem w sprzątaniu po śmierci jest dezodoryzacja pomieszczeń. Oprócz tego, że usuwa nieprzyjemne zapachy to dodatkowo niszczy zarazki bakterie obecne w powietrzu. Usługa obejmuje również końcowe odkażanie klatki schodowej i korytarza.

Wystawiamy niezbędną dokumentację oraz fakturę.

Dezynfekcja miejsc zgonu w Gdańsku
5 (100%) 30 głosów

Nasze usługi na terenie Gdańska dostępne są przez cały tydzień, 24 godziny na dobę. Wystarczy zadzwonić pod numer telefonu

725 392 578 lub 42 649 81 48

Będą mieli Państwo możliwość zamówienia naszych usług.