Vector od lat świadczy profesjonalne usługi sprzątania mieszkań. Bardzo przydatne z punktu widzenia mieszkańca jest oczyszczenie mieszkania ze wszystkich nieprzyjemnych zapachów, które negatywnie wpływają na komfort mieszkania.

Nieprzyjemne zapachy w mieszkaniu mogą być bardzo uciążliwe dla komfortu codziennego korzystania z danego wnętrza. Jeżeli zależy nam na poprawie stanu nieruchomości możemy skorzystać z pomocy profesjonalistów.

Ozonowanie mieszkań i likwidacja zapachów

W ramach swojej działalności firma Vector z Łodzi pomaga w usunięciu zapachu po zmarłym. Przykry zapach po rozkładzie ciała może pozostawać  przez bardzo długi czas, dlatego jeżeli zależy nam na jego usunięciu warto skorzystać z usługi ozonowania.

Usuwanie fetoru po zwłokach należy wykonać specjalistycznym sprzętem, odór po rozkładzie ciała jest bardzo intensywny i słodki. Dlatego też zlikwidowanie zapachu lepiej powierzyć specjalistom z dziedziny czyszczenia po osobach zmarłych i usuwania zapachów po zmarłych, które wykonujemy także w trakcie sprzątania po zmarłych.

Likwidowanie, usuwanie smrodu czy brzydkich zapachów można spotkać też w innych mniej drastycznych sytuacjach życiowych.

Niezwykle silny w mieszkaniach i domach jest zapach papierosów – jeżeli osoba niepaląca zamieszka w takiej nieruchomości, będzie przez długi czas wyczuwała nieprzyjemny zapach. W celu usunięcia go z pomieszczenia warto wykonać  usuwanie zapachu za pomocą ozonowania. Dzięki temu wszystkie niepożądane aromaty znikną z pomieszczenia.

Ozonowanie mieszkań to bezpieczny i naturalny sposób na usunięcie niechcianych zapachów we wnętrzach. O skuteczności ozonowania decydują właściwości ozonu – skutecznie usuwa on:

  • wszystkie bakterie,
  • grzyby
  • pleśń,
  • roztocza,
  • alergeny pochodzenia naturalnego (pyłki kwiatów i traw itd.)
  • zapach po zmarłym, rozkładzie ciała ( do tego trzeba wykonać dodatkowe czynności)

dzięki czemu usunięty zostaje główny problem, a nie tylko jego wynik, czyli przykry zapach. Również większe szkodniki – jak myszy, szczury czy karaluchy – nie lubią ozonu, dlatego regularne czyszczenie mieszkania w taki sposób sprawia, że niechciani lokatorzy znikają z pomieszczeń mieszkalnych.

Ozonowanie pomieszczeń wskazane jest dla osób cierpiących na alergię. Ozon skutecznie uniemożliwia wzrost alergennych roztoczy, minimalizuje wpływ pyłków oraz zmniejsza ilość kurzu.

Działalność Vector Łódź

ozonowanie mieszkania - usuwanie zapachówOferta firmy Vector Łódź to poparty wieloletnim doświadczeniem szereg czynności, które mają za zadanie zapewnienie kompleksowego wykonania usługi usuwania zapachu. Zapraszamy osoby zainteresowanie oczyszczeniem swojego domu z odorów i zlecenie usługi czyszczenia naszym profesjonalistom.

Usunięcie zapachów to często długotrwały i trudny do samodzielnego wykonania proces. Zlecenie go profesjonalistom pozwala oszczędzić czas, nerwy i zapewnia szybsze uporanie się z problemem. Zachęcamy do tego, aby wybrać nasze usługi – wieloletnie działanie na rynku w całej Polsce gwarantuje, że nasza pomoc będzie najwyższej jakości – zapewniamy, że będą Państwo zadowoleni z wybrania usług Vector Łódź.

Posiadamy na terenie całej Polski oddziały firmy.