Vector Sopot – sprzątanie miejsc śmierci

Czym zajmujemy się w Vector Sopot? Od lat świadczymy usługi porządkowe na najwyższym poziomie. W skład naszej oferty wchodzi między innymi:

  • Dezynfekcja mieszkań po zmarłych,
  • Sprzątanie po rozkładzie ciała,
  • Odkażaniem po zmarłych.

Pomożemy mieszkańcom oraz przedsiębiorstwom, hotelom i spółdzielniom mieszkaniowych z Sopotu w trudnym zadaniu, jakim jest dezynfekcja mieszkań po zmarłych, oraz wszelkich innych pomieszczeń. Dzięki naszemu bogatemu doświadczeniu wiemy, że okres po dowiedzeniu się o śmierci bliskiej osoby jest niezwykle przygnębiający. Przejmiemy, zatem od Państwa ten trudny obowiązek sprzątania po zgonie. Jesteśmy profesjonalistami, wykonamy, więc swoje zadania z wprawą i należytym szacunkiem dla zmarłego.

Sprzątanie po rozkładzie ciała Sopot
Usługi oferowane, przez Vector Sopot charakteryzuje niska cena w porównaniu, do jakości usług oraz bezterminowa gwarancja. Korzystamy jedynie ze sprawdzonych metod. Wystawiamy niezbędną dokumentację naszych prac łącznie z zaświadczeniem do sanepidu stwierdzającym, że posprzątane po śmierci pomieszczenia nadają się do ponownego użytku.

Tylko profesjonalna ekipa

Może się zdarzyć, nawet w tak pięknym miejscu jak Sopot, ciało zmarłego odnalezione zostanie w stanie rozkładu. Zgon mógł nastąpić z przyczyn naturalnych, ale też w wyniku morderstwa, samobójstwa lub wypadku. W każdym z podanych przypadków przeprowadzimy odkażanie po zwłokach, które jest bardzo ważne z uwagi na szkodliwe dla zdrowia substancje wytwarzane przez ciało zmarłego. W naszej ofercie znajduje się kompleksowe sprzątanie, z którego często korzystają komendy policji z całego kraju. Etapy sprzątania miejsc śmierci dobierane są do poziomu skażenia pomieszczenia. Najważniejszą ich funkcją jest zapewnienie bezpieczeństwa w ponownym użytkowaniu pomieszczeń poprzez zneutralizowanie i usunięcie fragmentów tkanek, krwi, płynów ustrojowych. Taki efekt osiągamy stosując atestowane preparaty oraz specjalne maszyny. Ważne jest również ozonowanie pomieszczeń, które zabija odór rozkładających się zwłok oraz bakterie i alergeny.

Czyszczenie i dezynfekcja po zmarłych Sopot
5 (100%) 4 głosów

Kontakt w sprawie dezynfekcji po zgonie w Sopocie możliwy jest pod numerami telefonów

725 392 578 lub 42 649 81 48

24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.