Vector pomorskie – sprzątanie po zmarłych

W Vector pomorskie doskonale wiemy jak ważne jest zachowanie idealnego porządku. Od lat pracujemy świadczymy usługi porządkowe, w tym szereg specjalistycznych usług jak sprzątanie po zgonach, bez względu na ich przyczynę. Vector pomorskie wykona wszystkie zadania w Gdańsk, Sopot, Gdynia, Słupsk, Grudziądz oraz w innych miastach.

Wprowadziliśmy również usługę dezynfekcji mieszkań po zmarłych dla mieszkańców województwa pomorskiego. Posiadamy pozwolenia na wykonywanie tych ważnych czynności. Wiemy jak trudna jest sytuacja, gdy muszą Państwo posprzątać po bliskiej osobie, która niedawno zmarła.

Dezynfekcja mieszkania po zgonie pomorskie
Długotrwała współpraca z prokuraturą oraz służbami mundurowymi pozwala nam na perfekcyjne wykonanie sprzątania po zgonie. Nasi pracownicy są doskonale wykwalifikowani, używamy tylko sprawdzonych i pewnych metod czyszczenia. Z naszych usług korzystają firmy, osoby prywatne, hotele, biura i wielu klientów z różnych branż.
Wykonamy odkażanie po zmarłych w wyniku wypadku losowego, samobójstwa, morderstwa i zgonu z przyczyn naturalnych. Nasze usługi objęte są bezterminową gwarancją, po zakończeniu prac otrzymują państwo pełną dokumentację, certyfikat oraz zaświadczenie do sanepidu.

Czyszczenie po śmierci to ważna kwestia

Czyszczenie po zgonie jest bardzo ważne, musi zostać doskonale przeprowadzone by osoby ponownie użytkujące pomieszczenia nie zapadły na groźne choroby. Ma to szczególne znaczenie w przypadku odnalezienia zwłok w stanie rozkładu. Na takim etapie wydzielają się niebezpieczne dla zdrowia związki chemiczne. Wtedy sprzątanie po zmarłym powiedzie się jedynie, gdy zastosowane zostaną atestowane preparaty neutralizujące resztki tkanek, krwi oraz płynów ustrojowych. Następnie muszą zostać zebrane za pomocą specjalistycznych maszyn. Właśnie w taki sposób wykonujemy tą usługę. W końcowych etapach rozpylamy ozon w pomieszczeniach w celu usunięcia niechcianego zapachu oraz drobnoustrojów.

Pomorskie – profesjonalne sprzątanie po zgonach
5 (100%) 5 głosów

Odkażanie po zwłokach wykonywane przez Vector pomorskie można zarezerwować pod numerami:

telefonów 725 392 578 lub 42 649 81 48

Pracujemy 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu.

Dajemy Państwu również możliwość zdalnej wyceny usługi przez wysłanie zdjęć z miejsca zdarzenia na adres e-mail uslugi.sprzatajace@onet.pl.