Zalanie pomieszczeń użytkowych przynosić najczęściej spore straty i w celu ich posprzątania niezbędne jest zastosowanie specjalistycznych metod i urządzeń. Z tego względu w takich sytuacjach zawsze należy korzystać z pomocy profesjonalnych firm takich jak Vector. Decydując się na skorzystanie z naszych usług, otrzymują Państwo usługę najwyższej jakości, która skutecznie poradzi sobie z wszelkimi skutkami zalania.

Sprzątanie po zalaniach mazowieckie – jest to usługa, której realizacją zajmuje się firma Vector na terenie województwa mazowieckiego, ale także całej Polski. Jej głównym celem jest usunięcie wody i zanieczyszczeń z zalanych pomieszczeń, osuszanie ich oraz przeprowadzeni dokładnej dezynfekcji, która pozwala pozbyć się wszelkich bakterii, grzybów, pleśni i innych niebezpiecznych dla zdrowia patogenów. Może ona być realizowana w przypadku zalania z różnych przyczyn m.in. z powodu powodzi, pęknięć rury, zapchania kanalizacji, czy też błędów domowników lub sąsiadów.

Zapytaj o szczegóły naszej usługi – sprzątanie mieszkań po zalaniu mazowieckie

Zadzwoń: +48 725 392 578

Jakie czynności wchodzą w skład profesjonalnego sprzątania po zalaniu w województwie małopolskim?

Po przybyciu na miejsce technicy odpowiedzialni za realizację usług przeprowadzają szczegółowe oględziny danego miejsca, dzięki czemu mogą oni lepiej zaplanować czynności, jakie będą niezbędne w celu oczyszczenia, osuszenia i zdezynfekowania zalanego wnętrza. Oględziny pozwalają również dokonać wstępnej wyceny usługi oraz określić przybliżony czas trwania jej realizacji. Pełna usługa sprzątania zalanych miejsc świadczona przez firmę Vector składa się z kilku istotnych etapów.

  • Pierwszym etapem jest opróżnienie zalanego lokalu z mebli, gabarytów, sprzętu RTV, rzeczy osobistych, śmieci itd.
  • Kolejny krok to wypompowanie wody oraz usuniecie szlamu, ścieków, fekaliów i innych zanieczyszczeń przy pomocy specjalistycznej pompy.
  • Następnie przeprowadzane jest profesjonalne mycie i termiczne odkażenia wszystkich zanieczyszczonych powierzchni.
  • Wykonuje się także kompleksową dezynfekcję pomieszczeń po zalaniu.
  • Kolejno wykonywany jest zabieg dezodoryzacji, czyli zamgławiania środkami neutralizującymi nieprzyjemne zapachy.
  • Następny etap to osuszanie mieszkania(co może trwać dość długo w zależności od danego przypadku).
  • Ostatnia czynność to ozonowanie zalanych pomieszczeń.

Dezynfekcja i sprzątanie po zalaniu

Czyszczenie po zalaniu woj. mazowieckie – FAQ

Jakie korzyści daje sprzątanie po zalaniu przez profesjonalną firmę?

Profesjonalne firmy posiadają wykwalifikowanych i doświadczonych pracowników, nowoczesny sprzęt i środki, dzięki czemu są w stanie całkowicie pozbyć się wszelkich skutków zalania. Samodzielnie bez ich pomocy nikt nie jest w stanie w pełni oczyścić, osuszyć i zdezynfekować zalane miejsce, a zrobienie tego w niewłaściwy sposób może doprowadzić do znacznie większych szkód. Z tego względu warto zaufać w tej kwestii profesjonalistom, aby szybko i skutecznie pozbyć się skutków zalania.

W jakim celu wykonuje się ozonowanie piwnic po zalaniu?

Ozonowanie pozwala nam na pozbycie się wszelkich bakterii i innych drobnoustrojów, które mogłyby przyczyniać się do wystąpienia niebezpiecznych dla zdrowia plam pleśni i grzyba. Oprócz tego ozonowanie jest sposobem na eliminację nieprzyjemnego zapachu stęchlizny, za który odpowiada panująca w pomieszczeniu wilgoć.

W jakich miastach w Polsce firma Vector świadczy usługi sprzątania po zalaniach?

Specjaliści firmy Vector działają w Warszawie, Radomiu, Płocku i wielu innych miejscowościach na terenie całej Polski.

KONTAKT – Vector – profesjonalna dezynfekcja po zalaniach w województwie mazowieckim

+48 725 392 578 – czynny 24 h/7 dni w tygodniu

+48 42 649 81 48