Jedną ze składowych oferty firmy Vector jest profesjonalne zwalczanie szkodników – komarów, pcheł meszek i pluskiew na terenie Łodzi i nie tylko.

Zwalczanie szkodników – co możemy zrobić?

Komary są jednymi z najbardziej uporczywych szkodników w okresie letnim. W zależności od sezonu, możemy doświadczyć mniej lub bardziej intensywnego nasilenia tych owadów.

Odpoczynek na działce, ogródku czy też na balkonie jest jednym z pożądanych sposobów spędzania czasu wolnego w okresie ciepłej pogody. Niestety komary mogą nam go skutecznie zakłócić. Ich ugryzienia są nie tylko uporczywe (ze względu na swędzące bąble), ale także mogą być potencjalnie groźne (komary mają zdolność do przenoszenia chorób). Dlatego też proponujemy Ci profesjonalny pakiet usług zwalaczających szkodniki, zawierający odkomarzanie, które polega na zastosowaniu certyfikowanych środków komarobójczych (bezpiecznych dla człowieka) na jak największej powierzchni. Celem odkomarzania jest spryskanie jak największej części przestrzeni, w której przebywamy (w tym roślin). Jest to zdecydowanie skuteczniejsza opcja, niż tradycyjne spray’e na owady – nie tylko trwa dłużej, ale zapewnia też lepszy efekt. Dodatkowym atutem odkomarzania jest także jednoczesne pozbycie się uporczywych meszek. Środki na komary są bowiem w tym zakresie uniwersalne i w takim samym stopniu oddziałują na meszki.

Pchły to zupełnie inna sprawa i wymaga zastosowania dedykowanych środków do zwalczania tych szkodników. Podobnie jak przy komarach i meszkach – stosujemy profesjonalną chemię, która jest tak skuteczna, jak i bezpieczna.

Pchły najczęściej pojawiają się w domach, w których rezydują zwierzęta – zwłaszcza psy i koty – chociaż nie jest to regułą. Zwłaszcza po zabraniu zwierzaka ze schroniska musimy się bacznie przyjrzeć, czy przypadkiem nie ma on pcheł. Pchły bardzo szybko się rozmnażają i zajmują całe mieszkanie – nie żyją tylko na żywicielu. Niezwykle istotny jest tutaj aspekt przerwania cyklu rozmnażania się pcheł. Proponujemy w celu zwalczenia szkodników kompleksowe odpchlenie całego mieszkania (jest to niezbędne, żeby mieć pewność, że pchły nie powrócą). Z nami zwalczanie pcheł nie musi być wcale takie trudne.

Nasze usługi wykonujemy na terenie całego kraju, chociaż najbardziej znani jesteśmy w Łodzi. Po więcej informacji na temat zwalczania szkodników, komarów, pluskiew , meszek i innych niepożądanych gości, serdecznie zapraszamy do kontaktu – w razie nagłego wypadku możliwe jest połączenie SOS 24/7.