Dezynsekcja, Dezynfekcja i Dezodoryzacja – Vector Łódź

Zwalczanie Pluskiew ŁódźNasza firma oferuje profesjonalną dezynsekcję pomieszczeń – tępienia owadów, robaków, prusaków, mrówek, pluskiew, meszek, pcheł, ich jaj i larw.

Nowość! Nasza firma jako jedyna w Łodzi  usuwa pluskwy i inne szkodniki metodą termiczną, zamgławiania zimną lub ciepłą mgłą, mikrokapsułkami metodą ULV. Metoda ta jest bezpieczna dla ludzi, zwierząt,  klient nie musi opuszczać mieszkania na wiele godzin. Kliknij tu https://youtu.be/FK_qAASE_jQ

Wymrażanie Pluskwy sprawdź jak to wygląda kliknij tu https://youtu.be/6aH4Sn8J2ag

Maszynowe usuwanie pluskiew i prusaków  na gorąco Airofog kliknij tu https://youtu.be/EjqY1LJvkZg

Posiadamy liczne szkolenia i jesteśmy firmą certyfikowaną, kliknij tu; Certyfikacja

Gazety, prasa o naszej firmie, sprawdź co piszą o nas , http://vector-uslugi.pl/portale-gazeta/

Dezynsekcję, w tym zwalczanie i tępienie pluskiew wykonujemy przez zastosowanie środków fizycznych, termicznych, zamgławiania ULV, suchej pary, oraz wymrażania.

Oferujemy zabiegi dezynsekcji, dezodoryzacji, dezynfekcji pomieszczeń z wykorzystaniem:

 1. Metody chemicznej, oprysku specjalistycznym środkiem z atestem.
 2. Generatora ULV-Airofog (zimna mgła) ! – technologia kapsułkowa, usługa przy kliencie w domu, po zabiegu opuszczamy mieszkanie na 1 godz.
 3. Suchej pary wodnej w technologii HOT FOOG  o temperaturze 245°C, metoda termiczna.
 4. Metoda wymrażania Pluskiew Cryonite- bez wychodzenia z domu, usługa przy kliencie w domu.
 5. Nowość – Użycie metody maszynowej  na gorąco z efektem Airofog 3
Dezynsekcja i odkażanie, dezynfekcje mieszkań
4.8 (96.67%) 6 głosów

Uwaga; Ostrzegamy klientów przed ofertami typu ” używamy środków biologicznych”, takie środki nie istnieją, a pod tą sprytną nazwą kryje się chemia. Oferent wprowadza klienta w błąd iż są tą środki biologiczne  i całkowicie bezpieczne, klient myśli że jest to bezpieczne dla zdrowia, niestety to trucizna ! Twoje dziecko później bawi się na podłodze po oprysku a Ty myślisz że jest wszystko dobrze, NIE ! . Takie działanie naraża Ciebie i Twoją rodzinę na zatrucie a nawet śmierć!!!. Nie lekceważ zagrożenia, żądaj podania nazwy środka i karty charakterystyki z opisem substancji…

Zwalczanie, tępienie i usuwanie pluskiew

Kompleksowa dezynsekcja pomieszczeń, usuwanie, zwalczanie, tępienie pluskiew, robaków, robactwa, prusaków, owadów, much, komarów, mrówek faraona, itp.  Zapraszamy do kontaktu – gwarantujemy profesjonalne usuwanie, tępienie pluskiew i dezynfekcja pomieszczeń.

Uwaga! – gazowanie jest zabronione od roku 1996 decyzją WSSE, środki używane,
WINYLOTOX SUPER, WINYLOSEP, WINYLOTOX 1000 EC, CROTO 1000 EC, AEROFUM, FENDA
i inne są wycofane i zakazane w sprzedaży. Bomba zamgławiająca też nie pomoże w rozwiązaniu usunięcia pluskwy, to nie działa, nie daje żadnego efektu, różnego rodzaju pułapki też nie przyniosą efektu.

Odpluskwianie – sprawdź jak my to robimy i z jaką skutecznością działa nasza firma!

Metoda zamgławiania polega na rozprowadzeniu cieczy roboczej ( wymieszanej wody z mikrokapsułkami w odpowiednich proporcjach) za pomocą zamgławiacza ULV dzięki któremu powstają bardzo małe krople, które dają efekt mgły, cząsteczki wody wraz z skutecznymi preparatami penetrują każdą szczelinę, dzięki czemu mamy pewność, że na pewno pluskwa domowa będzie miała kontakt z preparatami tym samym szybciej preparaty biobójcze zaczną działać na owady. W dodatku dzięki zastosowaniu technologii mikrokapsułek preparaty utrzymują dłuższe działanie, tym samym zabijają też młode, które w tym czasie zdarzą wyjść z jajeczek.

Zamgławianie przeprowadzamy metodą kapsułkową
Nasze preparaty są pochodzenia naturalnego zakłócającego metabolizm energetyczny komórek pluskwy.

Po wykonaniu zabiegu dezynsekcji, dezynfekcji pomieszczeń do mieszkania można wejść już po jednej godzinie, lub zostać w domu nie opuszczając go, wszystko zależy od metody.
Nie musisz już wyrzucać swoich mebli, nowa technologia na to pozwala!,(dotyczy małego stopnia zapluskwienia – w razie czego możesz skorzystać z naszej usługi wywozu mebli).

 • Pozbądź się problemu, zleć to profesjonalnej firmie ze specjalistycznym sprzętem.
 • Satysfakcja gwarantowana w 100%.
 • Nasza firma posiada ubezpieczenie OC w wysokości 75.000 zł.

U nas klient ma prawo wyboru opcji wykonania zabiegu dezynsekcji pomieszczeń.
W cenę usługi wliczony jest 1 zabieg, lub następny według potrzeby klienta, (płatne) połowę kwoty pierwszej wizyty.

Cennik odpluskwiania;

 1. etap: metoda chemiczna , cena 250,00 zł
 2. etap: zamgławianie ULV – Nowość! – metoda kapsułkowa , cena 300,00 zł 
 3. etap: wykorzystanie metody termicznej HOT FOOG – 245°C, cena,  50,00 zł (profilaktyka)
 4. Wymrażanie Pluskiew Metodą Cryonite – 450,00 zł 
 5. Airofog 3 maszynowe usuwanie prusaków –  cena 250, 00 zł
 6. Możliwość łączenia każdego etapu według życzenia klienta
 7. Wystawiamy, paragon z kasy fiskalnej lub fakturę

Wymrażanie Pluskiew Łódź – odpluskwianie, które zapewnia natychmiastowy efekt. Zabieg wymrażania trwa od 1 do 2 godzin, po tym zabiegu mieszkanie jest wolne od pluskiew. Przy zwalczaniu pluskiew używamy dwutlenku węgla, maszyna Cryonite wytwarza suchy lód. Lokal jest gotowy do użytku natychmiast po zabiegu! Wymrażanie nie tylko skutecznie zwalcza owady, ale także nie wymaga wykonywania przez mieszkańców wielu czynności, jak wynoszenie mebli, chowanie przedmiotów, zabezpieczanie jedzenia. Metoda ta jest najbezpieczniejsza dla ludzi choć droższa to klient może być obecny w domu przy wykonywaniu.

Dojazd do klienta na terenie Łodzi, miasta Łodzi, bezpłatny, poza granicami miasta do uzgodnienia z klientem, elastyczne ceny.

Sprawdź jak przygotować się do dezynsekcji , kliknij tu i przeczytaj uważnie vector-uslugi.pl/pluskwa-domowa/

Zwalczanie meszek, pcheł, odpluskwianie, komarów Łódź, kompleksowe rozwiązania i pomoc w usuwaniu meszek oraz odkomarzanie w Łodzi za pomocą airofoga z Vector.

Kompleksowa dezynfekcja pomieszczeń

Na życzenie wystawiamy  protokół dezynsekcji wraz z opisem użytego sprzętu i środków.

Wykonujemy również usługi dezynfekcji, dezodoryzacji (usuwanie zapachów) z mieszkań, lokali.

Usuwamy zapachy, likwidujemy fetor, grzyby, pleśnie.

Sprzątamy mieszkania po zgonie, zwłokach, zmarłych, samobójstwach – sprawdź naszą ofertę.

Dezynfekcja – jest to odkażanie i niszczenie drobnoustrojów chorobotwórczych i ich form przetrwalnikowych środkami chemicznymi i fizycznymi, w celu zapobiegania zakażeniu. Dezynfekcję podejmuje się przede wszystkim w środowisku zewnętrznym.Rozróżnia się dezynfekcję ogniskową i zapobiegawczą. Dezynfekcja ogniskowa jest wykonywana na samym końcu jako końcowa, bieżąca. Dezynfekcja zapobiegawcza dotyczy takich miejsc jak stołówki, pomieszczenia, przedmioty, inne. Dezynfekcja końcowa jest wykonywana w pomieszczeniach, w których przebywał chory.

Zapraszamy – Vector Łódź – profesjonalne odkażanie i dezynfekcje mieszkań.

Vector Łódź to gwarancja, że dezynsekcja oraz odkażanie zostanie przeprowadzone profesjonalnie, z zachowaniem wszystkich zasad bezpieczeństwa. Usuwanie i tępienie pluskiew oraz dezynfekcje pomieszczeń oraz całych mieszkań jakie przeprowadzamy są niezwykle skuteczne dzięki odpowiednio dobranej metodzie. Zarówno dezynsekcjaodkażanie i dezynfekcje pomieszczeń i mieszkań, jak i zwalczanie pluskiew to ostateczny sposób na pozbycie się niechcianych lokatorów – Vector Łódź.

Technicy obsługują miejscowości; Łódź, Zgierz, Pabianice, Tomaszów Mazowiecki, Brzeziny, Sokolniki, Tuszyn, Bełchatów, Rzgów, Opoczno, Sieradz, Uniejów, Konstantynów Łódzki, Skierniewice, Spała, Aleksandrów Łódzki, Stryków, Sulejów, Ozorków, Pajęczno, Łęczyca, Grotniki…

Poniżej zapraszamy do obejrzenia kilku pokazowych filmików z usuwania Pluskwy Zamgławiaczem ULV- Mikrokapsułkami

Zapewniamy pełną dyskrecję i anonimowość!

A to jeden z reportaży z udziałem naszej firmy w jednym z zapluskwionym wieżowcu:

https://www.epiotrkow.pl/news/Od-rana-do-wieczora-zabijali-pluskwy-,26760