Dezynfekcja miejsc śmierci we Włocławku

Mieszkacie Państwo we Włocławku i koniecznie potrzebne Wam jest kompleksowe sprzątanie konkretnego pomieszczenia? Firma Vector Włocławek pomoże w tym zadaniu. Od lat działamy w branży usług porządkowych. Oferujemy także specjalistyczne usługi, np. sprzątania po zgonach.

Vector - odkażanie po zmarłych Włocławek

W naszej ofercie znajduje się jeszcze jeden, ważny punkt. Jest nim dezynfekcja mieszkania po zgonie. Nie tylko mieszkania, ale też każdego pomieszczenia wymienionego powyżej. Z naszej oferty mogą korzystać osoby prywatne, spółdzielnie mieszkaniowe, hotele oraz firmy. Pomożemy Państwu w tej ciężkiej sytuacji wykonując swoją pracę z należytą powagą i profesjonalizmem. Sprzątamy po samobójstwach, morderstwach, zgonach z przyczyn naturalnych oraz wypadkach śmiertelnych na stanowiskach pracy. Nasze usługi są kompleksowe, objęte pełną gwarancją. Oddajemy do Państwa dyspozycji stosowną dokumentację wraz z zaświadczeniem do sanepidu, kartą odpadów i fakturą. Czyszczenie po zmarłych oferowane przez Vector Włocławek dostępne jest dla mieszkańców Włocławka w bardzo zadowalającej cenie. Umożliwiamy również zdalną wycenę usługi po przesłaniu zdjęć z miejsca zdarzenia na adres e-mail uslugi.sprzatajace@onet.pl.

Usunięcie zagrożenia

Z doświadczenia nabytego we współpracy z komendami policji oraz prokuraturą wiemy, że zdarzają się sytuacje gdzie zmarłego znaleziono po dłuższym czasie. Konieczne jest wtedy sprzątanie po rozkładzie ciała. Taką czynność może wykonywać jedynie ekipa wykwalifikowanych techników. Zwłoki w takim stanie wytwarzają groźne dla zdrowia substancje zwane aminami oraz grożą zetknięciem z wirusami. Dlatego też nasi technicy zweryfikują poziom skażenia pomieszczenia i przeprowadzą kilkuetapowe odkażanie po zgonie. W jego skład wchodzi między innymi:

  • Opróżnianie mieszkania z mebli i innych sprzętów
  • Demontaż podłogi, zrywanie tapet
  • Dezynfekcja po zwłokach środkiem neutralizującym płyny ustrojowe, krew, tkanki oraz zebranie ich za pomocą specjalistycznych maszyn
  • Dezodoryzacja pomieszczeń w celu pozbycia się niechcianego zapachu

Zgłoszenia odnośnie dezynfekcji po zmarłym z terenu Włocławka przyjmujemy pod numerami telefonów:

725 392 578 lub 42 649 81 48

24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.